Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2013., 15:39   #61
Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
Nebi rekao, demantiraj me na pm.
Nažalost ne mogu te demantirat. Što se tiče vremena, jel'...

17h i 35 min... and counting... A tek jedva pola prešao... A prvih 15 % bilo dolje za dvadesetak minuta.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 20:49   #62
Skinuo sam jogurt Pes 2014 maloprije iz 5 partova..e sad partovi nisu ni u Iso formatu ni u Raru, ouše samo file.Može li mi tko pojasniti kako da to instaliram

Sent from my Tele2 using Tapatalk 2
__________________
"When choosing between two evils, I always like to try the one I’ve never tried before."
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 22:05   #63
Option file za prava imena klubova itd. Ako je netko našao bolji neka linka.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 22:59   #64
Quote:
dejan1471 kaže: Pogledaj post
Skinuo sam jogurt Pes 2014 maloprije iz 5 partova..e sad partovi nisu ni u Iso formatu ni u Raru, ouše samo file.Može li mi tko pojasniti kako da to instaliram

Sent from my Tele2 using Tapatalk 2
http://www.hjsplit.org/
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 23:18   #65
Quote:
Monday Morning kaže: Pogledaj post
je. golem. samo, izbacili dinamo... svi ga škartiraju

dakle nema dinama, a koliko sam vidio, hrvatske također. Ima hrvatska, ali pod fake imenima i dresovima nažalost...
Ma brzo će izaći i "zakrpa" za ta imena i dresove.To je najmanja briga.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 00:06   #66
Quote:
nar.kO kaže: Pogledaj post
Ma brzo će izaći i "zakrpa" za ta imena i dresove.To je najmanja briga.
a da, al ak igraš online moš se slikat....
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 00:31   #67
Kambe otkad ti igras pes,zar total war nije tvoj smisao zivota
svrsko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 00:33   #68
Quote:
svrsko kaže: Pogledaj post
Kambe otkad ti igras pes,zar total war nije tvoj smisao zivota
Od ISS 98, inače na kompu uvijek imam PES, Battlefield i barem jedan Total war
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 00:35   #69
Quote:
Monday Morning kaže: Pogledaj post
a da, al ak igraš online moš se slikat....
PESEditov patch podržava i onlajn igru. Odigrao jednu utakmicu i mogu reć da je ovo nešto na što nisam još navikao. Dojmovi su zasada dobri. Zanemarit ćemo lag pri replayu, na originalu sam uvjeren da ga nema.

Zadnje uređivanje The Foggy Dew : 19.09.2013. at 01:24.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 02:25   #70
jel i vama u igri npr dueli izgledaju dosta tromo, a onda kad dodas loptu u prazan prostor kao da igra odjednom brza postane....jel to bas tako u igri ili je mozda do windowsa ili neceg drugog?jer svaki put kad ulazim u igru mi javlja obavijest da bi igra mozda mogla imat neke probleme posto koristim xp
danijel0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 02:26   #71
Izgleda da sam krivo uvjeren. Čitam okolo, oni koji imaju original također se žale na lag pri replayu. Nema veze s konfiguracijom, neki sa dosta dobrom ga imaju, neki pak sa osrednjom nemaju.

Odigrao nekoliko utakmica i mogu reć da, prije svega, trebat će se naviknut na ovaj gameplay. Dueli izgledaju realnije, kontrola lopte mnogo teža - ako je se ne riješiš na vrijeme, ode. Prvi gol sam zabio tek u četvrtoj utakmici, pas u prostor će se trebat dobro izvježbat (tko ne želi, neka u postavkama "through ball type" stavi na basic). Jebote, u nekim trenucima sam imao osjećaj da prvi put držim joystick u ruci i igram PES.

Minus za catch-up, nevjerojatno je kakav torpedo u guzici dobije branič kad idem 1 na 1 s golmanom.

Vjerojatno vama manje važna stvar - ne želim ureć, ali izgleda da su uklonili nerealne simulacije ostalih utakmica u ML. Mislim na konstantno forsiranje 0:1/1:0.

Još uvijek je prerano za konačan sud, no zasad i dalje mislim da će ovo bit dobar nogomet.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 08:18   #72
Quote:
iprskal9 kaže: Pogledaj post
??? Daj pojasni malo ako nije problem
__________________
"When choosing between two evils, I always like to try the one I’ve never tried before."
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:11   #73
Quote:
The Foggy Dew kaže: Pogledaj post
Izgleda da sam krivo uvjeren. Čitam okolo, oni koji imaju original također se žale na lag pri replayu. Nema veze s konfiguracijom, neki sa dosta dobrom ga imaju, neki pak sa osrednjom nemaju.

Odigrao nekoliko utakmica i mogu reć da, prije svega, trebat će se naviknut na ovaj gameplay. Dueli izgledaju realnije, kontrola lopte mnogo teža - ako je se ne riješiš na vrijeme, ode. Prvi gol sam zabio tek u četvrtoj utakmici, pas u prostor će se trebat dobro izvježbat (tko ne želi, neka u postavkama "through ball type" stavi na basic). Jebote, u nekim trenucima sam imao osjećaj da prvi put držim joystick u ruci i igram PES.

Minus za catch-up, nevjerojatno je kakav torpedo u guzici dobije branič kad idem 1 na 1 s golmanom.

Vjerojatno vama manje važna stvar - ne želim ureć, ali izgleda da su uklonili nerealne simulacije ostalih utakmica u ML. Mislim na konstantno forsiranje 0:1/1:0.

Još uvijek je prerano za konačan sud, no zasad i dalje mislim da će ovo bit dobar nogomet.
catch up bug se ispravlja prvim updateom. Potvrđeno od konamija. Taj prvi update također popravlja cjelokupnu igru, šuteve, dodavanja i online
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 12:47   #74
Quote:
dejan1471 kaže: Pogledaj post
??? Daj pojasni malo ako nije problem
Join -> Input file je pes.001 (ili kak već se zove) i klikni start.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 18:40   #75
Izgleda da nemam dovoljno memorije na grafičkoj (gtx 260), preporučeno je 1gb a ja imam 880mb pa igram na medium jer je na high sve nekako usporeno a na momente ubrza. Osim toga čini mi se da igrači malo sporije odgovaraju na komande ali to su najavili popravit u patchu.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 19:46   #76
Ima netko problem sa "no sound". Nema mi zvuka...

Negdje sam procitao da je dovoljno skinut "dxwebsetup", instalirati i da ce raditi, ali stvar je u tome sta se meni nece ni "dxwebsetup" instalirati...
sve_znalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 21:43   #77
RJESENO! ako se nekom isto desi, neka pita
sve_znalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 22:07   #78
Nisi imao direct x instaliran?
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 10:48   #79
Instalirao sam, ali mi je grafika na low quality, na laptopu bez problema igram GTA 4, NBA2K13 i slična igre... prvo mi je pisao directx9 is missing instaliram, sad pokrene ali upozorava da kompjuter ne zadovoljava osnovne potrebne karakteristike, tj. igra nalikuje kao pes 2007,2008 kad se igra tekma..

Jednostavno mi nije jasno jer imam sve minimum requirmentse i to još duplo pa mi nije jasno...

Ima netko kakvu ideju?
ĐONI 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 12:12   #80
Za početak reci koju konfiguraciju imas iliti model laptopa. Jesi probao reinstalirat drivere od grafičke kartice?
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.