Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2012., 12:20   #81
Quote:
SCHNITZER kaže: Pogledaj post
Armatura ispred suvozača mi ne štima nikako.
Nešto mi fali, možda neka lajsna, neznam, presocijalno mi je to...
Sama plastika i onda još ovaj loše integrirani piano lak.
frANZi50 is offline  
Old 16.12.2012., 08:36   #82
Ima li informacija da li će nakon lansiranja OCTAVIJE III, zadnja OCTAVIJA II-facelifting se nastaviti proizvoditi kao dosada pod nazivom "OCTAVIJA TOUR"??
Gledajući slike i opis, te informaciju u "AUTOBILDU"-HR od petka,najave su da će biti,kao što zandemo malo tehnološki naprednija, te bogatije opremljena uz nešto više cijene. Samo ne piše, jel će oprema i za naše tržište biti bogatija.
hkolar is offline  
Old 16.12.2012., 08:49   #83
Quote:
SCHNITZER kaže: Pogledaj post
Armatura ispred suvozača mi ne štima nikako.
Nešto mi fali, možda neka lajsna, neznam, presocijalno mi je to...
pa sta se cudite, moraju nekako ogoliti u odnosu na VW i poruzniti. Doslovno ako vam ti detalji kvare dojam, oni hoce da kupite VW.
sper is offline  
Old 16.12.2012., 08:58   #84
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
pa sta se cudite, moraju nekako ogoliti u odnosu na VW i poruzniti. Doslovno ako vam ti detalji kvare dojam, oni hoce da kupite VW.
Kupis 10 metara kromirane lajsne i lijepi bratko, do mile volje.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Old 16.12.2012., 10:21   #85
Quote:
hkolar kaže: Pogledaj post
Ima li informacija da li će nakon lansiranja OCTAVIJE III, zadnja OCTAVIJA II-facelifting se nastaviti proizvoditi kao dosada pod nazivom "OCTAVIJA TOUR"??
Nemam pojma, ali sumnjam, to bi stvaralo preveliku gužvu njima samima. Ima nova Octavija, tko hoće jeftinije ima Rapid. Gurati staru između njih dvoje nema baš smisla...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 16.12.2012., 10:28   #86
Quote:
SCHNITZER kaže: Pogledaj post
Armatura ispred suvozača mi ne štima nikako.
Nešto mi fali, možda neka lajsna, neznam, presocijalno mi je to...
Čekaj dok stigne socijal verzija, onda ćeš vidjeti što je pusta plastika.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 16.12.2012., 11:31   #87
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Nemam pojma, ali sumnjam, to bi stvaralo preveliku gužvu njima samima. Ima nova Octavija, tko hoće jeftinije ima Rapid. Gurati staru između njih dvoje nema baš smisla...
Možda je tako. Dosada nije bilo RAPIDA, ali je bila OCTAVIJA II i model stariji-do 2008.god.-TOUR sa skromnom opremom, a razlika preko 20.000,00kn u cijeni. Kaže mi frend koji je bio 7 dana u češoj da se vozio u novom RAPIDU pa da mu to sve izgleda nekak skučeno, za male ljude i da oni to smatraju FABIJu s gepekom! Ujedno imaju samo 1 % kamate za kupnju ŠKODA. Kad to bu kod nas??
hkolar is offline  
Old 16.12.2012., 11:41   #88
Oš jedan posto kamate za DOK-ING, ili za Rimca
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 16.12.2012., 19:53   #89
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
pa sta se cudite, moraju nekako ogoliti u odnosu na VW i poruzniti. Doslovno ako vam ti detalji kvare dojam, oni hoce da kupite VW.
Kad je izašla O2, unutrašnjost nije bila ništa lošija od tada aktualnog G5.
Evo kod mene još uvijek bez ijednog cvrčka, ni ljeti ni zimi. (kucamudrvo)
A što se tiće samog izgleda, osobno mi je na sadašnjem modelu Octavije unutrašnjost ljepša nego u G5.
Na moju žalost, iznutrica G7 mi je za dva koplja bolja od O3.
SCHNITZER is offline  
Old 16.12.2012., 20:52   #90
Quote:
hkolar kaže: Pogledaj post
Možda je tako. Dosada nije bilo RAPIDA, ali je bila OCTAVIJA II i model stariji-do 2008.god.-TOUR sa skromnom opremom, a razlika preko 20.000,00kn u cijeni. Kaže mi frend koji je bio 7 dana u češoj da se vozio u novom RAPIDU pa da mu to sve izgleda nekak skučeno, za male ljude i da oni to smatraju FABIJu s gepekom! Ujedno imaju samo 1 % kamate za kupnju ŠKODA. Kad to bu kod nas??
A šta ja govorim već 2 mjeseca da je Rapid, ustvari Fabija s guzicom i da nema veze ni s Octaviom 1 a kamoli s 2
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Old 16.12.2012., 21:42   #91
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Nemam pojma, ali sumnjam, to bi stvaralo preveliku gužvu njima samima. Ima nova Octavija, tko hoće jeftinije ima Rapid. Gurati staru između njih dvoje nema baš smisla...
točno...na konfiguratoru je več skoro izčezla..osim par komada koji su ostali na lageru
... ambition sa čeličnjačama i "limited" koji je kao nasljednik family opreme koji je bio i interesantan paket opreme. Al 160 kkn..too much..kad trica dolazi.


Ne vjerujem da će Škoda sam sebi stvarati zbrku na ovom našem tržištu. Ak očeš škoilaka..imaćeš cigu-oa za grad..fabiju za večernji izlazak..da deca nejdu na taxi..jer je tulum udaljen prek 50km..rapida za prevest krpice i natovarit ga..kaj ne stane u fabiju..a..octaviu ak očeš malo veči komad od auta. Yeti je tak avanturistički..a superb je viša novčana klasa.

Nema tu lufta za još jedan tour. Uzmeš O3 clasic..izvana WOW.. new model..a iznutra barutana za 16keura...i još te neka vremešna kia schuma pojede na semaforu.
hakkler is offline  
Old 18.12.2012., 20:12   #92
Quote:
hkolar kaže: Pogledaj post
Ima li informacija da li će nakon lansiranja OCTAVIJE III, zadnja OCTAVIJA II-facelifting se nastaviti proizvoditi kao dosada pod nazivom "OCTAVIJA TOUR"??.
trebala bi biti O2 jos neko vrijeme u prodaji, samo kao limuzinska verzija.
xls is offline  
Old 19.12.2012., 09:50   #93
Quote:
xls kaže: Pogledaj post
trebala bi biti O2 jos neko vrijeme u prodaji, samo kao limuzinska verzija.
Ovo mi baš i nema neke logike, budući da O3 prvo izlazi u limuzinskoj verziji, a za karavansku se još ništa ne zna kad će izaći.
SCHNITZER is offline  
Old 19.12.2012., 10:16   #94
Quote:
SCHNITZER kaže: Pogledaj post
Ovo mi baš i nema neke logike, budući da O3 prvo izlazi u limuzinskoj verziji, a za karavansku se još ništa ne zna kad će izaći.
tocno, nema nikakve logike. pogotovo jer ce O3 biti skuplja od O2, a postoje kupci koji kojima je bitnija cijena - a manje da li je to aktualni model.

takodjer jer ni rapida nema karavana koji bi mogao preuzeti dio kupaca O2 karavana.

kazu da je za sada tako, nema logike i ne odgovara nikome...
xls is offline  
Old 20.12.2012., 08:43   #95
eto svjeze informacije: O3 karavan dolazi u prodaju oko 6. mj 2013., a O2 kao TOUR ili slicno se ipak nece prodavati.

cijene kod nas nisu jos poznate, no s obzirom da ce najvjerojatnije biti korekcija prijedloga zakona (trosarine & to) a motori u O3 imaju mali CO2 pretpostavlja se da ce biti oko cijena O2 (sto bi bilo odlicno).
xls is offline  
Old 23.12.2012., 13:15   #96
Odličan dizajn,sve su bolji ..sigurno će i cijena bit odlična
trbuhomzakruhom is offline  
Old 23.12.2012., 20:37   #97
Quote:
xls kaže: Pogledaj post
tocno, nema nikakve logike. pogotovo jer ce O3 biti skuplja od O2, a postoje kupci koji kojima je bitnija cijena - a manje da li je to aktualni model.

takodjer jer ni rapida nema karavana koji bi mogao preuzeti dio kupaca O2 karavana.

kazu da je za sada tako, nema logike i ne odgovara nikome...
Zbog čega bi O3 trebala biti skuplja nego O2?
Koštati će isto kao do sada odnosno kao VW Golf
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Old 23.12.2012., 21:29   #98
O3 polako ulazi u Passatovu klasu... tako da će vjerovatno i cijena u tom smjeru. Kome je skup ima Rapida
wasx is offline  
Old 23.12.2012., 21:44   #99
Unutrašnjost Active opreme (najslabiji paket)



Climatic


Zanimljive police na zadnjoj klupi (vjerojatno elegance paket)
hakkler is offline  
Old 24.12.2012., 13:35   #100
Quote:
Beco;42799929[B kaže:
]Zbog čega [/B]bi O3 trebala biti skuplja nego O2?
Koštati će isto kao do sada odnosno kao VW Golf
Quote:
wasx kaže: Pogledaj post
O3 polako ulazi u Passatovu klasu... tako da će vjerovatno i cijena u tom smjeru. Kome je skup ima Rapida
Zbog toga što na forumu haer svi sve znaju o cijeni, čak i onda kad se ništa službeno nije objavilo... ni kakva će cijena biti, ni kakva oprema.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:36.