Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2006., 17:19   #1
Arrow Vaši radovi

ovaj thread otvoren je za sve vas velike i male, profesionalce i amatere u slikanju, crtanju, grafici,a moze i u kiparstvu, kako bi medusobno razmjenili iskustva, znanje i vjestinu navedenog.
isto tako ovo vam je prilika da pokazete radove i tako medusobno komentirate, ispravljate greske i opcenito ucite

uglavnom sve sto ste "sklepali", mozete poslati na ovaj thread
skice, studije, slike, kipove, ilustracije...

nemojte slati fotke jer za to vec ima otvorena tema!
__________________
...bla...
(:P) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 18:07   #2
evo...
da se nadovezem na ruke iz >trazimo crtace<
a vi dalje nastavite odi

__________________
...bla...

Zadnje uređivanje (:P) : 15.08.2006. at 20:53.
(:P) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 19:37   #3
__________________
Anđeli postoje ali ponekad,oni koji nemaju krila,zovemo prijatelji
boraborabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 22:59   #4
Quote:
boraborabo kaže:
nemam komentara iako bi rado vidjela u zivo. nemam primjedbe, jako mi se svida.
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 22:05   #5
Quote:
(:P) kaže:
evo...
da se nadovezem na ruke iz >trazimo crtace<
a vi dalje nastavite odi

grooooozzznooooo
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 22:09   #6
hvala
__________________
...bla...
(:P) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 14:27   #7
Znam da je ovo bilo uzasno davno, ali jednostavno moram komentirati.

Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
grooooozzznooooo
Nakon ovoga uopce nisam sigurna kako ti sebe nazivas umjetnikom. I nakon onog drugog posta u kojoj dajes argumente za svoje misljenje pa kazes da je to, citiram: "bolje od prosjecnog skolarca u 7.razredu,ali dalje od toga nebi isla..."


Kao prvo, nikada nekome ne mozes reci da je ono sto je on(a) napravio/la GROZNO. Sve je lijepo na svoj nacin i to bi ti kao umjetnik trebala znati.

Osim toga, svi smo mi bili tu barem jednom u zivotu ako se ne sijecas. Svatko od nekud mora poceti (a ovo uopce NIJE los rad).
Dati kritiku je uredu, dapace, odlicno, ali to nije bila kritika, vec vrijedanje.


P.S. Evo ja sam trenutno 8. razred, i samo za Vasu informaciju, ne znam bi li dva osmasa mogla onako nacrtati ruku, a kamoli neki bolji-od-prosjecnog sedmas. -_-'
Chocoholic ♡ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 22:58   #8
Quote:
(:P) kaže:
DAKLE,
idem od pocetka. sjene su apsolutno potpuno promasene i neuskladene.
Primjer, sjena kod palca je tako nepotrebno ubacena u odnosu na ostale dijelove, osim ako je "pjesnik" hito ostaviti dojam da na palcu ima neku rupu..?
Zatim, ovaj nokat crno iscrtan i linije opcenito, nisu takve osim ako su to ruke automehanicara koji nije skinuo ulje bas slucajno na linijama koje okruzuju..
prstenjakov zglob je prenisko i , MOLIM TE KO BOGA, sta je ovo na srednjem prstu??? jel to pokusaj neke sjene? Jesus.. isto vrijedi i za prstenjak..
Mozda nije, mozda je i to neoprano ulje..
Sve u svemu, mogo bi proc u nekom selu u Zagorju (bez uvrede Zagorci..)
crtanje je definitivno bolje od prosjecnog skolarca u 7.razredu,ali dalje od toga nebi isla..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 15:08   #9
ccc

http://www.facebook.com/profile.php?...&id=1237984284
NoiseUNO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 19:35   #10
novi clan sam ,srdacno vas pozdravljam sve na forumu i na ovoj temi.Posto se malo bavim sa slikanjem podijelit cu sa vama neke moje radove.2005god. sam uradio prvu sliku Acryl na platnu.Te sam imao veliu pauzu zbog ne dostatka vremena,i evo pocinjem opet po malo.Ovo je moj prvi rad.
__________________
sve je to...... rock and roll!!!!
surrealbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 00:31   #11
Piše da je trenutno nedostupno(a i kud baš od Facebook-a URL, neki ga nemaju ).

Quote:
surrealbi kaže: Pogledaj post
novi clan sam ,srdacno vas pozdravljam sve na forumu i na ovoj temi.Posto se malo bavim sa slikanjem podijelit cu sa vama neke moje radove.2005god. sam uradio prvu sliku Acryl na platnu.Te sam imao veliu pauzu zbog ne dostatka vremena,i evo pocinjem opet po malo.Ovo je moj prvi rad.
Dobrodošo
Ne mogu dat pro kritiku al mi se sviđa za prvi rad
Silence, please is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 12:57   #12
prodaje radi;



moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 14:02   #13
ovo su primjeri mojih slika

ovo je suhi pastel,klasičnih dimenzija 50*70
a ovo

ovo je ulje na platnu,40*50
isto standardna dimenzija

Biti če toga još..
likimmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 14:19   #14
još slikica



slobodno komentirajte,slike su moje
likimmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 00:22   #15
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
DAKLE,
idem od pocetka. sjene su apsolutno potpuno promasene i neuskladene.
Primjer, sjena kod palca je tako nepotrebno ubacena u odnosu na ostale dijelove, osim ako je "pjesnik" hito ostaviti dojam da na palcu ima neku rupu..?
Zatim, ovaj nokat crno iscrtan i linije opcenito, nisu takve osim ako su to ruke automehanicara koji nije skinuo ulje bas slucajno na linijama koje okruzuju..
prstenjakov zglob je prenisko i , MOLIM TE KO BOGA, sta je ovo na srednjem prstu??? jel to pokusaj neke sjene? Jesus.. isto vrijedi i za prstenjak..
Mozda nije, mozda je i to neoprano ulje..
Sve u svemu, mogo bi proc u nekom selu u Zagorju (bez uvrede Zagorci..)
crtanje je definitivno bolje od prosjecnog skolarca u 7.razredu,ali dalje od toga nebi isla..
daj glupačo oprosti šta se tako mram izrazit .ali nemam druge rijeci za takve kao ti
umjetnik1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 11:42   #16
Quote:
umjetnik1 kaže: Pogledaj post
daj glupačo oprosti šta se tako mram izrazit .ali nemam druge rijeci za takve kao ti
Zašto bi bila glupača? To je bila čista konstruktivna kritika, svaki profesor (crtanja) bi ti rekao istu stvar, doduše možda manje agresivno, ali sve navedeno je istinito i čisto ukazivanje na prostor za razvoj.
Takav komenter je tisuću puta korisniji on komentara tipa " vaaaaaauuuuu kaaako dobro <3<3 svaka čast "

Za razliku od tog komentara "glupačo" bez ikakvih argumenata.
Scan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 11:52   #17
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
DAKLE,
idem od pocetka. sjene su apsolutno potpuno promasene i neuskladene.
Primjer, sjena kod palca je tako nepotrebno ubacena u odnosu na ostale dijelove, osim ako je "pjesnik" hito ostaviti dojam da na palcu ima neku rupu..?
Zatim, ovaj nokat crno iscrtan i linije opcenito, nisu takve osim ako su to ruke automehanicara koji nije skinuo ulje bas slucajno na linijama koje okruzuju..
prstenjakov zglob je prenisko i , MOLIM TE KO BOGA, sta je ovo na srednjem prstu??? jel to pokusaj neke sjene? Jesus.. isto vrijedi i za prstenjak..
Mozda nije, mozda je i to neoprano ulje..
Sve u svemu, mogo bi proc u nekom selu u Zagorju (bez uvrede Zagorci..)
crtanje je definitivno bolje od prosjecnog skolarca u 7.razredu,ali dalje od toga nebi isla..
Podižem ovaj komentar kao primjer kako NE komentirati. Ovo nije akademija i ne ocjenjujemo studente. Autorima treba pomoći da nauče "gledati" objekte, a ne ih odmah maljem po radu.
Na što zapravo treba paziti u ovom radu? Na proporcije (onaj mali prst je nekako izgubio na "masi"; pokušati "mjeriti" olovkom/vizirom dok crtaš), omekšati vanjske linije (nikada nisu tako oštre), ne bojati se sjenčati (sjenčanjem se dodatno pojačava treća dimenzija). Ovo je za početak dovoljno. Očekujem još radova i nadam se sve boljima (kod crtanja je presudno vježbanje i samo vježbanje).
Savjetnik FFZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 19:42   #18
hm. meni trenutno skener ne radi (igram se s linuxom iju ju ), a bome ni fotoaparat (sjela na njega ), tako da mogu samo stavit nešto staro sa deviantarta.

__________________
o
houpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 23:04   #19
Quote:
houpi kaže:
nista posebno, ali skladno, ok. dosadno
na deviantartu imas puno bolje stvari, trebala si njih staviti
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 10:21   #20
Quote:
Adonia kaže:
na deviantartu imas puno bolje stvari, trebala si njih staviti
tiruriru kojih?
ae nije mi se dalo sa devianta stavljat jer onda moran na fotobaket pribacivat, a ovo je već bilo na fotobaketu. ja sam lijena.
__________________
o
houpi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.