Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2015., 10:47   #3001
A daj me ne zajebavaj - jedan detalj (uz to vjerojatno popaljen da se zgotive render) i tebi je to "pljunuti Audi". Da ima "single frame" masku još bi se složio ali ovako ... ko da kažeš da dvije cure, jedna plava, jedna smeđa, jedna visoka, jedna niska, jedna debela, jedna mršava .... izgledaju ISTO jer su obje plavooke.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 28.04.2015., 12:50   #3002
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
A daj me ne zajebavaj - jedan detalj (uz to vjerojatno popaljen da se zgotive render) i tebi je to "pljunuti Audi". Da ima "single frame" masku još bi se složio ali ovako ... ko da kažeš da dvije cure, jedna plava, jedna smeđa, jedna visoka, jedna niska, jedna debela, jedna mršava .... izgledaju ISTO jer su obje plavooke.
Pa mislim na oblik svjetala tj. podočnjake koji imaju Audiji,a ima ga i ovaj redner... Nije u milimetar isto,ali bome je previše Audijevski.. i drugi su to primjetili ne samo ja
DrVelečasni is offline  
Old 28.04.2015., 13:16   #3003
A da okrenem pilu? A jesi na Audiju vidio onakvu trokutastu masku i "brkove"?

Mislim da stvarno nema smisla radi jednog detalja tvrdit da je to isti ovaj ili onaj model. Ili ćemo završit da je Pug 407 zapravo Ferrari, Lybra zapravo "okan" i još koješta.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 28.04.2015., 13:39   #3004
Vecina novih auta ima slican oblik svjetla ko audi i to je vjerojatno sadasnji trend.
A to kaj je audi skurval dizajn na 15 razlicitih modela pa je kao njihovo je druga prica
InfiX is offline  
Old 28.04.2015., 21:45   #3005
Ja ne kuzim sta vi vidite na tom zadnjem renderu, izgleda kao da je netko popio litru rakije pa ajde da nacrtam novu Alfu, nema veze s nicim.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Old 28.04.2015., 23:14   #3006
ma izuzetno los photoshop,nema veze sa stvarnoscu
__________________
2 cup,0 girls
Joza Cimir is offline  
Old 29.04.2015., 02:36   #3007
Quote:
Joza Cimir kaže: Pogledaj post
ma izuzetno los photoshop,nema veze sa stvarnoscu
A koja to slika Alfe u zadnjih 5 godina ima veze sa stvarnošću?
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Old 29.04.2015., 09:26   #3008
I time se vraćamo na moje pitanje. Vi stvarno mislite da će predstavit novu alfu za 2 mjeseca?
Gazda is offline  
Old 29.04.2015., 09:28   #3009
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
I time se vraćamo na moje pitanje. Vi stvarno mislite da će predstavit novu alfu za 2 mjeseca?
Kao što je netko već napisao. Neće je predstaviti nego se sin Đempera kurči po Italiji sa testnom mulom u obliku Maserati Ghiblija i lovi talijanske pičkoe po rivijeri... Jer je opće poznato da talijanske pice vole testne zakamuflirane mule i da se vlaže na to.
DrVelečasni is offline  
Old 29.04.2015., 10:03   #3010
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
I time se vraćamo na moje pitanje. Vi stvarno mislite da će predstavit novu alfu za 2 mjeseca?
Ne znam da li je zakazano predstavljanje s novinarima i testne vožnje kao što je bilo za 4C, ili će je samo parkirati na binu kao onomad Piech prvi prototip Veyrona koji je grmio iz zvučnika, a iz auspuh se nije zagrijao
Mirko_M is offline  
Old 29.04.2015., 10:13   #3011
Quote:
Mirko_M kaže: Pogledaj post
Ne znam da li je zakazano predstavljanje s novinarima i testne vožnje kao što je bilo za 4C, ili će je samo parkirati na binu kao onomad Piech prvi prototip Veyrona koji je grmio iz zvučnika, a iz auspuh se nije zagrijao
Dobro, to je VW. Nije htio upalit jer je to German Engineering. Alfa se jednostavno uopće ne pojavi.
Gazda is offline  
Old 29.04.2015., 12:06   #3012
Predstavit će izgled i neka tehnička rješenja. Prodaja počinje oko 6 mjeseci iza toga.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 29.04.2015., 13:18   #3013
Najkasnije u 9. mjesec bi trebale vožnje za novinare, nekih 2 i po mjeseca nakon predstavljanja.
Bara is offline  
Old 29.04.2015., 18:27   #3014
Bara baš sad čitam za novi 1.8 turbak za Giuliu da će u twin turbo varijanti razvijati 300 ks,a sa jednim turbom 240ks. Dali će uopće biti taj motor,jer kolko se sjećam do sada se nije nigdje spominjao.

Fiat 124 tj. Miata Abarth bi navodno trebala biti predstavljena krajem ove god. na LA auto showu...
DrVelečasni is offline  
Old 29.04.2015., 19:07   #3015
1.75 TBi je pokojni motor, ne znam zašto još pišu o njemu. I on se proizvodi u Pratola Serri, ne u Termoliu.
Baš sam čitao što o 1.75 TBi kaže tip koji je pisao diplomski na temu njega. Inače to u Italiji je praksa da surađuju visoka učilišta i industrija. Zaključak je da je 1.75 TBi jako skup za proizvest, a da je došao do kraja razvojnog puta ako se neće raditi neki veliki update. Ipak je on dio familije motora koja je izašla pred 21 godinu, tada debi sa 5-cilindrašima u Lanci.

Benzinac će vjerojatno koristiti američki aluminijski blok kao osnovu. Ima cijela priča u vezi toga.
Naravno ako ne bude taj ići će se na nešto slično tome sa manjim bore spacingom.

No ima još vijesti. Čini se da MM razvija skroz novi intotainment system za Alfu. Koristiti će ga i Maserati vjerojatno već od MY2016. Ono što je interesantno da je UConnect iz Chryslera digao svu silu nagrada i da je kao unixoid jako brz i stabilan no vlasnici premium vozila žele nešto drugo.
Kolikk znam MM razvija i sustave pasivne sigurnosti.
Inače ako ko ne zna Porscheovi V6 turbaci koriste MM GDI.

I naravno ono što sam davno pričao. I dalje je plan da Alfa bude samostalna tvrtka poput Maseratia i to sa sjedištem u Modeni što se sektašima neće svidjet.
Bara is offline  
Old 29.04.2015., 20:51   #3016
1Q 2015-isporuke nešto manje nego u 2014. zbog pada potražnje u latinskoj americi ali za razliku od q1 2014. biljeze profit od 70 milijuna, istodobno porasli i prihodi
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
m.k is offline  
Old 29.04.2015., 22:22   #3017
Južna Amerika se srušila ali to ne znači puno što se tiče nekog pozitivnog poslovanja, premalo je to tržište.

Nego zna neko kako se zove BMW-ov infotainment system? Da nije BMW ConnectedDrive? Ako je to im je razvijao MM. Po tome znači BMW ima nešto što je razvijano od FCA, a i po tome možete zaključiti u kojem smjeru bi išao on Alfi i Maseratiu.

Zadnje uređivanje Bara : 29.04.2015. at 23:18.
Bara is offline  
Old 29.04.2015., 22:56   #3018
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
1.75 TBi je pokojni motor, ne znam zašto još pišu o njemu. I on se proizvodi u Pratola Serri, ne u Termoliu.
Baš sam čitao što o 1.75 TBi kaže tip koji je pisao diplomski na temu njega. Inače to u Italiji je praksa da surađuju visoka učilišta i industrija. Zaključak je da je 1.75 TBi jako skup za proizvest, a da je došao do kraja razvojnog puta ako se neće raditi neki veliki update. Ipak je on dio familije motora koja je izašla pred 21 godinu, tada debi sa 5-cilindrašima u Lanci.

Benzinac će vjerojatno koristiti američki aluminijski blok kao osnovu. Ima cijela priča u vezi toga.
Naravno ako ne bude taj ići će se na nešto slično tome sa manjim bore spacingom.

No ima još vijesti. Čini se da MM razvija skroz novi intotainment system za Alfu. Koristiti će ga i Maserati vjerojatno već od MY2016. Ono što je interesantno da je UConnect iz Chryslera digao svu silu nagrada i da je kao unixoid jako brz i stabilan no vlasnici premium vozila žele nešto drugo.
Kolikk znam MM razvija i sustave pasivne sigurnosti.
Inače ako ko ne zna Porscheovi V6 turbaci koriste MM GDI.

I naravno ono što sam davno pričao. I dalje je plan da Alfa bude samostalna tvrtka poput Maseratia i to sa sjedištem u Modeni što se sektašima neće svidjet.
Imaš li slučajno to negdje dostupno, neka baza?

Zanima me konstrukcija tog motora i kako bi se dalo složiti plin.
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Old 29.04.2015., 23:17   #3019
Za to plin nije poželjan.
Bara is offline  
Old 29.04.2015., 23:31   #3020
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Predstavit će izgled i neka tehnička rješenja. Prodaja počinje oko 6 mjeseci iza toga.
Teško mi se sjetiti nekog velikoserijskog auta kod kojeg je prodaja počela pola godine nakon predstavljanja..... Očito ima još hrpa posla oko auta.

Ništa nova, sjećam se kako je 159 izgledala na sajmu u Frankfurtu 2005.
Mirko_M is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:20.