Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2015., 01:10   #2821
Ja imam neku ecotool, kupila u dmu prije sigurno vise od 5godina, jako sam zadovoljna.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 16:54   #2822
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Ja imam neku ecotool, kupila u dmu prije sigurno vise od 5godina, jako sam zadovoljna.

Powered by LG G4
Kako se uoće zove ta četkica? Za obrve? Gledala sam danas u Kozmu ali vidim samo one za sjenila, ispričavam se na glupim pitanjima ali ne znam ništa o četkicama
Lannister is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 21:25   #2823
Pogledam kad dodjem doma pa ti javim

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 14:38   #2824
Japansko iscrtavanje obrva

Molim curke koje su išle na japansko iscrtavanje obrva u Zagrebu da mi preporuče u koje salone ići a koje izbjegavati. Znači bitno mi je da mi uredno naprave prema mojim željama a ne kako one misle da treba prema licu i sl.tj može sugestija naravno. Gledam tako ove popuste na crnom jajetu, ponuda dana i dr. i vidim nađe se povoljno uz kupone. Tako npr.ima studio Manuela, Lavanda, Ten, Vanessa, Borealis... molim iskustva ako je neka bila u navedenim salonima preko popusta. Ono što ne bih voljela, dati 800kn a da mi naprave katastrofu i da se tinta razlije ili slično, pa da moram ići drugdje na popravak. Nazvala sam onu Valentinu koju hvale, međutim unatoč kvaliteti koju spominjete, cijena mi je ipak malo previsoka trenutno. nadam se da ove akcije nisu koliko para toliko muzike. Koje salone izbjegavati u širokom luku

Zadnje uređivanje NocnaLutalica : 17.11.2015. at 14:54.
NocnaLutalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 16:40   #2825
ne ići u https://www.facebook.com/ninasplacestudio/

bila preko kupona, ona je to iscrtala odokativno, nema one spravice, ravnala i sl

kada sam dosla na korekciju( koja nije ukljucena u cijenu) trajalo je doslovno 5 min, ne pretjerujem, povukla je dvije crtice

nakon par mjeseci UOPCE nije bilo vidljivo nista ,ko da uopce nisam bila


a preporuciti mogu https://www.facebook.com/privestudio/
jesu dosta skupi ali su profi po tom pitanju
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 23:27   #2826
Quote:
Lannister kaže: Pogledaj post
Kako se uoće zove ta četkica? Za obrve? Gledala sam danas u Kozmu ali vidim samo one za sjenila, ispričavam se na glupim pitanjima ali ne znam ništa o četkicama
Ova moja izgleda nije deklarirana kao za obrve ali ne planiram je mijenjati ni za sta. Zove se angled eyeliner brush i kazem, godinama je vec u upotrebi.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 10:06   #2827
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Ova moja izgleda nije deklarirana kao za obrve ali ne planiram je mijenjati ni za sta. Zove se angled eyeliner brush i kazem, godinama je vec u upotrebi.

Powered by LG G4
Hvala
Lannister is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 17:18   #2828
Da li je netko probao Inglot Brow Liner Gel?
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 18:21   #2829
Quote:
Summeeeer kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
zna li netko dobar kozmetički salon u Rijeci za preoblikovanje obrva? Trenutno ih puštam, ali bit će potrebno nekoliko odlazaka da bi dobili lijepi oblik umjesto sadašnjeg polukruga pa bi voljela nekoga tko zna što radi kad ja već nisam..
I meni treba

Imam možda malo smiješno pitanje

Nisam nikada bila kod kozmetičarke po pitanju obrva pa ne znam sto se točno podrazumijeva pod korekcijom obrva. Imam tanje obrve nego sto bi htjela pa ne znam da li mi ona može pomoći napraviti oblik koji želim bez puno čupanja i urediti ih s olovkom ili sl. da i ja vidim kako ih je najbolje popuniti?

Ili samo počupa i to je to?

Hvala
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 16:21   #2830
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Nisam nikada bila kod kozmetičarke po pitanju obrva pa ne znam sto se točno podrazumijeva pod korekcijom obrva. Imam tanje obrve nego sto bi htjela pa ne znam da li mi ona može pomoći napraviti oblik koji želim bez puno čupanja i urediti ih s olovkom ili sl. da i ja vidim kako ih je najbolje popuniti?

Ili samo počupa i to je to?

Hvala
Samo počupa uokolo i to je to. Ako hoćeš da ti sama oblikuje obrve, moraš ih neko vrijeme "uzgajati".
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 12:31   #2831
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Samo počupa uokolo i to je to. Ako hoćeš da ti sama oblikuje obrve, moraš ih neko vrijeme "uzgajati".
Zavisi od salona ja znam neke di ti curke lijepo i osjenčaju sa olovkom obrvice pa ti vidiš šta bi mogla...Iako ako želiš dojam punijih obrva možeš tražiti da ti pofarbaju bojom za oči (imaš i za trepke a i za obrve te boje) -NE štete očima a drži ti cca mjesec dana...Ja si osobno farbam trepke u plavu noć i malo potamnim obrve (imam jako tanke jer sam bila glupa pa ih stalno čupala ) ali iskreno kad pofarbam je to stvarno duplo bolje i vizualno izgleda nice
__________________
...what makes you different, makes you beautiful...
nensika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 14:09   #2832
Hvala puno :hug:

Ja sam ih jednom u zivotu pocupala previse i nikada nisu narasle nazad I mislila sam kupiti ricinusovo ulje pa to korisiti barem mjesec dana i onda ici kod kozmeticarke. I ovo za bojanje nije losa ideja, ionako su mi obrve hladana smeda a kosa topla smeda pa bi mogla i to ujednaciti

Jos samo da nadem preporuku za super salon u Rijeci
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 14:11   #2833
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Hvala puno :hug:

Ja sam ih jednom u zivotu pocupala previse i nikada nisu narasle nazad I mislila sam kupiti ricinusovo ulje pa to korisiti barem mjesec dana i onda ici kod kozmeticarke. I ovo za bojanje nije losa ideja, ionako su mi obrve hladana smeda a kosa topla smeda pa bi mogla i to ujednaciti

Jos samo da nadem preporuku za super salon u Rijeci
Držim palčeve da nađeš, na žalost za Rijeku ne znam
__________________
...what makes you different, makes you beautiful...
nensika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 14:39   #2834
Hvala! Sada imam nade za oporavak obrva

:trci-u-ljekarnu-po-ricinus:
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 15:07   #2835
Meni ricinus ništa nije pomogao.
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 10:22   #2836
Ja sam ga koristila prije i pomogao mi je,,,samo naravno dlacice rastu totalno nepovezano i ne popoune se rupe koje se trebaju popuniti
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 13:54   #2837
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Hvala puno :hug:

Ja sam ih jednom u zivotu pocupala previse i nikada nisu narasle nazad I mislila sam kupiti ricinusovo ulje pa to korisiti barem mjesec dana i onda ici kod kozmeticarke. I ovo za bojanje nije losa ideja, ionako su mi obrve hladana smeda a kosa topla smeda pa bi mogla i to ujednaciti

Jos samo da nadem preporuku za super salon u Rijeci
mjesec dana nije dosta da bi se obrve popunile i da bi se ispravile godine krivog čupanja. ako stvarno želiš svoje prirodne obrve, pripremi se na dug put.
meni su se popunile nakon 2 godine, imam još jedan mali dio kojeg još čekam.
i nije istina da ne rastu tamo gdje smo ih godinama čupale. rastu, samo smo mi nestrpljive.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 22:21   #2838
Ja sam ih pocupala previse samo jednom, prvi put i sad samo svakih mjesec dva pocupam neke koje su bas daleko od luka obrve.
Ma mislila sam mjesec dana mazati prije nego sto pokusam napraviti barem nekakav normalan oblik kod kozmeticarke,,,onda nastaviti sa ricinusom da se taj oblik i popuni
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 23:53   #2839
Drage moje obrvo čupalice znam da postoji neka nova metoda ugradnje obrve znači ekstenzija obrvi... lijepe se dlakice kao kad ideš na umjetne trepke drži ti cca mjesec dana i sad bar za prvu ruku možeš vidit kak bi to izgledalo pa kasnije uložit u japansko iscrtavanje.... boja se ne razlijeva ako je japansko iscrtavanje nego ako ti je tattoo tj trajna šminka a to se prepozna po tome jer kod japanskog imaš micro blade znači mali nožić na vrgu štapića koji nalikuje na kist ili kemijsku....aparatitvno tj trajna šminka je aparatić kao za tetoviranje ....pogledaj na you tubeu pa ćeš shvatiti....za extenziju obrva znam da ima u Zg ali ne znam dal ima u rijeci Zadru Splitu i sl.
__________________
...what makes you different, makes you beautiful...
nensika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 22:12   #2840
Freedom brow pomade - ima tko? Muku mucim s nijansama...ridja kosa, obrve smedje ali sivkastosmedje...kad stavljam auburn stvarcice na obrve uzasno izgleda...puno bolje stoje sivkastosmedje nijanse... Ash brown mi djeluje pretaman, taupe presvijetal...a medium brown ne mogu prokuzit jel topija smedja ili hladnija...help...

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:06.