Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2009., 11:45   #1
Arrow Zamjenske gumice za Aerotwin brisače

Pozzzz.... Zna li tko gdje se u Rijeci mogu kupiti zamjenske gumice za AEROTWIN brisače, inače radi se o autu Seat Altea '06.g.????

Poput ovoga:

http://www.tipsever.hr/proizvodi.php?kateg=10
ZAMJENSKE GUMICE BRISAČA


Gumica brisača 610mm Talijan. 20,00kn/par

Swissint grafitna gumica :

Gumica brisača 610mm grafit. 23,00kn/kom
Gumica brisača 750mm grafit. 33,50kn/kom

Gumice Aerotwin 750mm grafit. 35,00kn/kom
(Aerotwin =banana metlice, frameless wiper blade)

Download-ajte instrukcijski video (60,3MB) za izmjenu gumica brisača.

Tip Sever d.o.o. zadržava pravo promjene cijena
bez predhodne najave.
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 22:36   #2
Quote:
jony b. kaže: Pogledaj post
Pozzzz.... Zna li tko gdje se u Rijeci mogu kupiti zamjenske gumice za AEROTWIN brisače, inače radi se o autu Seat Altea '06.g.????

Poput ovoga:

http://www.tipsever.hr/proizvodi.php?kateg=10
ZAMJENSKE GUMICE BRISAČA


Gumica brisača 610mm Talijan. 20,00kn/par

Swissint grafitna gumica :

Gumica brisača 610mm grafit. 23,00kn/kom
Gumica brisača 750mm grafit. 33,50kn/kom

Gumice Aerotwin 750mm grafit. 35,00kn/kom
(Aerotwin =banana metlice, frameless wiper blade)

Download-ajte instrukcijski video (60,3MB) za izmjenu gumica brisača.

Tip Sever d.o.o. zadržava pravo promjene cijena
bez predhodne najave.


Ruzic Auto kod vorane mladosti, velden auto, i vecina ostalih trgovina auto djelova.... Evo npr za hyundai i30 metlice u servisu kostaju 800 kn.. Ja kupio gumice obje za 80 kn i zamjenio...
__________________
SVE JE TO RELATIVNO
54321012345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 11:11   #3
Grafitne, to su bolje od ovih koje dođu s autom? Recimo Pro_ceedom. Moje su još ok, al mi na živce ide kad nekad znaju "preskočit" i ostavit vodu. Užasno sam osjetljiv na to. Koje bi bile najbolje gumice? Isto imam ove "banana" kolko vidim
Miro13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 13:23   #4
Pa gumice su potrosna roba. Neki ih mijenjaju prije svake jeseni. Znaci najesen i pozimi rade kak spada, kroz proljece,ljeto sunce napravi svoje pa su najesen mozda vec zrele za zamjenu.

Ja sam isprobao dosta brisaca, Valeo i Bosch su mi se pokazali kao ok.
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 21:20   #5
Quote:
Miro13 kaže: Pogledaj post
Grafitne, to su bolje od ovih koje dođu s autom? Recimo Pro_ceedom. Moje su još ok, al mi na živce ide kad nekad znaju "preskočit" i ostavit vodu. Užasno sam osjetljiv na to. Koje bi bile najbolje gumice? Isto imam ove "banana" kolko vidim
dobro je povremeno obisati staklo alkoholom, za ukloniti masnoću zbog koje zna preskočiti.
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 22:04   #6
Fakat? Alkoholom? Hm, dobra ideja...ako je to. Ne pomogne tekučina za pranje stakla? Znam dosta s njom čistiti, nerazrijeđenom.
Miro13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 16:49   #7
dal zna netko gde kupiti zamjenske gumice za brisače, obične i areotwin, u kontinentalnoj hrvatskoj. VŽ,KC ili VT.
obišo sam sve dučane između virovitice i varaždina i nitko ne drži samo gumice za brisače.
dabegovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 18:43   #8
Te gumice su najobičnije smeće. Grafitne su dobre samo za ukenjati ruke dok ih montiraš. Posljije škripe i škrguću kao i obične
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 19:10   #9
Jedino originalne stavljam, sva tri brisača pri svakom servisu. U pitanju je Toyota, i uvijek su iste kao one što su original bile na autu.
smarty is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 00:25   #10
Quote:
dabegovic kaže: Pogledaj post
dal zna netko gde kupiti zamjenske gumice za brisače, obične i areotwin, u kontinentalnoj hrvatskoj. VŽ,KC ili VT.
obišo sam sve dučane između virovitice i varaždina i nitko ne drži samo gumice za brisače.
imaš zamjenske aerotwin brisače u KTC-u u KC... malo su zelenkasti,a cijena ispod 50 kn komad.mislim da je oko 30...ima različitih dužina
__________________
Tražim posao van HR...Ing. Elektrotehnike(energetike)
octavius is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 17:13   #11
veliš ktc. super, pogledat ću sigurno. hvala!
kaj se tiče orginalnih brisača više ih ne kupujem jer dođu ko od sv. petra kajgana a na kraju se pokažu ko i zamjenski (smeće) ,dok obična gumica na placu dojde 1kn sam je teško nabaviti i super briše.
dabegovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 21:08   #12
gdje kupiti zamjenske gumice brisaca u slavoniji? za bosch aerotwin i zadnji normalni brisac.
quo vadis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 16:03   #13
....ne znam lega, ja već nekoliko puta naručio jeftnjak s ebaya i zadovoljan sam ja i drugi kojima sam naručvao....
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 18:34   #14
Ja sam kupila vec jednom te MIII ili kako se vec zovu, i odmah skripe...
Prije sam kupovala neke u getrou aero twin u narandastom pakiranju i te su bile super, i vise ih nema :-(
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 18:40   #15
Swissint
Terminator775 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.