Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2007., 18:29   #21
Zato sto covjek podsvjesno tezi tome da sve oko njega bude jednostavno i glupo. Gledam ljude, nece oni sjest na net i trazit neke znanstvene clanke, citati, educirat se, nego sjednu pred televiziju i gledaju zabranjenu ljubav (cast iznimkama). Drugi pak smisljaju neke teorije zavjere koje nemaju veze s zdravom pamecu. Treci ogovaraju susjede. Cetvrti se zale po bircevima. Neznam zasto je to tako, ali zalosno je. Buducnost? Sjedit cemo u svojim stanovima (modernim celijama). Proizvodnja, dostava, i upravljanje greskama ce biti totalno automatizirana, a mi cemo na televizijama gledati zivote nekih ljudi, koji su mozda i zivjeli, mozda nisu, i propast cemo kao rasa (amerikanac koj je dvije godine mrtav lezao pred upaljenim televizorom u stanu dok su ga nasli).
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 18:37   #22
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Zato sto covjek podsvjesno tezi tome da sve oko njega bude jednostavno i glupo. Gledam ljude, nece oni sjest na net i trazit neke znanstvene clanke, citati, educirat se, nego sjednu pred televiziju i gledaju zabranjenu ljubav (cast iznimkama). Drugi pak smisljaju neke teorije zavjere koje nemaju veze s zdravom pamecu. Treci ogovaraju susjede. Cetvrti se zale po bircevima. Neznam zasto je to tako, ali zalosno je. Buducnost? Sjedit cemo u svojim stanovima (modernim celijama). Proizvodnja, dostava, i upravljanje greskama ce biti totalno automatizirana, a mi cemo na televizijama gledati zivote nekih ljudi, koji su mozda i zivjeli, mozda nisu, i propast cemo kao rasa (amerikanac koj je dvije godine mrtav lezao pred upaljenim televizorom u stanu dok su ga nasli).
ajme sigurno je bio sav trul
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 18:44   #23
ma trul je bio i smrdljiv, ali nije to cudno, nego kako je imao placanje racuna totalno automatizirano, mirovina je redovno sjedala na racun, racuni su bivali redovno placani, nemira u stanu nije bilo tako da susjedi nisu imali sta posumljat (iako da ja ne vidim svog prvog susjeda 3 mjeseca otisao bi mu pokucati na vrata da vidim kako je), obitelj nije imao (mislim, nisam siguran, ali mislim da nije imao nikoga). i eto ti ga, 2 godine lezao u fotelji, pred televizorom, u poluzamracenoj smrdljivoj zagusljivoj sobi, i prvo sto su vatrogasci vidjeli kad su usli u stan je bila upaljena televizija, i program se totalno normalno vrtio na njoj...
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 18:47   #24
treba samo shvatit da je taj amerikanac bio "urbano cudo". nesto sta se desilo u nekom miljunskom gradu i o cemu svi pricaju jer je prvi takav primjer. za 20-30 godina takve ce scene bit sve cesce, dok ih na kraju nece uopce niti spominjat. nego ces uvjek kad cujes za nekog da je umro pitat kolko je vremena proslo dok su ga nasli. a odgovor ce varirat izmedu par mjeseci do par godina. evo u kojem smjeru idemo...
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 18:48   #25
idem otvorit novi thread...
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 02:31   #26
ima sada sam poslao jednu
__________________
nije važno koliko znaš već kako znaš
alesmaher is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 02:32   #27
reci kojaje?
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 23:05   #28
hipnotizirani svemirko čitaj redom dupla slova
__________________
nije važno koliko znaš već kako znaš
alesmaher is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:49.