Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2021., 21:52   #1
Elektronska cigareta vol.2

Link na Vol.1: https://www.forum.hr/showthread.php?t=358999


-----------------------------------------


Zdravo,

Znam da ima već tema o e cigaretama ali ne pretrpana još od 2008 i korisnici su neaktivni, pa ako nije problem da mi se dodjeli savjet.

Koju cigaretu uzeti, vaporesso ili umbrelle, to je ono što sam vidio da je kvalitetnije.
Takođe pošto sam inače protivnik cigareta ali ne interesuje kako utiču ove e cigarete? Htio bih najviše da se opustim i to je sve, kako je pušiti bez nikotina da li ima smisla jer ne bih da budem zavisnik od njega?
Apstraktno is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2021., 16:46   #2
Quote:
Apstraktno kaže: Pogledaj post
Zdravo,

Znam da ima već tema o e cigaretama ali ne pretrpana još od 2008 i korisnici su neaktivni, pa ako nije problem da mi se dodjeli savjet.

Koju cigaretu uzeti, vaporesso ili umbrelle, to je ono što sam vidio da je kvalitetnije.
Takođe pošto sam inače protivnik cigareta ali ne interesuje kako utiču ove e cigarete? Htio bih najviše da se opustim i to je sve, kako je pušiti bez nikotina da li ima smisla jer ne bih da budem zavisnik od njega?
Evo, ne možeš fulat sa ovom! Grijači traju jako, jako dugo, ne curi i ne slini, daje odličnu paru i aromu. Osim same parilice, umjesto 'plosnatog' usnika odmah uzmi 'okrugli', dvije baterije, punjač i par grijača. Naravno, i tekućinu koja ti bude odgovarala. MOžeš uzeti i bez nikotina ali bolje uzmi sa recimo, 12 ili manje nikotina. Ipak si pušač pa bi ti bez nikotina u tekućini "usfalio". Samim time, najvjerojatnije bi radi toga mogao i prestati sa parilicom jer, nije ti "to-to". Sa tim nabrojanim što kupiš, miran si godinu dana!

Tank je dovoljno velik da ti ne usfali tekućine kod dnevnog parenja. Baterija je zamjenjiva (18650) pa je uređaj dugovječan...


Ovo je model Aegis Boost Plus. Imaš i manji ali i veći model. Ovo je optimalno.
__________________
Uspori malo! Već sutra ćeš biti samo ime na spomeniku!
merllin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2021., 19:44   #3
Kako je pušač ako je napisao da je protiv cigareta? Zasto bi poceo pariti uopce? Jer je kul?
Meni je parenje kao okorjelom pušaču izlaz ali ne kuzim ovakve ulete...
Ako ima nikotina, hocu li biti ovisan? Daj no

P30Pro Via Tptlk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2022., 21:14   #4
Quote:
Bobby1 kaže: Pogledaj post
Kako je pušač ako je napisao da je protiv cigareta? Zasto bi poceo pariti uopce? Jer je kul?
Meni je parenje kao okorjelom pušaču izlaz ali ne kuzim ovakve ulete...
Ako ima nikotina, hocu li biti ovisan? Daj no

P30Pro Via Tptlk
I ja sam do unazad 15 godina, 36 godina pušio. Camel, Winston, što jače to bolje, a odlazile su mi oko 3 kutije dnevno. Pušio sam a "pod zadnje" sam bio protiv cigareta. Smrdi, sve puno pepela, žute tapete, zavjese, roba smrdi, skupo, kašljanje, zadah...Svjestan svega svejedno sam tada još bio pušač a protiv cigareta.
Zašto bi netko počeo pariti ili ne? Pa eto, tu je par razloga navedeno ali nije na meni da donosim odlku za drugoga. Samo sam iz osobnog iskustva dao savjet za parilicu pa tko voli nek izvoli. Rizici, štetnost ili korisnost su sve pojmovi koji se daljnjom pretragom mogu pronaći online.
Ja sam htio prestati pušiti pa kad sam prvi puta probao i osjetio da mi je parilica apsolutna alternativa, tog trena, u jednom danu sam prestao pušiti. Zgužvao sam kutiju cigareta kada mi je došao komplet iz Kine (tada nije toga bilo kod nas za kupiti), i od tada sam na struji
Ljude sklepa rat, poplava, zatvor, požar ili se odjednom nađu goli i bosi na pustom otoku sa ljubavnicom -pa prežive bez pljuge bez pol frke. Mislim da je sve "u glavi". Dok u njoj ne rasčistiš hoću-neću, nema pomaka tako da...
__________________
Uspori malo! Već sutra ćeš biti samo ime na spomeniku!
merllin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2022., 12:51   #5
Care, kuzim ja tebe ali ako je covjek inače protiv cigareta, znaci da ne pusi, i pusač bi znao da je nikotin ovisan...
Trazi nesto da ga opusti...
Mi smo na parenju iz svih tih razloga sto si naveo... On ako trazi za opustanje, on ce otici obrnutim putem od nas...

P30Pro Via Tptlk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2022., 16:16   #6
Quote:
merllin kaže: Pogledaj post
I ja sam do unazad 15 godina, 36 godina pušio. Camel, Winston, što jače to bolje, a odlazile su mi oko 3 kutije dnevno.
Prestrašno...
Ja motam duhan. Ali ne toliko puno.
Hexe Tigray is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2022., 16:34   #7
Quote:
Hexe Tigray kaže: Pogledaj post
Prestrašno...
Ja motam duhan. Ali ne toliko puno.
Da, prestrašno. Zato mi je bilo olakšanje kada sam uspio izbaciti to smeće od cigareta iz života i navike.
Posao mi je bio takav da je potencirao cigarete, razgovore, sjedenje i zabavu do dugo u noć pa onda, umjesto 1 kutije, do ujutro odu tri a nakon buđenja, opet ćik u usta

Tada sam probao i motati, nabavio tubice, ručnu a kasnije i automatsku električnu mašinicu, kupovao duhan i kada sam bio van Hr ali i kod nas, domaći... Bio sam kao tvornica duhana! Ali taj motani, kojega god sam uzimao mi je još više smrdio nego klasične cigarete. Valjda smo godinama navikli na aromatizirane duhane.

Kako god, nema više teoretske šanse da se vratim klasičnim pljugama i duhanu!, baš nikakve pa taman da nestanu i sve parilice na svijetu! Bez nje mogu ako se desi da ju zaboravim...Da želim, bez pol frke bi prestao i sa parenjem.
__________________
Uspori malo! Već sutra ćeš biti samo ime na spomeniku!
merllin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2022., 14:43   #8
Elektronska cigareta

Quote:
zvjerko kaže: Pogledaj post
Da je do moda onda bi "vario" njegov 510 navoj.

Očito ti se tank toliko sviđa da si spreman tražiti razloge kako bi ga opet koristio uprkos očitom koji ti poručuje da ga mijenjaš.

Već sam i prije napisao da sa jednim tankom može biti slučajnost ili loš primjerak, ovo već jako sugerira na konstrukcijsku grešku ili kontrolu kvalitete izrade (tolerancije, vrsta materijala) ... pa od volje ti bilo.

Hvala na odg, zato i pitam.. Ne nalazim po netu nigdje da se to događalo. Bilo je situacija gdje ga ne mogu otvorit, al nitko ne spominje spaljen navoj. No i kad je nov, navoj se “čuje”, bude hrapav.
Tank je inace odlican, stane puno tekucine, grijac nije skup, drzi 14 dana, ne curi, okus dobar.. Pomislio sam da mu mod daje mozda previse struje ponekad unatoč postavkama, pa se to desi.
Nista, kopam dalje, trazim tank. Vjerojatno neki komplet, da budem siguran.
Izasao je Crown 5
Nakon 10min istraživanja, upao mi je u oko Vaporeso Luxe 2 kit..
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2022., 12:20   #9
Quote:
dida os kaže: Pogledaj post
Opet ja: pošto sam vrlo malo toga uspio naći na netu možda netko zna više.
Zanima me CBD tekučina, na kojoj temperaturi pariti, koju jačinu uzeti, koliko pariti?
Parim MTL na 12W pa ako netko zna više slušam.
Dali treba i 2 atija ?
Vidim da ti nitko ne odgovara, valjda zato što nitko ne koristi.

Neznam šta si našao na netu ali ako otvoriš opis (ne brzi pregled) artikla ovdje

https://mysteria-e-cigarete.com/kate...-tekucine/cbd/

imaš dodatne informacije koje odgovaraju na neka (većinu koja si ovdje postavio) od tvojih pitanja npr https://mysteria-e-cigarete.com/proi...s-kush-300-mg/
zvjerko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2022., 00:49   #10
Jel proba iko Don Cristo?

Vidin da su pokupili dosta nagrada prije par godina...

Naša san ih pa me zanima, jesu ili ove 30ml bočice zapravo koncentrati?

Vidin da idu na 20%, dakle trebali bi biti po toj logici.

Solidno su skupi ali me bas zanimaju.

https://www.ecigareta.hr/hr/134-aroma-don-cristo


Ne reklamiran dućan, samo je primjer.


Sent from my Sent using Sent via Sent by way of Sent
Bloketa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2022., 01:55   #11
Nije to skupo samo nisam probal. Nego, vidim da ima dva sa sezamom i sve isto piše osim da je jedan sucralose free. Nije ista slika pa me zanima dal ima kakve razlike ako je itko probal.
__________________
Politically Incorrect - And Always Right
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2022., 14:25   #12
Quote:
zvjerko kaže: Pogledaj post
Vidim da ti nitko ne odgovara, valjda zato što nitko ne koristi.

Neznam šta si našao na netu ali ako otvoriš opis (ne brzi pregled) artikla ovdje

https://mysteria-e-cigarete.com/kate...-tekucine/cbd/

imaš dodatne informacije koje odgovaraju na neka (većinu koja si ovdje postavio) od tvojih pitanja npr https://mysteria-e-cigarete.com/proi...s-kush-300-mg/
Još jednom hvala, sad je dosta jasnije. I tako ću od njih kupiti coolfire 80 pa može sve zajedno.Nedavno uzeo schrodinger aromu. Nije mi baš za svaki dan, kad pomiješam sa west virginiom ide bez problema.
dida os is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2022., 23:35   #13
I, ode nam najjeftiniji ducan u HR...
ECigareta OS je digla cijene. Danas san se čuja s njima telefonom, nešto se zeznulo oko narudžbe.
Provjerio drugi put i vidim da je sve otislo gore. I to znacajno.
Journey Classic serija je išla sa 52kn na 79kn

Kaze mi momak da su minjali cijene jer su navodno dobavljaci prigovarali zbog prodajnih marži i sl.

U svakon slucaju, cini mi se da cu razmislit ili o prestanku vejpanja, ili se natjerat opet počet Baltazarit sam svoje arome.

Za sad mi je jedan period stvarno pasalo naprosto si slozit longfill...

Al po ovim novim cijenama, i s obzirom da parim na DL, to vise nece bit održivo a ni isplativo

A jebem mu vise...

Sent from my Sent using Sent via Sent by way of Sent
Bloketa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2022., 00:24   #14
a kaj se čudiš? pa sve je otišlo gore unazad pola godine, moralo se odraziti konačno i u vapeu...
__________________
True rebels always walk alone, anyway...
mixes&tracks - mixes only
60nine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2022., 01:26   #15
Sad su cijene isto kao i kod Jurney-a (koji je najskuplji) ali E cigareta nema besplatnu dostavu. Stavit će oni uskoro ključ u bravu.
__________________
Politically Incorrect - And Always Right
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2022., 08:35   #16
Ja sam blizu njih a naručujem od juice dr. Na netu su im jedne cijene u trgovini druge. Naravno više. Nik.bazu kad narućim sa dostavom me dođe isto kao kod dr. A 500 m sam od njih.
dida os is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2022., 19:27   #17
ekipo trwbam vasu pomoc, posto nisam u vape svjetu jako.dugo, niti znam boljke i prednosti pojedinih modova.

Vrisnul mi Sx Mini Ode fire tipka Ali u garantnom roku, danas me isplatili. Da pohvalim Buonvapor iz Buja (Istra) nikakvog natjeravanja nije bilo, sve cisto i sve 5, nemaju ga vise na stanju, isplatili su punu cijenu kostanja na bankovni racun, nije bilo nikakvog izmotavanja s njihove strane, kako to inace bude kada se radi s trgovcima u HR. Tako da svaka preporuka za shop, na mob se javlja sef poduzeca i jako su brzi.

Dakle, kak je i Sx Mini kinesko govno, htio bih uzet jeftino kinesko govno pa kad vrisne da mi nije zao. Imao sam Geekvape Aegis Solo, radio dobro 4mj dok ga nisam izgubio. Da uzmem njega? Dojma sam da je dosta kvalitetno napravljen i da bi mi mogao trajat.

Treba biti shock proof jer sam trapav i.modovi zele past s stola .
Drugo, mora biti na 18650 batku jer ih imam 11 i ne da mi se prelazit na nest drugo.
Trece, da bude na jednu bateriju, jer volim lagane, a i ne treba mi se dual battery.

Vidio sam da su u medjuvremenu izasli i Max i jos neki na Geekvape na 100W i sada sam u nedoumici sto uzet. Sa Solom sam bio zadovoljan.


Quote:
Bloketa kaže: Pogledaj post
I, ode nam najjeftiniji ducan u HR...
ECigareta OS je digla cijene. Danas san se čuja s njima telefonom, nešto se zeznulo oko narudžbe.
Provjerio drugi put i vidim da je sve otislo gore. I to znacajno.
Journey Classic serija je išla sa 52kn na 79kn

Kaze mi momak da su minjali cijene jer su navodno dobavljaci prigovarali zbog prodajnih marži i sl.

U svakon slucaju, cini mi se da cu razmislit ili o prestanku vejpanja, ili se natjerat opet počet Baltazarit sam svoje arome.

Za sad mi je jedan period stvarno pasalo naprosto si slozit longfill...

Al po ovim novim cijenama, i s obzirom da parim na DL, to vise nece bit održivo a ni isplativo

A jebem mu vise...

Sent from my Sent using Sent via Sent by way of Sent
ako ti treba pomoc u vidu dobrih recepata s neta, znaci, stvarno ukusnih, pitaj. Ispribao sam ih dosta, a moh djir su uglavnom deserti. Racunaj neku osnovnu nabavku aroma od 500kn i onda ti je cijena od 15-17kn arome na 100ml. Ako si potrosac, odlicno.

Racunaj cijenu od 15-17 kn arome na 100ml tekucine, bazu izrqcunaj sam.
buje3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2022., 21:50   #18
Quote:
Hugh Mungus kaže: Pogledaj post
Sad su cijene isto kao i kod Jurney-a (koji je najskuplji) ali E cigareta nema besplatnu dostavu. Stavit će oni uskoro ključ u bravu.
Journey ti ima loyalty karticu s kojom dobiješ 15% doživotno popust na sve - ista se može dobiti putem raznih nagradnih igara na streamovima Vaper Pub-a (petkom od 21h) ili na Vaper Pub grupi te vaper-pub.com stranici... a i zna bit promocija ak si pretplaćen na njihov newsletter...

a ako netko iz Srbije čita ovaj podforum - mislim da je kod njih isto moguće dobiti tih 15% u Vape-i-zla shopu (za određenu kupovinu u RSD)

što se ostalih tiče, vapeshop.hr zna često imati Journey na akcijama, a kad smo već kod popusta, Puffka vam ima 25% na sve ovaj vikend (od petka 18.2. do nedjelje 20.2.)
__________________
True rebels always walk alone, anyway...
mixes&tracks - mixes only
60nine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2022., 01:18   #19
Znam za tu karticu ali mi se ne da igrati nagradne igre.
__________________
Politically Incorrect - And Always Right
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2022., 15:38   #20
Quote:
Hugh Mungus kaže: Pogledaj post
Znam za tu karticu ali mi se ne da igrati nagradne igre.
mislim da ti i oni imaju shemu da ak kod njih potrošiš određenu cifru odjednom da dobiješ tu karticu za popust... kontaktiraj ih
__________________
True rebels always walk alone, anyway...
mixes&tracks - mixes only
60nine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.