Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2007., 14:25   #41
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Maje i danas postoje,ima ih 6 miliona, i čine većina stanovništva Gvatemale i poluotoka Yucatan
http://en.wikipedia.org/wiki/Maya_people
Da
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 14:29   #42
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Maje i danas postoje,ima ih 6 miliona, i čine većina stanovništva Gvatemale i poluotoka Yucatan
http://en.wikipedia.org/wiki/Maya_people
Zaboravio si mjesanje da evropskim osvajacima (bolje reci genocid). Ovo danas nema veze sa onim prije.
__________________
kokoro arata ni koto ni atare
r0nin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 15:45   #43
mialsim da će se vratit 2012. godine
Mezomorph is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 16:03   #44
gdje su nestale maje

U knjizi Celestinsko proročanstvo, autor, na osnovu Rukopisa nađenog u Peruu, razvija teoriju o prelasku u druge dimenzije putem razvijanja svjesnosti i podešavanja ljudskog tijela na više vibracije.
“Kada ljudi pocnu da dizu svoju vibraciju na nivo na kome nas drugi ne mogu vidjeti, to ce biti znak da prelazimo barijeru izmedju dva svijeta: svijeta zivih i onog svijeta u koji odlazimo nakon smrti, odnosno u kome se nalazimo prije rodjenja. Rukopis kaze”, Wil je govorio prilazeci nam, “da ce vecina ljudi dostici ovaj nivo vibracije tokom treceg milenijuma i to u grupama. Medjutim, neke kulture su u historiji vec dostizale ovaj nivo vibracije. Medju njima su i Maje koje su presli ovu barijeru zajedno.”
Pa sad budi pametan !
__________________
Ako ne znaš kamo ploviš, nijedan vjetar ti neće pomoći.
mercurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 16:06   #45
Quote:
mercurica kaže: Pogledaj post
U knjizi Celestinsko proročanstvo, autor, na osnovu Rukopisa nađenog u Peruu, razvija teoriju o prelasku u druge dimenzije putem razvijanja svjesnosti i podešavanja ljudskog tijela na više vibracije.
“Kada ljudi pocnu da dizu svoju vibraciju na nivo na kome nas drugi ne mogu vidjeti, to ce biti znak da prelazimo barijeru izmedju dva svijeta: svijeta zivih i onog svijeta u koji odlazimo nakon smrti, odnosno u kome se nalazimo prije rodjenja. Rukopis kaze”, Wil je govorio prilazeci nam, “da ce vecina ljudi dostici ovaj nivo vibracije tokom treceg milenijuma i to u grupama. Medjutim, neke kulture su u historiji vec dostizale ovaj nivo vibracije. Medju njima su i Maje koje su presli ovu barijeru zajedno.”
Pa sad budi pametan !
Kakav je to svijet u kome sam bio prije nego sam se rodio. Nicega se ne sjecam. Nicega nije ni bilo. Prazno. Ako je takav svijeti taj u koji idem kada tijelo dostigne visi nivo vibracije onda je prva liga.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 16:08   #46
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Ovo mi se jako sviđa
__________________
Nije mi mozak prešao stepenicu da logaritmiram svoje iskustvo u viši nivo bez ikakvog predznaka u naboju.
anaivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 16:14   #47
Quote:
mercurica kaže: Pogledaj post
U knjizi Celestinsko proročanstvo, autor, na osnovu Rukopisa nađenog u Peruu, razvija teoriju o prelasku u druge dimenzije putem razvijanja svjesnosti i podešavanja ljudskog tijela na više vibracije.
“Kada ljudi pocnu da dizu svoju vibraciju na nivo na kome nas drugi ne mogu vidjeti, to ce biti znak da prelazimo barijeru izmedju dva svijeta: svijeta zivih i onog svijeta u koji odlazimo nakon smrti, odnosno u kome se nalazimo prije rodjenja. Rukopis kaze”, Wil je govorio prilazeci nam, “da ce vecina ljudi dostici ovaj nivo vibracije tokom treceg milenijuma i to u grupama. Medjutim, neke kulture su u historiji vec dostizale ovaj nivo vibracije. Medju njima su i Maje koje su presli ovu barijeru zajedno.”
Pa sad budi pametan !
bilo bi baš super da kolektivno pređemo na viši nivo.
međutim, postojao taj nivo ili ne, čisto sumnjam da smo u stanju kolektivno prijeći na njega.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 16:21   #48
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Kakav je to svijet u kome sam bio prije nego sam se rodio. Nicega se ne sjecam. Nicega nije ni bilo. Prazno. Ako je takav svijeti taj u koji idem kada tijelo dostigne visi nivo vibracije onda je prva liga.
Sad si na drugoj frekvenciji zato ništa ne znaš o onoj prvoj.
__________________
Ako ne znaš kamo ploviš, nijedan vjetar ti neće pomoći.
mercurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 16:27   #49
Quote:
r0nin kaže: Pogledaj post
Ovo je Asteski kalendar. Tema su Maye.

Asteci??? Šta ja znam meni se sviđa umjetničko djelo.
__________________
Nije mi mozak prešao stepenicu da logaritmiram svoje iskustvo u viši nivo bez ikakvog predznaka u naboju.
anaivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 16:28   #50
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Pa onda se drzi teme
__________________
Nije mi mozak prešao stepenicu da logaritmiram svoje iskustvo u viši nivo bez ikakvog predznaka u naboju.
anaivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 17:28   #51
Quote:
mercurica kaže: Pogledaj post
Sad si na drugoj frekvenciji zato ništa ne znaš o onoj prvoj.
Jelda? A mozda sam i na petnaestoj, a nista neznam o onih prijasnjih 14, a mozda sam i na prvoj i zadnjoj.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 18:20   #52
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Jelda? A mozda sam i na petnaestoj, a nista neznam o onih prijasnjih 14, a mozda sam i na prvoj i zadnjoj.
Možda, ko zna, krhko je znanje zato i jesmo na rubu znanosti
__________________
Ako ne znaš kamo ploviš, nijedan vjetar ti neće pomoći.
mercurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 08:15   #53
Quote:
mercurica kaže: Pogledaj post
Medjutim, neke kulture su u historiji vec dostizale ovaj nivo vibracije. Medju njima su i Maje koje su presli ovu barijeru zajedno.”
Pa sad budi pametan !


Kao recimo Zapoteci
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.