Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2015., 10:58   #721
Meni su rekli da sam ga narucio tjedan dana kasnije dobio bi ga tek krajem lipnja , pocetkom srpnja....

I ja sam gledao mazdu 6 (izmedu ostalog i A4 , BMW 3 i PASSATA) kad sam odlucio kupiti auto .....meni je ok auto ali je zena zapela za passata jer ima nesto veci prtljaznik (dvoje male djece,zena - prtljage ko da nas ima 10....)
kikih is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 15:20   #722
Quote:
Automobilli kaže: Pogledaj post
Pored nove Mazde 6 kupiti Passata je LUDOST!
uopće se ne slažem.

nisam uopće kupac, ali me zanimaju automobili oduvijek, a kroz posao sam imao priliku isprobati oba. imao sam ih kod sebe 1 dan (ujutro do navečer). točnije, mazdu 6 (novu) top revolution (175KS ako se ne varam), i passata b8 highline 2,0 150KS.

Passat je druga dimenzija. puno čvršći, kompaktniji, robusniji, konkretniji kod ubrzanja. Djeluje jače, iako nije jači po specifikaciji. Više ima mjesta u prtljažniku. Puno bolji infotainment.
Kvaliteta izrade iznutra 100% na strani passata. Mazda 6 je prema passatu kao igračka.

Naravno, to je samo moj dojam... o ukusima se ne raspravlja, ali eto... moje mišljenje...
ffilipp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 19:34   #723
Ja sam narucio u prvom tjednu veljace
Dži is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 10:06   #724
Quote:
Dži kaže: Pogledaj post
Ja sam narucio u prvom tjednu veljace

Zato i moras cekati tako dugo.......
Tko ceka taj doceka.......
kikih is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 18:15   #725
Vidio sam da je danas došlo 5 novih Passat varianta u Auto Remetinec. Baš su ih istovarali
Dži is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 19:23   #726


jutros slikao,ova boja mi uživo puno bolje izgleda nek na slikama,još da je bar imao 18 cola felge
__________________
laganini...
Hrcoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 20:06   #727
Kak je to jeftino u Slo:

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?...20Highline%20D...

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?...20Highline%20D...
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 22:09   #728
evo passat od 190ks ima vidljive cijevi van,nisu sakrivene ko na ostalim,a šta se cijene tiče kod njih je i novi jeftiniji nek kod nas,ova oba su rabljena pa zato im je i cijena manja jer su to testni auti
__________________
laganini...
Hrcoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 12:50   #729
hebačka cijena .... cool!
karolino1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 09:17   #730
Da li je netko naručio model s Active info display?
Meni auto kasni zbog navodnih problem u proizvodnji tog displaya. Što je najbolje za sada nemaju uopće info kada bi ga mogao dobiti. Već 4 mjeseca čekam i ludim polako
Dži is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 09:33   #731
Uf vidim sve više tih novih B8 Passata po cesti. Lijepi su mi s boka odostraga tako fina guza, a onda naprije nikako da se naviknem na one farove ali budu sjeli s vremenom. Unutra sve ok osim što me bode u oči onaj spoj između otovra za klimu sve izgelda ko jedna velika klima užas. Variant izgleda katastrofa kockasto baš su ga pokvarili. Mislim da će mu novi Superb biti velika konkurencija.

Cijena je paprena.

Ali slažem se da je bolji od Mazde bio i ostao.
__________________
Sorry for typos.

Zadnje uređivanje oss : 13.05.2015. at 09:45.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 14:09   #732
problemi u isporuci

Evo i ja čekam biturba s ovim novim digitalnim displeyom, pa su mi rekli da dolazi za tjedan dana. Valjda neće prevariti.
Ja imam informacije da kasni zbog prevelikih narudžbi biturba pa ga ne mogu proizvesti u dovoljnim količinama a nitko mi nije spominjao probleme s digitalnim displeyom.
ero99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 14:14   #733
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Uf vidim sve više tih novih B8 Passata po cesti. Lijepi su mi s boka odostraga tako fina guza, a onda naprije nikako da se naviknem na one farove ali budu sjeli s vremenom. Unutra sve ok osim što me bode u oči onaj spoj između otovra za klimu sve izgelda ko jedna velika klima užas. Variant izgleda katastrofa kockasto baš su ga pokvarili. Mislim da će mu novi Superb biti velika konkurencija.

Cijena je paprena.

Ali slažem se da je bolji od Mazde bio i ostao.
Potpis za sve što si naveo
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 22:00   #734
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Ali slažem se da je bolji od Mazde bio i ostao.
iandic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 22:01   #735
Quote:
ero99 kaže: Pogledaj post
Evo i ja čekam biturba s ovim novim digitalnim displeyom, pa su mi rekli da dolazi za tjedan dana. Valjda neće prevariti.
Ja imam informacije da kasni zbog prevelikih narudžbi biturba pa ga ne mogu proizvesti u dovoljnim količinama a nitko mi nije spominjao probleme s digitalnim displeyom.
Kada si naručio. Ja prvi/drugi tjedan veljače i još ne znaju kada će doći. Kao budu za pra dana mi dali procjenu. Čak su mi i ponudili opciju da odustane od displaya pa da dođe početkom srpnja
Dži is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 23:34   #736
Quote:
Dži kaže: Pogledaj post
Kada si naručio. Ja prvi/drugi tjedan veljače i još ne znaju kada će doći. Kao budu za pra dana mi dali procjenu. Čak su mi i ponudili opciju da odustane od displaya pa da dođe početkom srpnja
Naručio sam krajem siječnja, znaci prije četiri mjeseca .Kao problem je bio s Monterey felgama 18 cola. To sam onda promjenio na 17. estice Salvador u sivoj metalic boji ( bojim se da ne budu malo pretamne za ovu sivu boju iz kataloga) i kao trebao je doc polovicom travnja ali eto jučer su mi javili da sigurno sljedeći tjedan dolazi. Znaci mjesec dana kašnjenja ako i sad bude sve po dogovoru.
Vidjet ćemo
ero99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 00:08   #737
Strpite se decki......

Ja sam svog narucio zadnji tjedan u 1 mj sa opremom koju sam ranije naveo i vozim se od 25. travnja....za sada nemam nikakvih primjedbi, auto je stvarno udoban , tih, potrošnja mala...najvise od svega mi se svidaju ova led svjetla zaokretna - imam jos golfa 6 sa obicnim halogenkama i kad se sad s njim vozim po noci mislim da se vozim sa upaljenim pozicijam a ne svjetlima , razlika je jako jako velika
kikih is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 08:20   #738
Pa strpio bih se ja kada bi govorili o nekim normalnim rokovima. Kod kupovine su rekli tri mjeseca, onda se to malo odužilo kao također zbog felgi ali ovaj put London. I sada mi govore o dodatnom pomaku od x mjeseci zbog ekrana. Ako odustane od ekrana rekli su srpanj, a ako ostanem će mi još javiti. Optimistički valjda rujan što je 8 mjeseci čekanja. Malo previše. Mislim ljudi imaju neke planove, troškove i slično oko kupovine. Ako rok fulaju 2.5 ili više puta svakako trebaju nekakvu odštetu ponuditi ako ništa u vidu besplatne dodatne opreme
Dži is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 08:33   #739
Ovakve stvari si VW nikako ne bi smio dopustiti, zadnjih par godina si svašta dopuštaju, a kao žele si podići rejting i sanjaju o nekom približavanju prema premium proizvođaču...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 08:42   #740
Geldao sam malo dublju recenziju novog Superba i Passat ima jakog brata konkurenta koji je i skuplji. Sad ovisi o ukusima i detaljima koji je kome ljepoši.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.