Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2015., 07:40   #8101
3.78 kn/l - Lukoil Sesvete

Jucer bilo 3.94 kn/l.

16 lipa jeftinije...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 12:14   #8102
Jako lijepo....
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 14:43   #8103
Sta se desava kod Crodux plina vec par puta tankao i imam cca 15% vecu potrosnju plina nego prije???
Lucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 14:54   #8104
Davno sam pisao o tome pa nitko nije vjerovao.
pohranjujte is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 15:35   #8105
Niš. Osim što nisi jedini. Jednostavno je lošiji. Po potrošnji (od manje prema većoj) moja top lista ide : Petrol, Ina, Lukoil, Crodux. S tim da je najveć razlika između Petrola i INA, dok se Crodux i Lukoil motaju pri dnu. S tim da Crodux valjda višom cijenom pokušava uvjeriti ljude da je kvalitetniji nego što je.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 15:41   #8106
Imam peh što je kod mene Crodux. Razlika u odnosu na prije je bas velika (vidljivo iz aviona). Tako naocigled varati-potkradati
Lucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 16:45   #8107
Ja moram priznati da nisam kod većine primijetio neku veću razliku, istina, jednom sam natočio na PCZ-u i radikalno mi je skočila potrošnja, ali JEDNOM, a točim tamo par puta mjesečno. Jedino gdje vidim razliku i to ogromnu je naš plin u odnosu na njemački, poglavito LPG na Aralovim bengama. Auto bolje ide, manje troši, živahniji je itd.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 17:17   #8108
Meni na lukoilu puno troši, a na pcz-u troši puno. Nedavno sam tankirao na petrolu i opet je puno trošio. Ne znam, valjda klipovi vuku smjesu u cilindre, ne bi čovjek vjerov'o...

Okanite se mitova i legendi i prionite olovci i papiru. Stehiometrijska smjesa za čisti propan, za čisti butan, a onda za sve omjere između. Kemičari prvi. Kerbi...? Đes ba?
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 17:32   #8109
Postoji na koj stranici skala cijene goriva po mjesecima ili tjednima? Do kada se predviđa ovakva niska cijena plina.

Hvala
jetengine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 18:50   #8110
Meni to nije mit. Nego opažanje. I ja sam se iznenadio kad sam prvo na istu kilometražu i istoj ruti išao tankati plin (kupljen na petrolu) i otkrio da ga u rezervar stane puno manje nego inaće tj da mi je potrošio manje plina nego je uobićajeno. Pa sam poćeo eksperimetirati toćenjem na raznim punionicama i biĺježenjem potrošnje. Prije nekih mjesec dana sam to spominjao kolegici koja ima Kiu ns plin i ona je sa Lukoila gdje je uobićajeno toćila prešla na Petrol (odlučila provjeriti moje tvrdnje) i sad tvrdi također da joj auto troši manje plina kupljenog na Petrolu nego na Lukoilu (nije išla dalje isprobavati nego se sada drži Petrola).
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 18:51   #8111
Ježi ga, sad ste me zblesirali. Par puta sam točio na Tri Bartola u ZD (toče generalov plin) i trošio mi je u prosjeku nešto manje nego kad ga točim na lokalnom Tifonu ili Petrolu u KA .
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 19:39   #8112
Kad ga budete točili na svojoj pumpi koja mjeri uvijek jednako, onda počnite sa tvrdnjama. Do tada, molim za tehnički suvislo objašnjenje. Stehiometrija propana i butana u svim omjerima, prevedeno u litre. Sve ostalo je sviranje...
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 19:53   #8113
Da se ja bacam u takve proračune treba platiti
Ja si znam svoje, a ako netko očekuje neke izračune ili analize, e to košta
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 21:20   #8114
Danas dođem na PCZ i 3,69, a bio siguran da će plin ići isto gore. Samo meni se čini da je ovo zatišje pred buru, teško da će to dugo ostati.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 21:26   #8115
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Da se ja bacam u takve proračune treba platiti
Ja si znam svoje, a ako netko očekuje neke izračune ili analize, e to košta
Ma daj... Nemaš bolji izgovor za "zaboravio sam kako se to računa?"

Nije sramota, da vidiš čega se ja sve ne sjećam pa me zaboli uvo
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 22:21   #8116
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Ma daj... Nemaš bolji izgovor za "zaboravio sam kako se to računa?"

Nije sramota, da vidiš čega se ja sve ne sjećam pa me zaboli uvo

Ma kaki. Na bolovanju pa tražim zaradu sastrane
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 23:35   #8117
Staneš se u Gajevu uz curke, možda naleti kaj
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 07:47   #8118
Sve vam je to placebo efekt. Razlika se ne racina tako. Svaka voznja je drukcija, pa makar se i radi o istoj ruti uvjeti nisu isti svakog dana...

Ja mislim da ce plin i dalje ostati ispod 4kn. Ide ljeto a ljeti je uvijek plin jeftiniji...

Mislim da se moramo bojati tek jeseni i zime sto se tice cijene plina...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 10:12   #8119
Nema tu placeba, meni je 80% otvorena cesta i stil vožnje u 90% slučajeva isti, dakle same gaaas . Vidi se razlika, sve pokaže svoje.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 14:51   #8120
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Sve vam je to placebo efekt. Razlika se ne racina tako. Svaka voznja je drukcija, pa makar se i radi o istoj ruti uvjeti nisu isti svakog dana...

Ja mislim da ce plin i dalje ostati ispod 4kn. Ide ljeto a ljeti je uvijek plin jeftiniji...

Mislim da se moramo bojati tek jeseni i zime sto se tice cijene plina...
Istina, zato je ljeto bilo 4,5+
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:15.