Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2014., 21:33   #641
Mani bila sam i to 2 puta. Prvo na pregled, pa joj nosila nalaze i totalno mogu potpisat tvoj post poviše. Ja imam gin problema, svašta nešto i pokušavamo napravit bebu, ali baš nas ne ide... sve šta sam od uputnica upitala dala mi je. Sve u svemu zadovoljna sam jako.
__________________
I could really use a wish right now...
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 00:28   #642
jel može info šta se plaća kod te doktorice i koliko? (papa,uzv) hvala

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 22:41   #643
ja napravila papa test, briseve, uzv i ništa nisam platila.
__________________
I could really use a wish right now...
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 09:54   #644
Drage moje, molila bih vas za pomoć zna li itko gdje mi je najbolje napraviti nalaze hormona i ako znate cijenu bi bilo super puno hvala
Ana_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 14:38   #645
Pozdrav! Nazalost i ja dijelim nezadovoljstvo s dr.Sanjom Petrović u Splitu.Slazem se s prethodnim postovima,u kojima stoji da je dobro sve dok ne počmu problemi,a vi osjetite da Vas se ne uzima niti malo ozbiljno i jos brze Vas se rijesi.U trenutku kada sam otisla u ginekologa -endokrinologa u bolnici(budući mi moj ginekolog mjesecima nije mogao pomoći),pocelo je vrijedanje ega doticne osobe koja je toliko neprofesionalna da se degradiralo i mene kao pacijenta i specijalistu(koji je za razliku bio spreman na razgovor i otkrio sve sto doktorica na nijednom UZV nije-PCOS i miome).Na zatraženu uputnicu za vađenje krvi radi testa trudnoće me ignoriralo i poslalo da se snalazim sa specijalistom koji to nije u mogućnosti prepisati. Takoder ni rezultate papa testa se nikada ne pokaze na uvid.Hvala Bogu sve su to minorne poteškoće,ali kao pacijent smatram da svatko ima pravo znati i sudjelovati u svom ozdravljenju. Sve u svemu ego je bitniji od pacijenta,a takav doktor Vam ni u kom slučaju ne bi smio sutra voditi trudnoću.
Tajana25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 17:30   #646
ide li koja kod dr. pejkovic u solinu? kakva je i jeli guzva? upisuje li uopce nove pacijentice?
 
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 16:23   #647
dr. Robert Vulić!! zakon je!! i ko dr,i za popricat
purplequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 17:48   #648
preporuka

Da li znate kakva je doktorica u K.Sućurcu i da li upisuje nove pacijente, kod dr Postrak Jurić sam i idem radi "bezobrazne" sestre.
Poz.
__________________
princeza
princeza100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 09:18   #649
Bok!
Da vas splicanke pitam nesto
Kod nas u zagorje je dosao jedan dr. Zdilar koji je navodno puno godina radio u splitskom rodilistu.
Znima me jel ima bilo koja od vas kakvih informacija o njemu (koliko je strucan...)
Hvala!
__________________
Bože, čuvaj našu dječicu
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 16:27   #650
Quote:
purplequeen kaže: Pogledaj post
dr. Robert Vulić!! zakon je!! i ko dr,i za popricat

Zna li tko kako radi, i je li na godišnjem? Hvala
__________________
Sunce naše
Agape is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 10:58   #651
Quote:
kontra kaže: Pogledaj post
ide li koja kod dr. pejkovic u solinu? kakva je i jeli guzva? upisuje li uopce nove pacijentice?


I mene zanima...
Ivančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 23:02   #652
Quote:
kontra kaže: Pogledaj post
ide li koja kod dr. pejkovic u solinu? kakva je i jeli guzva? upisuje li uopce nove pacijentice?
Moja prijateljica vodi trudnocu kod nje i zadovoljna je, sto se tice upisa, nemoj me drzat za rijec, nsm sigurna ali koliko se sicam rekla mi je da inace ne prima nove pacijentice al nju je uzela jer se druzi s njenom sogoricom ili tako nesto.
nellie may is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 19:25   #653
Wink LP

da li netko zna jeli LUETIĆ NIVES,GJIRLIĆ MAJA,VRČIĆ-PERVAN ANTICA upisuju nove pacijente? pokušala sam danas zvat al nisam uspila dobit na telefon....
kathyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 14:55   #654
mislim da dr. Luetic jos upisuje
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 16:19   #655
Luetić upisuje do kraja godine (nisam 100% sigurna, mislim da sam to negdi pročitala), a ne znam di će više Vrčić Pervan sa pacijenticama (ona uvik upisuje ).
__________________
I could really use a wish right now...
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 12:24   #656
Ima li tko iskustva sa gin Majić Davorom?!
tekmije20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 13:50   #657
zaobidi, u sirokom luku
 
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 14:34   #658
Zašto?Da li mu mogu vjerovat ako mi je cervix uloziv za clanak,a ušće za vršak prsta,da je to normalno za treću trudnoću i da netreba mirovanje?!
tekmije20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 12:23   #659
Quote:
kontra kaže: Pogledaj post
zaobidi, u sirokom luku
Zasto?
pepi 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 15:12   #660
Ove cure koje idu kod dr.Gjirlić; koliko se naplaćuje pregled (uzv) i papa test - normalni, ne hitni?

Nisam trudnica i nemam dopunsko zdravstveno, pa me zanima..
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.