Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2007., 14:56   #21
aha aha

i mani se hakera
sve po nekom redu ne ?
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 21:25   #22
Quote:
plavushazg kaže: Pogledaj post
Hacker ima veliko umijeće upravljanja softverima. Najčešće se ta riječ veže za one koji ilegalno razbijaju passw. i ulaze u tuđa računala. No to su...druga riječ...crackeri. Dakle hakeri su puno šira definicija.
telefonski freak-phone freaking-igranje telefonima, telefonske mreže, napravili da su pozivi besplatni. telefonski frikovi mogli su zaposjesti telefonske linije gdje god su htjeli. nazvali su papu u vatikanu ali su im rekli da papa trenutno nije dostupan. pomoću zviždanja...preusmjeravali pozive na najčudnije načine.

nakon phone hakera na scenu dolaze hakeri za računala.
Postoje black hat hackeri koji hakiraju sustave za vlastiti probitak ili da napravi štetu. Grey hat hackeri hakiraju sustave iz zezancije ili da upozore na sigurnosne propuste, a white hat hackeri hakiraju vlastiti kompjutor.

Nisu freakeri nego phreakeri (da je to preživjelo, svi bi igrali one nagradne igre).
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 15:58   #23
a ma hakeri su zakon, i treba pokazat billu i tim tajkunjarama da svi možemo imat besplatno sve.
dosta je njima para.

a ja da imam još jedan živto, u tom drugom bi bila hacker, to je zakon, pa šta fali, da se ono totalno kužiš u kompove i ovo ono
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 16:49   #24
Ne želim to komentirati , ja sam zvijezda.
T'pol Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:31.