Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2008., 22:21   #41
Quote:
r_i_j_e_k_a kaže: Pogledaj post
Legenda si...

Ovak,instaliraj Gary Grigsby's World At War,igrica je samo strateska,mozes biti Naci,Amer,rus,kinez,ili japanac.....

Sa njemcima nikad nisam uspio pobijediti niti na easy a komoli nesto drugo...
Ista stvar sa japancima,sa rusima,kinezima i amerima mozes....
a sta ti je smijesno?
ma neda mi se vise skidat..skinuo sam cod1 i samo multyplayer igram(samo sam nacista i j*bem mamicu svim amerima i rusima)

a grafika je odlicna uzevsi u obzir da je igrica iz 2003..a tip zajebo u naslovu(napisao da je cod2 a ono cod1)
doomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 12:51   #42
Od strategija sto znam imas Sudden strike, bilo koji dio da uzmes ne mozes pogrijesit. Mislim da je od iste firme izasao i Blitzkrieg, slicno kao Sudden strike ali bolja grafika i neke naprednije mogucnosti.
Meni jedna od najboljih strategija iz tog vremena je Close Combat; preporucujem 3. dio. Takodjer za hardcore stratege je must have Combat comand: Barbarossa to Berlin, kombinacija turn basea i real time strategije. Panzer general je isto jako dobar samo ne znam jel volis turn based igre.Company of heroes je real time ali nemas kampanju sa Nijemcima neg mozes bacit singleplay na mapama, al mapa na netu ima fala bogu pregrst.
Od pucacina sjecam se da je imalo dosta modova za half life al ne sjecam se vise, probaj proguglat malo sigurno se nesto moze nac.
Ima par zracnih simulacija u kojima mozes bit Njemac, npr. IL-2 sturmovik, ja se sjecam European Air Wara; stara igra al je bila ludnica. Gust je bio skidat americke B-17 sa salvom raketa iz Me-262...
Mislim da u Panzer eliteu mozes isto odabrat njemacku stranu, to ti inace tenkovska "simulacija" (pod navodnicima jer nije bas odsimulirana)...
Zille is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 17:07   #43
U Batlefieldu 1942 možeš biti nacist i ubijati amere.
VjekoX25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 17:26   #44
Quote:
doomo94 kaže: Pogledaj post
a na svakoj igri vezanoj uz II.sv. rat si amer i ubijas naciste..
vec mi ide na k*rac ubijanje svaba..sad bi malo amere i ruse klao...
a da nemas PTSP (sala)

skini si nastavak za COD1 ...United ofensive koji je po meni najbolji call of duty ikad
Dioniz_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 04:06   #45
Quote:
doomo94 kaže: Pogledaj post
zna netko neku vojnu igru u kojoj se radnja odvija u II.sv.ratu?
bilo bi dobro da mogu bit nacist pa da koljem god damn amere
moze bit straegija,FPS bilo sta,samo da mogu ubijat amere
trebala bi nam jedna igra ono posebno misije sa švabama, rusima, amerima, britancima itd. I dobro osmišljeni skirmiš.
Recimo kad sam prelazio company sve super sve pet, ono nisam se mogao načudit kako je igra dobra. Kad sam ju prešao....gledam gdje su misije sa švabama kaj je ovo? malo sam se razočarao. A ovaj novi company samo engleziči i švabci, kaj je teško ruse stavit i amere zajedno napravit to kompletno kak treba. Nego izbacivat svake godine igru a u igri samo dvije strane u WW2.
__________________
Heroes 3 rules!!!
Tristram Village in 3D (Diablo 1)
Dovlex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.