Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2012., 00:11   #41
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
To kaj ti je auto počeo manje trošiti mogu biti dva uzroka:
Skinula si nogu sa gasa i napokon naučila kvalitetno voziti auto u granicama normale a ne svako šaltanje okretaje u crveno ko na formuli 1 ja ti svoju ženu zovem fitipaldi jer baš to radi i od kad je počela normalno šaltati brzine GLE ČUDA auto manje troši a brzina je cca ista i skoro 50 km više napravljeno

A drugi razlog je samo gorivo sve zavisi od kuda ga voze ne znam jel netko pokušao točiti u EU (austrija,njemačka itd) to nema veze sa našim napojem koji pogotovo privatnici prodaju
Moj primjer renault megan(dizel) 12g star prijatelj kupio auto u njemačkoj i trebalo ga otfurati u neko selo poslje austrijske granice po auto ok nema frke na povratku točio (da me ubiješ kak se benzinska zvala) auto prvo je tiše radio onda je bolje reagirao na gas i na kraju cca 100km više sa istom količinom goriva
Naravno ta bajka je prestala kad sam natočio naš eurodizel
To oboje imaš pravo i to sam primijetila nekoliko puta ranije i zato ne tankam nikada na INA-i. Inače imam preko milion km u riti /kod nas i vani/, jer mi je posao za volanom. A obzirom na godinu proizvodnje moje kante, da ga peglam u crvenom, trebala bi naći još jedan posao da platim popravke...

A kao skoro penzička za volanom /mrzim penziće za volanoooom /, više mi nije do jurnjave, mada znam stisnuti pedalu /kada mi penzić ispred mene vozi 4 banke tamo gdje je ograničenje 80.../

Uglavnom, zadnjih cca 20-mjesec dana, od kako imam orgonit u autu, auto mi troši puno manje... Tankam puni rezervoar najmanje jednom tjedno i ovo se jako vidi. Uvijek sam na istoj pumpi, i planiram putovanje i tankanje unaprijed na pumpama koje znam da su ok...
__________________
Muškarci koji tvrde da je ženama mjesto u kuhinji, obično ne znaju što bi sa njima radili u spavaćoj sobi...
Kalira_bei is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 10:07   #42
Quote:
Kalira_bei kaže: Pogledaj post
Ispričavam se što dižem temu iz mrtvih ali imam par pitanja... Uglavnom, napravila sam par orgonita i jedan od njih je završio u mom autu. Obzirom da vozim 15 godina staru kramu, taj auto i troši više goriva, cca 7L/100km. Od kako imam orgonit u autu, moj je počeo trošiti 5-5,- l/100km. /radim cca 2500km mjesečno i uvijek iste rute.../ Da li itko ima sličnih iskustava sa time? Radila sam par experimenata sa vodom i orgonitima i primijetila sam da se rade na vodi čudne špice kao da se voda penje prema njima. Kod biljaka sam primijetila da se "miču" prema njima....
Ako netko ima iskustva sa njima, ili ima ideju za experimentiranje, voljela bih da podjeli samnom. Unaprijed hvala.
Koja smjesa za izradu orgonita koristila? aluminiji, bakar ili nesto trece?
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 21:56   #43
Prava istraživanja energije nulte točke, su vrlo opasna i trebala bi se provoditi u labaratorijama.

Bilo je u emisiji Na rubu znanosti o jednom čovjeku koji je to radio i umro od nekog zračenja.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 23:46   #44
Neznam kako i zašto je auto počeo manje trošiti ali od orgonita svakako nije.
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 20:40   #45
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
Koja smjesa za izradu orgonita koristila? aluminiji, bakar ili nesto trece?
Jako sitan mesing, aluminij, bakar i nešto srebrne žice. Od kristala kvarc, mjesečev kamen i azurit /samo to sam imala pri ruci/. I epoxy smola...
__________________
Muškarci koji tvrde da je ženama mjesto u kuhinji, obično ne znaju što bi sa njima radili u spavaćoj sobi...
Kalira_bei is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 11:21   #46
Quote:
Kalira_bei kaže: Pogledaj post
Jako sitan mesing, aluminij, bakar i nešto srebrne žice. Od kristala kvarc, mjesečev kamen i azurit /samo to sam imala pri ruci/. I epoxy smola...
Aha, gledano za aluminij..
Ako se dobro sjećam, Reich, izumitelj tradicionalnih orgona, je bio protiv aluminija...
Jesi li citala sto od njega?

Mislim da je dobro sto si koristila azurit zbog boje.
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 20:14   #47
nebo je plus
zemlja je nula
izgradis uzgon
dobijes razliku polariteta
h2o je molekula koja se rascjepa u uvjetima polariteta , otprilike receno sluzi kao vezivo
piramide tako rade
tako da piramide nisu star gates, nit imaju veze s star povezivanjem
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:11   #48
- iako moslim da je teško procijeniti zdravlje od aure ruke.....
Kaži mi koliko na svijetu postoji uređaja za snimanje kirilijanove fotografije cijeloga tijela, i gdje se nalaze? Tko ih proizvodi? Jako me zanima tvoj odgovor!

ima

http://www.youtube.com/watch?v=59y4-...feature=relmfu
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 02:19   #49
http://www.youtube.com/watch?v=mt7fo...feature=relmfu

ovaj link ne onaj gore
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 08:51   #50
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
Aha, gledano za aluminij..
Ako se dobro sjećam, Reich, izumitelj tradicionalnih orgona, je bio protiv aluminija...
Jesi li citala sto od njega?

Mislim da je dobro sto si koristila azurit zbog boje.
Čitala sam dosta o aluminiju, i većinom se ekipa svađa oko toksičnosti istog... Na kraju je zaključak većine da ne igra nikakvu posebnu ulogu u orgonitima, odn. da nije ni više ni manje toksičan od ostalih metala.
Osobno nisam primijetila nikakve negativne efekte aluminija, mada imam par koji su napravljeni samo sa njim... /nedostatak materijala/...
__________________
Muškarci koji tvrde da je ženama mjesto u kuhinji, obično ne znaju što bi sa njima radili u spavaćoj sobi...
Kalira_bei is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 11:17   #51
Orgonski uredjaji

Pozdrav,jel ima netko da se bavi proizvodnjom orgonskih uređaja?
ako ima,javite se tu da dijelimo iskustva...Mi smo izradili nas prvi i kad smo ga smijestili u dnevni,postao je toliko vruc da se nije mogao dirnuti...Ako itko zna sto to znaci,slobodno pisite... )
Mendozza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 11:32   #52
Quote:
Mendozza kaže: Pogledaj post
Pozdrav,jel ima netko da se bavi proizvodnjom orgonskih uređaja?
ako ima,javite se tu da dijelimo iskustva...Mi smo izradili nas prvi i kad smo ga smijestili u dnevni,postao je toliko vruc da se nije mogao dirnuti...Ako itko zna sto to znaci,slobodno pisite... )
Pa ti si onda napravio perpetuum mobile,nije mi jasno na koji se način mogao tako ugrijat,uostalom dali ti znaš kako se uopče izrađuje orgonski akumulator???
Dr Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 14:06   #53
ofc,nisam ga radio napamet
to se desilo samo taj jedanput,od onda je hladan ko zmija,bio na istom mjestu ili ne...
perpetuum mobile znaci uvijek u pokretu,a na sto bi se odnosilo u ovom slucaju?
Mendozza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 19:51   #54
ovdje imaš sve o izradi orgonita i vrstama smole koja se koristi pri izradi
http://planetzemlja.wix.com/mirjanag...!orgoniti/co0f

To što je orgonit bio vruč samo znači da radi pojačano, transformira
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 13:31   #55
Mene su tuđa iskustva s orgonitima oduševila pa sam i ja htjela isprobati. Prošle godine sam napravila prve orgonite od šećera, raznih sitnih metala i kristala (gorski, karneol, ametist..). Uskoro planiram napraviti nove od poliestera makar bi radije od neke druge smole, ali trenutno mi je jedino ta na raspolaganju. Jedva čekam
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 13:36   #56
Napravite si i orgonske topove možda rastjeraju sve one chemtrailove.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 20:03   #57
Quote:
Annari kaže: Pogledaj post
Mene su tuđa iskustva s orgonitima oduševila pa sam i ja htjela isprobati. Prošle godine sam napravila prve orgonite od šećera, raznih sitnih metala i kristala (gorski, karneol, ametist..). Uskoro planiram napraviti nove od poliestera makar bi radije od neke druge smole, ali trenutno mi je jedino ta na raspolaganju. Jedva čekam
baš bi ih bilo lijepo vidjeti ovdje

Ja sam izradila 8 medaljona u prvoj i posljednjoj turi.
Nisam se više upuštala u to jer mi nisu lijepo ispali ali dobro rade.

Naravno orgonite za prostor je najbolje izrađivati od prirodne smole,
medaljoni su mi od epoksija
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 21:26   #58
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Prava istraživanja energije nulte točke, su vrlo opasna i trebala bi se provoditi u labaratorijama.

Bilo je u emisiji Na rubu znanosti o jednom čovjeku koji je to radio i umro od nekog zračenja.
ovo je jedini ispravan post na naslovnu temu...sve ostalo je žešći new age bulšit.da je sve tako banalno i jednostavno kako je new agerima uvaljeno putem tzv. orgonita ,kristala i sličnih self made igračkica za naivnu dječicu,vjerujte cijeli bi svijet već poodavno koristio takve spravice a kinezi bi ih štancali za budzašto....pa nam ne bi atmosfera bila prezasićena elektromagnetskim,nuklearnim,mikrovalnim i inim smogom višestruko otrovnim za ljudsko zdravlje..
reich je zaista ispravno radio na orgonu i platio je to glavom a ovi moderni new age "uređaji" veze nemaju sa mozgom a kamoli sa njegovim radom...čak su neke sitnice i preuzeli ali kada čujem da se ljudi upuštaju u "drkanje" sa orgonom uz aluminijske ili bakrene strugotine,limove ,jasno je ko dan da je to sve ,narodski rečeno...obično sranje.
pa vojni stručnjaci ne mogu izaći nakraj sa dor-varijantom orgona u svojim borbenim avionima najnovije generacije ,kojima je orgon rezervna energija,ako ste čuli da im piloti povraćaju i budu energetski ispražnjeni i iscrpljeni sa elementima radioaktivnih oboljenja,nakon leta,što je posljedica nemogućnosti efikasne kontrole dora u postrojenju..ili ako ste čuli kod svjedoka nlo-viđenja ,otmica za osjećaj negativnosti,tjeskobe u zraku,ili gdje je nlo sletio godinama ništa ne raste-sve je to posljedica ogromne koncentracije dor-a...
zaključno,naravno da orgon(eter,nulta točka) postoji i da se to na višim nivoima poodavno koristi u energetske svrhe,reich je bio na dobrom tragu,ali pitanje je što je ispravno ostalo od njegovog rada kad su mu svi spisi zaplijenjeni a knjige spaljene...
tomatix is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 09:44   #59
Quote:
Mendozza kaže: Pogledaj post
ofc,nisam ga radio napamet
to se desilo samo taj jedanput,od onda je hladan ko zmija,bio na istom mjestu ili ne...
perpetuum mobile znaci uvijek u pokretu,a na sto bi se odnosilo u ovom slucaju?
Napiši što si radio. Možda ustanovimo zašto se vrućina ne ponovi.
kraseko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 10:31   #60
Quote:
tomatix kaže: Pogledaj post
vojni stručnjaci ne mogu izaći nakraj sa dor-varijantom orgona u svojim borbenim avionima najnovije generacije ,kojima je orgon rezervna energija,ako ste čuli da im piloti povraćaju i budu energetski ispražnjeni i iscrpljeni sa elementima radioaktivnih oboljenja,nakon leta,što je posljedica nemogućnosti efikasne kontrole dora u postrojenju..ili ako ste čuli kod svjedoka nlo-viđenja ,otmica za osjećaj negativnosti,tjeskobe u zraku,ili gdje je nlo sletio godinama ništa ne raste-sve je to posljedica ogromne koncentracije dor-a...

zaključno,naravno da orgon(eter,nulta točka) postoji i da se to na višim nivoima poodavno koristi u energetske svrhe,reich je bio na dobrom tragu,ali pitanje je što je ispravno ostalo od njegovog rada kad su mu svi spisi zaplijenjeni a knjige spaljene...
E da, DOR zabrinjava jer je Reich eksplicitno upozoravao da orgonit nikako ne smiju biti blizu izvora zracenja.

Nakraju ispada da izradom orgonita u stvari stetimo okolisu jer tesko da se moze naci mjesto nevino od bilokakvih štetnih zagadenja. Nadam se da sam u krivu. Zaista se nadam.

Kako na brzi nacin umanjiti štetne posljedice DOR-a na svom tijelu?
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.