Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2008., 16:45   #1
gothic 3 mapa i level up help

kao prvo gdje je mapa u igru, stisnem slovo M biram pod questove ali tam mi pokaže samo veliku mapu na kojoj se dosta teško snaći, kaj nema neke normalne mape kao npr. u oblivionu da je mogu zoomirati... i dal se može nekak stavit da mi kaže kud da idem u igri za neki quest

kao drugo kak da level up-am attribute,ne mogu si birati neki skill jer ne zadovoljavam zahtjeve za taj skill, npr. za neki skil mi treba 150 strenght a ja imam 100 kak da taj attribut level up-am, gore u kutu mi piše da imam već pun k***c attributes pointsa a ja ih ne znam kak iskoristiti

plz pomozite
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 17:46   #2
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
kao prvo gdje je mapa u igru, stisnem slovo M biram pod questove ali tam mi pokaže samo veliku mapu na kojoj se dosta teško snaći, kaj nema neke normalne mape kao npr. u oblivionu da je mogu zoomirati... i dal se može nekak stavit da mi kaže kud da idem u igri za neki quest

kao drugo kak da level up-am attribute,ne mogu si birati neki skill jer ne zadovoljavam zahtjeve za taj skill, npr. za neki skil mi treba 150 strenght a ja imam 100 kak da taj attribut level up-am, gore u kutu mi piše da imam već pun k***c attributes pointsa a ja ih ne znam kak iskoristiti

plz pomozite
tu sam ti igru igro okoprilike prije god dana pa se baš i najbolje ne sjećam ,ali mapu moraš kupit kod trgovca (ja mislim da svaki ima nisam siguran), a za atribute moraš nać trenera npr. imaš jedan kod onih rebela na početku kad otjerate one orcove iz grada pa te onaj "frend" odvede do sklonista (rebel camp) dole imaš nekog za atribute...
Edge_15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 17:54   #3
thx probal bum
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.