Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2014., 19:16   #721
Quote:
Lace kaže: Pogledaj post
Blago vama koje ste gotove za ovu godinu. Ja idući tjedan imam dva pismena, ako ih položim onda za dva tjedna imam dva usmena iz istih predmeta Moram jedan položit za uvjet, valjda će bit dobro
I mrzim usmene, a imam ih iz svega, koliko je lakše studirati onima koji nemaju usmeni, bez obzira što studirali
Sretno . Bude to dobro
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 19:35   #722
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Bio je :3, ali sam čula da se uskoro ženi. Pa decko od 30 je premlad za brak!
Da sam ja na njegovom mjestu, iskoristila bih sve sto se pruža.
Steta...
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 00:56   #723
Ja danas konačno položila nešto. Činjenicu da je to najlakši kolegij na odsjeku, a ja dobila samo 3 nećemo spominjati...

A kad razmislim o muškim profesorima na svojim odsjecima... Ne bi se ni žalila preko kreveta do diplome.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 09:33   #724
Čestitke, majkee!

Kaj je s tim profesorima i asistentima? Kod nas su skoro sve profesorice nikakve, a skoro svi profesori .
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 11:29   #725
Ja imam 7 profesora i asistenata, jedan je prosječan, ostali ispodprosječni
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 11:38   #726
moji svi profesori imaju 60 godina i više
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 14:02   #727
uspjela sam poništit nepoloženi izborni i dobiti umjesto njega predmet koji jedino na takav način i mogu dobiti jer je stalno popunjen

kakvi 60-ogodišnjaci, mislim imam i njih, al stvarno malo, u zadnje vrijeme prevladavaju friško doktorirani profesori
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 17:12   #728
Pattie_boyd, to se zove sreća.

Kod mene je većina profesora stara, ali ima mladih asistenata koji drže predavanja i ispite, a profesori se pojave samo na upisu ocjene. Većina tih asistenata je sasvim u redu.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 19:54   #729
Pa imam i ja profesora od cirka 60 godina. On mi je najprivlačniji. Frajer stvarno ima karizmu, a i nije da je ružan. Dapače, pričalo se da naveliko zavodi mlade studentice.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 21:17   #730
GILF.

Ako izuzmemo seksi asistente, imam jednog profesora koji ima 44 godine, skroz je ozbiljan i mislim da je bio geek kad je bio mlad, ali predaje meni najzanimljiviji i najeroticniji kolegij (ovo je tako cudno reci ) i taj profesor hoda sa studenticom koja je godinu dana starija od mene. Dolaze zajedno na tulume studenata.

Drugi profesor ima otprilike isto godina, glas kao Darth Vader i izgledao kao dugokosi muzevan vampir.


__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 21:25   #731
Ja imam profesora koji je napravio dijete curi koja je tad bila 3.godina (sada je 5.ja mislim). U braku su i žive u istoj zgradi kao ja. On joj predaje još uvijek
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 21:42   #732
Ajme
Nema kod nas bas tih veza
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 22:15   #733
Quote:
volpebianca kaže: Pogledaj post
Ja imam profesora koji je napravio dijete curi koja je tad bila 3.godina (sada je 5.ja mislim). U braku su i žive u istoj zgradi kao ja. On joj predaje još uvijek


Kako su mogli biti tako neodgovorni i dobiti dijete? Osim ako nisu bas planirali, ali sumnjam.

Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Ajme
Nema kod nas bas tih veza

Kad nisi na zabavnom faksu. :vidiga
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 00:45   #734
koji otvoreni profesori

a asistenti tek
imala sam jednog hot skroz, pisala sam esej kod njega i sasvim dobro smo komunicirali oko njega u gluho doba noći
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 17:57   #735
Ajme, ove vaše priče su mi precool.

Inače, ja sutra imam jedini ispit koji moram proći i još nisam počela učiti kak spada. Tj, kao, počela sam, al mi nejdeee.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 21:40   #736
Ima li vas studentica ili ste sve pozavršavale?

(Ili se ovdje piše samo kad su ispiti )
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 21:41   #737
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Ima li vas studentica ili ste sve pozavršavale?

(Ili se ovdje piše samo kad su ispiti )
ja sam studentica 5 godine, iako se moram pohvalit da je sredina 11 mjeseca a meni još nije počeo faks
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 21:46   #738
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
ja sam studentica 5 godine, iako se moram pohvalit da je sredina 11 mjeseca a meni još nije počeo faks
hahah, uživaš?
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 21:58   #739
Ja sam upisala ono sto se nekad zvalo apsolventska godina tako da ustvari nemam obaveze na faksu osim ispita.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 22:02   #740
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
hahah, uživaš?
da da :klap:

Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ja sam upisala ono sto se nekad zvalo apsolventska godina tako da ustvari nemam obaveze na faksu osim ispita.
nekad? to se na našem faksu još uvijek tako zove
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.