Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2011., 21:34   #101
Al Zurita nije bio glavni..glavni protagonist da je nosio cijelu radnju serije. A i ono što je odglumio nekoliko epizoda meni je bilo čisto solidno. A i on barem ne maltretira svoje kolege i kolegice na snimanju tako da bolje i Zurita nego Cimmaro ili Yanez koji je isti kao i ovaj prethodni. Bolje i manje glumačkog talenta al da je normalan čovjek a ne sirovina
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 21:52   #102
@Nata-SilvaFan očito si zaboravila En nombre del amor?
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 21:53   #103
Da, tamo je bio protagonist
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 21:54   #104
Da zaboravila sam..točnije rečeno nisam je gledala pa mi nije palo na pamet. Ali ponavljam u svakom slučaju..bolje i malo lošiji glumac ali koji nema ispade na setu. Nego da je nekakav turbo kvalitetan a da snimanje pretvori u noćnu moru ostalim kolegama.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 22:27   #105
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Da zaboravila sam..točnije rečeno nisam je gledala pa mi nije palo na pamet. Ali ponavljam u svakom slučaju..bolje i malo lošiji glumac ali koji nema ispade na setu. Nego da je nekakav turbo kvalitetan a da snimanje pretvori u noćnu moru ostalim kolegama.



Ogroman potpis na ovo....
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 22:58   #106
U svakom slučaju želimo Cimarra van ove serije Što se tiče ovog ubacivanja same Televise u odabir glumaca, moje mišljenje je da oni mogu reći ili bar potaknuti producenta kojeg glumca da odabere, ali ako je Moreno izrazio svoje nezadovoljstvo njime kao glumcem, mislim da ga onda neće ne siliti na to. Cimarra više vidim u sljedećoj Mejijinoj mega uspješnici
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 23:58   #107
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Onako...ne daj Bože ni svi svetci Božiji hahah...ako natjeraju Morena da uvrsti njega u elenco...mislim da bih bila u stanju odletjeti u Meksiko..unatoč staru od aviona i nedostatku para i pobiti pol TeleRise, ne mogu ja dopustiti da moja Silvica glumi s tim, što bi meksikanci rekli "patanom"


Tako je Nato trk na Televisu i sprijeciti taj uzas necemo Cimarra

Radije Zurita nego ovaj divljak
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 20:34   #108
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post

Radije Zurita nego ovaj divljak
slažem se
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 20:37   #109
Ne znam odakle vam Zurita ovo za Cimarra su puka novinarska naklapanja, bez podloge. Zasad je najjača priča oko Cristiana de la Fuentea, Rullija trenutno ne spominju. A zapravo se ništa još ne zna.
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 19:38   #110
Članak o Mariu Cimarru kao mogućem protagonistu serije

Quote:
El productor Carlos Moreno se encuentra en la búsqueda del galán que acompañará a Silvia Navarro en "Lidia de amor", su nueva producción. De muy buena fuente nos enteramos que la producción está en pláticas con Mario Cimarro para que estelarice este melodrama. De llegarse finalmente a un acuerdo, esta telenovela marcaría el regreso del actor a Televisa, luego de haber protagonizado en el año 2009 "Mar de amor" al lado de Zuria Vega.
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 19:42   #111
Oni stvarno nisu normalni. Nakon svih onih skandala i izbacivanja glumca iz serije prije snimljenog finala, oni i dalje inzistiraju na njemu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 19:59   #112
Ni ja ne znam što je Televisa toliko napaljena na njega kad uopće ni pod razno nije dobar glumac niti ima imalo talenta. Radije gledam Yaneza ili Levya nego njega A sumnjam da će upasti u telenovelu, producent ga ne preferira, koliko znam ni Silvia, ali vidjet ćemo što će šefovi reći
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 20:04   #113
ma da i je dobar glumac, s njim uvijek neki problemi jer je bahat i prepotentan... i još uvijek ga žele
mora da ih je začarao!
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 20:07   #114
Joj ja nebi ni Cimarru ni Zuritu.
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 21:06   #115
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Joj ja nebi ni Cimarru ni Zuritu.
Zurita nije kandidat.
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 23:20   #116
Stvarno nisu normalni s Cimarrom
sta ima tako posebno u njemu da ga zovu kao protagonista a drugi puno bolji od njega nemaju tu priliku

Ja da sam na Silvijinom mjestu odmah bi odustala od uloge

I ja radije gledam sto puta Yaneza nego Cimmara
a ako Carlos Moreno pristane na to onda je stvarno kreten
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 18:18   #117
Joj ja bome nebi rado gledala odličnu Silviju uz Yaneza, uf
Nitko mi uopće ne pada na pamet kao mogući protagonist, dosta ih je već zauzeto sa serijama koje bi rado gledala uz nju. Rulli mi je onako solidan, jest zgodan, ali nema mi nekakve karizme ( ili kako god to nazvali) šta se vidi preko ekrana, a nije ne znam kakav glumac, jednoličan je.
Sad mi je pao na pamet Erick Elias, iako mi se nije sviđao u Tormenta en el paraiso ili El cuerpo del deseo, ugodno me je iznenadio u ENDA.
Možda čak i Levy bude glavni, bili bi fantastičan par, ali mi je on već dosadan i sumnjam baš da bi išao u termin od 19 ili u koliko već ide ta serija.
Zašto ne pozovu Andresa Palaciosa s Aztece, ili Tomy Dunster (doduše ne znam šta on uopće radi, snima li telenovele, meni je bio odličan u Mientras haya vida)
Ili nek aChristian Meier pređe na Televisu, ajme oni dvoje bi bili vraški par
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 19:03   #118
Meier je zauzet, snima u Kolumbiji "Primera Dama" Tako da cielo1 za sad samo možeš da sanjaš.
Ko bi još mogao biti zanimljiv ... Npr. Valentino Lanus?
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 19:51   #119
Sergio Basanez... . Mislim da svi znate zašto ja stavljam ovaj . Istina da je on na Azteci ali čini mi se da mu je sad istekao ugovor kako je snimio A Corazon Abierto. Al nisam sigurna jel smije preći na drugu tv kuću dok mu se serija koju je snimio emitira na toj???
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:08   #120
Hhah ne Nato uopće ne znamo, daj nam pojasni A tko zna, možda ti se i ispuni želja pa opet budu glumili zajedno. Koji bi im to bio put, 4.-5.?
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.