Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2007., 22:26   #21
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
god, will that hoax EVAR die
pa to lice su odavno objasnili
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 22:26   #22
prika paprika
__________________
 Waspova mala škola pjevanja <- je, link je
dataX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 22:33   #23
Quote:
dataX kaže: Pogledaj post
prika paprika
afrika paprika!
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 22:36   #24
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
god, will that hoax EVAR die
pa to lice su odavno objasnili
dobro lice, a one kao seme gradjevina...ma necu se ja time opterecivat, samo sam dao da procitate
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 22:39   #25
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
dobro lice, a one kao seme gradjevina...ma necu se ja time opterecivat, samo sam dao da procitate
hvala
__________________
 Waspova mala škola pjevanja <- je, link je
dataX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 22:41   #26
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
afrika paprika!
fuj pljesnivi sir fuj paprika i fuj afrika paprika
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 22:58   #27
Quote:
dataX kaže: Pogledaj post
dokaz, ne obećanje

hmmmmmmmm, that brings memories
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 16:22   #28
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Ja sam tako nesto slicno vidio da se prica o marsu...Ko zna sta je bilo prije ko zna koliko milijuna ili milijardi godina...Kako je rekao Nostradamus, ne zna se sa cim ce se ratovati u 3. svjetskom ratu, ali u 4. ce se sa kopljima...mozda se povjest ponavlja? Mozda je nekoc davno postojala neka jako razvijena civilizacija koja je imala kolonije ili nesto tako na planetima oko zemlje...izbio svj. rat i sve otislo u k**** pa smo krenuli iz pocetka, a mozda je sve to bull shit.
Agree
audioslave is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 16:36   #29
Pročitao sam knjigu "Penetration" - The Quest of Extraterrestrial and Human Telepathy od Ingoa Swanna. Je li netko od vas također?
Yep, they are up there, all right. Na Mjesecu. Barem tako kaže Swann. I Swann kaže Istinu.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 16:39   #30
hi Ron
stršljen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 16:44   #31
Quote:
stršljen kaže: Pogledaj post
hi Ron
ronron
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 16:54   #32
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Pročitao sam knjigu "Penetration" - The Quest of Extraterrestrial and Human Telepathy od Ingoa Swanna. Je li netko od vas također?
Yep, they are up there, all right. Na Mjesecu. Barem tako kaže Swann. I Swann kaže Istinu.
gdje si nabavio tu knjigu???imaš možda u pdf.-u? ja sam poskidala s neta sve što se dalo skinuti, trenutno me zanima "Reality Boxes"i "Psychic sexuality"
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 19:33   #33
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
ronron
khm khm...
stršljen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 19:55   #34
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Ja sam tako nesto slicno vidio da se prica o marsu...Ko zna sta je bilo prije ko zna koliko milijuna ili milijardi godina...Kako je rekao Nostradamus, ne zna se sa cim ce se ratovati u 3. svjetskom ratu, ali u 4. ce se sa kopljima...mozda se povjest ponavlja? Mozda je nekoc davno postojala neka jako razvijena civilizacija koja je imala kolonije ili nesto tako na planetima oko zemlje...izbio svj. rat i sve otislo u k**** pa smo krenuli iz pocetka, a mozda je sve to bull shit.
Nije li taj citat rekao Einstein a ne Nostradamus? Nostradamus bas i nije znao o svjetskim ratovima.
enax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 19:58   #35
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Yep, they are up there, all right. Na Mjesecu. Barem tako kaže Swann. I Swann kaže Istinu.
A-ha
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:15.