Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2008., 01:11   #1
CoD 4 turnir u Osijeku

Prije svega, isprike na smetnji i tlačenju ovim emajlom.

Zanima me kolika je mogućnost da se ono što ću navesti u e-mailu nađe kao vijest na vašoj stranici...

Organizira se veliki turnir u igri "Call of Duty 4" sa početkom u subotu, 4.listopada 2008. godine, u 19h. Trajanje je predviđeno do nedjelje, 5. listopada u 9h.

Mjesto održavanje je sajamski prostor "Pampas" u Osijeku, u šatoru površine cca. 700 kvadrata. Sam turnir se radi u sklopu velike međunarodne izložbe inovacija, prototipova i poslovnih planova namijenjena inovatorima i nositeljima poslovnih ideja pod nazivom "Budi uzor", čiji je organizator Tehnologijsko-razvojni centar u Osijeku.

Želja je okupiti što veći broj igrača, ne samo iz Hrvatske, nego i šire. Uspjeh ovog eventa zagarantirat će njegovo ponovno održavanje te i samo proširenje uz cilj koji si je zadao organizacijski odbor.... da ovaj event postane VODEĆI GAMING EVENT U CIJELOJ REGIJI!

Sad malo o nekim pravilima:

- Igrat će se Free For All mod igranja u trajanju od 30 minuta po partiji.
- ukupan broj sudionika će se podijeliti u grupe od 10 ljudi a prvih 5 iz svake grupe ide u idući krug natjecanja
- svaka grupa će međusobno glasati na kojoj mapi će se igrati
- da bude sve u skladu sa zakonom, budući da će se turnir igrati u večernjim i noćnim satima, maloljetni sudionici su dužni donijeti pismeno dopuštenje barem jednog roditelja/staratelja
- hrane i pića će sigurno biti na mjestu događaja...da li sendviči ili ćevapi/pljeskavice, pivo, sokovi....još se nezna točno što...
- svaki sudionik mora DEINSTALIRATI postojeću verziju igre koju ima na računalu jer će se na mjestu događanja instalirati originalna (licencirana) verzija.

Kotizacija za učešće na turniru će iznositi 30kn i plaćat će se prilikom dolaska na turnir dok se sudionici trebaju prijaviti ranije....najkasnije do petka 3. listopada 2008. godine u 17h.

Nagradni fond je koncipiran na način da pobjednik turnira osvaja 50% od ukupne svote uplaćene za sudjelovanje na turniru, drugoplasirani 30%, a trećeplasirani 20%.

U toku su pregovori sa vodećim nacionalnim IT firmama za dodatne nagrade kojih će sigurno i biti!

VAŽNO je napomenuti da svaki sudionik ovog turnira mora na mjesto događanja donijeti vlastito računalo.
Znam, nekima će ovo predstavljati problem, ali i uz veliki trud i angažman malog broja članova organizacijskog odbora bilo je nemoguće osigurati toliko veliki broj računala koliko se ljudi očekuje i zbog toga je ovo koncipirano na navedeni način.

Isto tako bih molio da potencijalni sudionici svojim dolaskom pomognu u održavanju ovog eventa.

Sam će event, što je izrazito zanimljivo, biti popraćen u vodećim nacionalnim medijima, prvenstveno mislim na televizije, što inače i nije običaj ali eto...pobrinuli smo se i za to.


Organizacijski odbor bi Vas pravodobno izvjestio o svim novostima i promjenama vezanim uz održavanje turnira.


ZA SVE INFORMACIJE I ZA PRIJAVU NA TURNIR OBRATITE SE NA E-MAIL:

[email protected]



p.s. - molim moderatore foruma da nezamjere ukoliko sam oglašavanje ovakog eventa na forumu trebao prvo njima najaviti....
ivanweyrer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 13:25   #2
Quote:
ukupan broj sudionika će se podijeliti u grupe od 10 ljudi a prvih 5 iz svake grupe ide u idući krug natjecanja
sta ako nebude toliko ljudi???
aj-vi-ou is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 14:41   #3
Sve super, samo malo bode ovo da se treba dofurat svoje računalo
Crazy Horse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 15:27   #4
ma bilo bi bolje da kupe server i odrze turnire preko interneta...bilo bi vise igraca a nagrada nie bitna
aj-vi-ou is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 10:04   #5
ovaj je turnir na kraju krajeva, uvertira u neshto veliko shto se sprema....ali stvarno veliko......ako uspije, veliki gamerski spektakl che biti kroz 3mj.... jer chemo imati odrjeshene ruke i puno vechi budget i puno vishe vremena
ivanweyrer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.