Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 27.10.2006., 13:15   #1
Problem - sogorica

nisam znala na koji pdf uopce da stavim ovu temu
dakle zivim u kuci s deckom,njegovom mamom i sestrom.One zive gore mi smo dolje
Plan da se zivi ovako je do kraja iduce godine kad cemo imati dovoljno ustedenih para da kupimo stan posto nismo htjeli unajmljivati jer bismo teze ustedjeli
Sogorica ima 15godina i otkad sam dosla primjetilasam da koristi moj makeup koji stoji u kupaoni,svoj drzi u svojoj sobi.Koristi moje parfeme,moje kreme, uzima moje britvice kad kupim nove,usulja se kod nas u stan i uzme si.....posudi moju odjecu...i sve sam to presucivala jer nisam htjela rat u kuci

prekjucer otvorim piksu od pudera i ona prazna...i poludim...jer znam da ga nisam koristila od pocetka ljeta i da je bio malo koristen
i na to decko izgubi zivce,nastane opca svadja u kuci,on na mojoj strani,mama na njenoj....


juce dodjem kuci s posla i on ce meni da mora sa mnom razgovarati
seka se zalila mami da sam ja pred njom pricala stvari koje su njoj ucinile da joj bude nelagodno(spomenula sam oralac u zajebanciji jednom) te sam joj prepricavala kakav je moj seksualni zivot STO JE CISTA LAZ...al je ona prisluskivala kad sam razgovarala s najboljom frendicom jednom na telefon o nekim specificnim stvarima i onda je rekla da sam joj to govorila

jucer je izbila takva svadja da sam bila na rubu da se spakujem i odem u Hrvatsku i NE MOGU DOKAZATI DA LAZE
meni govori nisam to rekla
njima govori da jest....

danas je u kuci napeta situacija,ja sam plakala cijelu noc posto je decko bio strasno ljut na mene....

kako da rijesim problem te male kojoj je ocito cilj da me se rijesi?
makar sam prema njoj oduvijek bila dobra - kupovala joj obleku,vodila je u kio,placala raznorazne gluposti..presucivala posudivanje makeupa....
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.

Zadnje uređivanje Skattemus : 27.10.2006. at 16:05.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.