Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2007., 12:17   #1
Beba vanzemaljac


http://www.livevideo.com/video/landi...ry=4&tx_type=2
zidane21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 12:32   #2
Meni to nekak zgleda kaj lutka......
:::PiXiE cOrPsE::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 12:42   #3
ajme svaki dan NLO-i i vanzemaljci.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 12:42   #4
jesi li kada cuo za jednu gadnu bolest poznatu pod nazivom "Harlequin Foetus Syndrome"8jedan od naziva9.. uglavnom rijec je o ovom-

bolest i to uzasna i smrtonosna.. cini mi se da je na ovoj tvojoj snimci nesto slicno tome
dosta je snimaka takve djece kao da su et.a rijec je o bolesti.. posebno ako se rodi dijete s takvim sindromom negdje bogu iza nogu..
vise o bolesti.
http://ghr.nlm.nih.gov/condition=harlequinichthyosis
__________________
Abazigal: "Oh my god! They killed Yaga-Shura!"
Sendai: "You bastards!"
blupblup is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 12:48   #5
Da, moglo bi biti ovo gore. Jer pomisao da izvanzemaljka rodi dijete i ostavi ga u kontenjeru - na Zemlji, jer da ga baci u kontenjer na svom planetu, netko bi ga našao i pozvao policiju - je
Tsunade is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 12:48   #6
Joj ono je igracka obicna, o kavim ti fetusima sada tu pises
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 12:52   #7
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Joj ono je igracka obicna, o kavim ti fetusima sada tu pises
postoji ta bolest, ostavila sam link i doista djeca koja se rode sa tim sindromom, bolescu djeluju neupucenima kao izvanzemaljci, ova fotografija je jos i pristojna, ima stvarno strasnish slucajeva i cesto su bile po novinama takva navlacenja da su to et djeca.. kao da nisu dovoljno nesretna kaj su se rodila.. snimak me podsjetio na tu bolest, moze biti da se radi o tome, pa je baceno ,to se cesto desava.u takvim slucajevima. ne mora biti lutka
(nisu fetusi, rode se ziva i kratko zive, nekakav poremecaj, imaju takve et oci, to je bas karakteristicno.. genetski poremecaj..

http://www.ispub.com/ostia/index.php.../harlequin.xml
__________________
Abazigal: "Oh my god! They killed Yaga-Shura!"
Sendai: "You bastards!"
blupblup is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 12:54   #8
Quote:
blupblup kaže: Pogledaj post
postoji ta bolest, ostavila sam link i doista djeca koja se rode sa tim sindromom, bolescu djeluju neupucenima kao izvanzemaljci, ova fotografija je jos i pristojna, ima stvarno strasnish slucajeva i cesto su bile po novinama takva navlacenja da su to et djeca.. kao da nisu dovoljno nesretna kaj su se rodila.. snimak me podsjetio na tu bolest, moze biti da se radi o tome, pa je baceno ,to se cesto desava.u takvim slucajevima. ne mora biti lutka
Jesi pogledala taj video. Ako je to pravi fetus onda nije ljudski. Ali posto je igracka nije fetus.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 13:00   #9
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Jesi pogledala taj video. Ako je to pravi fetus onda nije ljudski. Ali posto je igracka nije fetus.
jesam, crno-bijeli je pa ne vidim ostecenja na kozi, jesi li vidio na ovom drugom linku sliku slicno samo sto je u boji a ne nekako isprano crno-bijelo, kazem da sam sto puta naisla na takve snimke djece s tom bolescu, pa su govorili da su izvanzemaljci, karakteristicne su bas te oci, a kako je crno bijeli snimak ne mogu znat kakav je koza .. ili je lutka ili se radi o djetetu s tom bolescu
__________________
Abazigal: "Oh my god! They killed Yaga-Shura!"
Sendai: "You bastards!"
blupblup is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 22:46   #10
meni je tako žalostno kad vidim kako se ljudi sprdaju s tom bolešću. harlekinski sindrom, ihtioza. umjesto da se raspitaju, ne, idemo pisati okolo da je to izvanzemaljac.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 22:52   #11
Meni je tak bad zašto ti alieni tolko nalikuju na ljude?
__________________
ja sam ja pušač cancer man
dubravka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 02:16   #12
it may be the alcohol speaking, but meni se ta beba cini ili da je lutka ili da je obicna beba koja ima nekih problema s ocima i ne vodi racuna o svojoj osobnoj higijeni..
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:37.