Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2007., 13:22   #81
e ovomi se već puno više sviđa!
pogotovo slavonske! Ja bi samo izbacila nekoliko narodnjaka-a sve drugo za 5!
..kad čujem tambure, tamburice glas, zbogom majko i sestrice ja ostavljam vas...
...inati se slavonijo, ljepota me tvoja boli, nema onog ko te ne zna, tko te ne zna a ne voli...
...tko te ima taj te nema, tko te nema taj te sanja, tko te sanja taj te ljubi, a ti o om pojma nemaš...
...seoska sam lola to već svako zna...seoska , najveća, seoska sam lola jaaaa...
...dobro mi došla stara ljubavi, dobro mi došla sa mnom ostani, nema mi sreće, nema bez tebe, kada te nema srce umreeee, bez tebe...
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 13:40   #82
marija 36
Brođanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 15:24   #83
Ispravak netočnog navoda
Na popisu se potkralo nekoliko narodnih, ali eto...
Brođanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 17:50   #84
Quote:
Brođanka kaže: Pogledaj post
marija 36
Evo konačno netko iz mog šora. Dobrodošla!
__________________
Ljubav je slijepa. Zato si pomaže opipavanjem.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 22:15   #85
Brođanka, samo neka je Juliška tu...
...tvoje male slatke čizmice zemlju nisu dirale, nije bilo ljepše curice od tebe golubice...
Noge mi se na to raspamete. I mozak. I odma moram nazdravit. Živili.
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 08:37   #86
Quote:
mila78 kaže: Pogledaj post
Brođanka, samo neka je Juliška tu...
...tvoje male slatke čizmice zemlju nisu dirale, nije bilo ljepše curice od tebe golubice...
Noge mi se na to raspamete. I mozak. I odma moram nazdravit. Živili.
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 09:09   #87
Quote:
Brođanka kaže: Pogledaj post
Ananke, nadam se da sam pomogla. Biraj...


14. Tebi moja mazo

Narodnih (ali starih, finih narodnih - NE turbofolka) na popisu nema, da me se ne bi razapelo...

Ne bi se osvrnula da ne znam te stvari, i meni ne smeta ni najmanje ALI...
Tebi moja mazo nikako nije stara narodna, nego je itekako "novokomponovani" turbo folk koji k tome još pjeva Srđan Milošević.. inače meni fora pjesmica... a ima još upitnih pjesmica na popisu za koje se ne bi zaklela da nisu turbo folk
Meni ne smeta ali ako te ovi mrzitelji nanjuše.. uf.. al oni u biti ni ne znaju razliku, pa neće ko ja tražit dlake u jajetu
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 12:49   #88
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Ajde, uf, nisam jedina koja Thompsona ne podnosi...
Pridružujem se
__________________
10.5.2008.
http://ana79.myphotoalbum.com/
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 13:00   #89
ova svadbena komplikacija je prava tema za mene danas jer mi sve komplicirano
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 01:24   #90
ma dajte ljudi pa zato i je svadbena kompilacija...obozavatelji norah jones nemojte se ljutit, ali kakva bi to festa bila da se to pusta...ma ja sam uvijek pricala, nece biti, narodnog, nece biti thompsona, nikakvih seljackih pjesama,...a sad bi sve to...jedan fini šućmuriš i tulumariti cijelu noc...a jos da je i jolu platit da pjeva na piru...
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 17:39   #91
Quote:
zubic_vila kaže: Pogledaj post
ma dajte ljudi pa zato i je svadbena kompilacija...obozavatelji norah jones nemojte se ljutit, ali kakva bi to festa bila da se to pusta...ma ja sam uvijek pricala, nece biti, narodnog, nece biti thompsona, nikakvih seljackih pjesama,...a sad bi sve to...jedan fini šućmuriš i tulumariti cijelu noc...a jos da je i jolu platit da pjeva na piru...
Recimo, da mi imamo takvu muziku (ovu koju ti sada želiš) fešte definitivno ne bi bilo. Dakle, svakome onako kako paše. Ne vole svi istu muziku.

Inače, vrlo nezahvalna tema. Kako da mi znamo što tvoja sestra voli? Mazni joj cd-e koje inače sluša i zdravo
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 19:14   #92
Moje je mišljenje da svtovska kompilacija mora imati apsolutno svega....makar to bio i thompson...
Feštu radiš za prijatelje, goste, a ne da bi ti slušao baš ono što ti uhu paše-cijelo vrijeme...
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 00:34   #93
slazem se mila...
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 14:20   #94
Quote:
mila78 kaže: Pogledaj post
Moje je mišljenje da svtovska kompilacija mora imati apsolutno svega....makar to bio i thompson...
Feštu radiš za prijatelje, goste, a ne da bi ti slušao baš ono što ti uhu paše-cijelo vrijeme...

ja isto ne volim thompsona, ali u svatovima mi je ok jer ima puno ljudi koji ga vole. Tako da će ga biti i u mojima. Jedino što sam izričito naglasila je: nema narodnjaka, a sve drugo prolazi! Jer ja ne radim svatove samo za sebe nego i za hrpu drugih ljudi da se i oni provesele
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 19:28   #95
Quote:
marija36 kaže: Pogledaj post

ja isto ne volim thompsona, ali u svatovima mi je ok jer ima puno ljudi koji ga vole. Tako da će ga biti i u mojima. Jedino što sam izričito naglasila je: nema narodnjaka, a sve drugo prolazi! Jer ja ne radim svatove samo za sebe nego i za hrpu drugih ljudi da se i oni provesele
Točno tako. A za sve moje goste je upravo onako kako sam napisala. Svi smo dosta specifični što se tiče muzike, tako da pak kod nas ne prolaze ove "uobičajenije" stvari
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 00:06   #96
ja ne volim thompsona, škoru, joleta i sl... i nije mi se to sviralo na svadbi pa su ipak svi bila na nogama do 6 ujutro..nama su svirali Queen, Oasis, Boney M, muziku iz Blues Brothersa, Stonese, Bowia, Arethu Franklin i sl...od domaćih je bilo par starih Novih fosila, Gibonija i Olivera...mi smo htjeli muziku kakvu inače slušamo a i većina gostiju i bila je pun pogodak....
__________________
www.artmotiv.eu
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 08:45   #97
Quote:
Kikica26 kaže: Pogledaj post
ja ne volim thompsona, škoru, joleta i sl... i nije mi se to sviralo na svadbi pa su ipak svi bila na nogama do 6 ujutro..nama su svirali Queen, Oasis, Boney M, muziku iz Blues Brothersa, Stonese, Bowia, Arethu Franklin i sl...od domaćih je bilo par starih Novih fosila, Gibonija i Olivera...mi smo htjeli muziku kakvu inače slušamo a i većina gostiju i bila je pun pogodak....
Blago tebi. Moja strina nikad čula za Oasis, a ja bi se sigurno bauljala na Wonderwall. E, mladosti....
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 09:02   #98
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Ne bi se osvrnula da ne znam te stvari, i meni ne smeta ni najmanje ALI...
Tebi moja mazo nikako nije stara narodna, nego je itekako "novokomponovani" turbo folk koji k tome još pjeva Srđan Milošević.. inače meni fora pjesmica... a ima još upitnih pjesmica na popisu za koje se ne bi zaklela da nisu turbo folk
Meni ne smeta ali ako te ovi mrzitelji nanjuše.. uf.. al oni u biti ni ne znaju razliku, pa neće ko ja tražit dlake u jajetu

Malabudala, pjesmu "Tebi moja mazo" pjeva Duško Kuliš, samo da znaš...
A na ovom popisu nema turbofolka (nemoj to miješati s narodnim pjesmama koje imaju normalan tekst, a ne tipa: "Ne smem s tobom kume, ćelave ti gume, sedišta se tresu u tvom mercedesu..." - to su cajke ili bolje rečeno "vrištalice", a ne ove pjesme).

I btw. nisu sve "novokomponovane" pjesme odmah nužno turbofolk...
Brođanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 11:53   #99
tebi moja mazo, ne pjeva Kulis, nego Srdjan...ne slusam narodnjake, ali tu je pjesmu bilo nemoguce ne cuti...a buduci da mi je frendica narodni freek, uvijek je napominjala da to pjeva taj Srdjan..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 15:44   #100
curke, dajte još koju listu, bez narodnjaka i borbenih :-)
marija2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.