Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Računalna periferija

Računalna periferija Monitori, printeri...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2010., 14:58   #1
LG flatron 1952S

Sinoć kad sam završio igranje slika mi je bila malo potamnila al i se nije dalo zezat jer je bilo kasno. Danas se monitor uopće neće upaliti u čemu je problem i koliko bi mogao koštati popravak, di ima neki servis u zagrebu za LG monitore da nijer preskup ili da analiza kvara nije preskupa
__________________
Sve što znam o životu naučio me Dželo Hadžiselimović
koji-lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 16:19   #2
Za pocetak provjeri da ti je kabel ok. Drugi kabel za napajanje, pa ga probaj upaliti bez spajanja na komp.
__________________
"Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof."
Jeftina napajanja? | PSU Calculator
aardwark is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 17:05   #3
probo sam to nema nikakve reakcije ko da ga ne uštekam u struju
__________________
Sve što znam o životu naučio me Dželo Hadžiselimović
koji-lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 18:22   #4
LG

poz ja imam flatron w2246 i isto mi se to desavalo upalim ga i on se ugasi.dodjem do broja od servisa MR servis evo ti broj 01 640 1111 i nazovem ih kazu donesi bude kod njih tjedan dana vrate ga monitor radi 2 mjeseca i ponovo isto ja opet njima oni za tjedan dana nazad i tako jedno 5 puta i zadnji tj 5 put mi kazu ako bude opet da ih kontaktiram da ce ga reklamirati proizvodjcu i upravo mi se to desilo 6 put ali rade samo do 16h pa cu ih ujutro zvati.a sta je kvar tako mi je rekao taj serviser da je tvornicka greska u pozadinjskom svijetlu i oni pokusavaju to ispraviti ali neide.
stricek1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:09.