Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2014., 15:46   #3741
Isto mi nije jasna politika restorana sa ovim stranicama za popust. Recimo da imam restoran i da dam oglas po tim stranicama onda bi gostima dao isto ono sto ce dobit kasnije po normalnoj cijeni..A vecina debila na tim popustima ti da nesto sta ne valja ni za tu umanjenu cijenu..

Pa ko ce onda normalan doc i platit normalnu cijenu..
Nikad mi to nije bilo jasno..Iako bude i nekih u kojima je dobro..

Recimo bio je to Makedonski restoran u Splitu..
Čiribimbaš is offline  
Old 13.10.2014., 17:03   #3742
kako ti nije jasna? ovako im bar netko dođe i uzmu bar neku pinku (i opet zarade), a onako (često) nitko pa nema ni pinke.

ili narodski - daj šta daš, drž vodu dok majstori odu i u tom stilu.
DeeJay Dee is offline  
Old 13.10.2014., 19:33   #3743
Ma jasno mi je ,ali nema bas neke logike ..ali nije bolje vec kad je akcija dat nesto sta vlja pa ti nakona akcije netko i dode..evo trenutno ima za Split na Crno jaje Bota Sare sushi bar 125 kuna za dvoje..necu vise u offtopic..
Čiribimbaš is offline  
Old 13.10.2014., 19:48   #3744
Quote:
Čiribimbaš kaže: Pogledaj post
Isto mi nije jasna politika restorana sa ovim stranicama za popust.
Pa ko ce onda normalan doc i platit normalnu cijenu.
Isti oni koji dođu kad je popust, ako im se svidi i bude im ugodno sigurno će doći opet.
A ima i klijentele koja ima novaca i koji troše, i koji ne gledaju gdje je popust
Krkimir is offline  
Old 16.10.2014., 10:54   #3745
Molim preporuku za restoran s dobrim roštiljom u Zagrebu, a koji radi nediljom popodne...THX!
macho_st is offline  
Old 16.10.2014., 21:21   #3746
Koji dio Zagreba?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 16.10.2014., 22:04   #3747
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Koji dio Zagreba?
Centar i širi centar
macho_st is offline  
Old 17.10.2014., 13:03   #3748
Quote:
macho_st kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za restoran s dobrim roštiljom u Zagrebu, a koji radi nediljom popodne...THX!
Quote:
macho_st kaže: Pogledaj post
Centar i širi centar
Gladne oči u Korčulanskoj.
Malo previše soje za moj ukus, ali okus je sasvim korektan

Rustica u Štefanovečkoj baš i ne ispunjava kriterij lokaliteta
No, gurmanska pljeskavica im je
body halleck is offline  
Old 17.10.2014., 17:12   #3749
Batak grill Vlaska 115 (prema Kvatricu).
Nisam ni znao (sad vidim) da i u samom centru (Cvjetni trg u shop.centru) imaju svoju ispostavu. Sad sam vidio na njihovoj stranici. Radedo 23h svaki dan.
Deedy is offline  
Old 17.10.2014., 20:15   #3750
Nedavno sam došao živjeti u Zagreb , pa jel mi možete reći koji mi je najbliži sushi bar , ja sam na savskom gaju
__________________
Stress makes you bald, but it's stressful to avoid stress, so you end up stressed out anyway. In the end, there's nothing you can do.
Bekape is offline  
Old 17.10.2014., 22:26   #3751
Hvala na preporukama!

Vjerojatno će biti Batak grill u centru pa javim kako je bilo.
macho_st is offline  
Old 18.10.2014., 23:05   #3752
Wink Restac u Zagrebu

Molila bih preporuku za restac u Zagrebu. E sad ovako, bia bi to vecera s frendicama, da je lijepo i intimno ureden interijer, muzika uzivo moze i ne mora...nikakvi narodnjaci ni prebucno mjesto nas ne interesira....ako netko zna kako je nekad izgledao Tajlandski restac u Branimir centru, e da onda bi to bilo tako nesto..... Hvala svima unaprijed...
josipa232 is offline  
Old 19.10.2014., 00:40   #3753
zašto, oh zašto padobranci traže lijepo uređen i miran restoran a uopće im nije važna hrana, niti traže preporuke gdje se dobro jede...
Krkimir is offline  
Old 19.10.2014., 05:58   #3754
Quote:
josipa232 kaže: Pogledaj post
Molila bih preporuku za restac u Zagrebu. E sad ovako, bia bi to vecera s frendicama, da je lijepo i intimno ureden interijer, muzika uzivo moze i ne mora...nikakvi narodnjaci ni prebucno mjesto nas ne interesira....ako netko zna kako je nekad izgledao Tajlandski restac u Branimir centru, e da onda bi to bilo tako nesto..... Hvala svima unaprijed...
Royal India Zagreb
BigDaddy is offline  
Old 19.10.2014., 14:00   #3755
Zna padobranac gdje se dobro jede, hvala ali preporuka za to mi ne treba. Vjerojatno postoji razlog zbog kojeg trazim takav tip restorana, a to cu zbilja zadrzati za sebe. Trazila sam nesto drugo, ukoliko nemas sto za preporuciti ne vidim ni razlog zasto se osjecas prozvanim da komentiras uopce ista a kamoli da ljude nazivas padobrancima.


Hvala za Royal India, to je to..... 👍
josipa232 is offline  
Old 19.10.2014., 17:39   #3756
Pozdrav,

treba mi preporuka za neki restoran u Dubravi ili blizini, organiziram krstitke sljedeci mjesec pa da (malo za promjenu) idemo u neki restoran blize kuci.

Hvala!
__________________
Uvijek sam dobre volje... Osim kad nisam...
Noghri is offline  
Old 19.10.2014., 17:47   #3757
Quote:
Noghri kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

treba mi preporuka za neki restoran u Dubravi ili blizini, organiziram krstitke sljedeci mjesec pa da (malo za promjenu) idemo u neki restoran blize kuci.

Hvala!
Evo ti dva oprečna izgledom, a mahom i hranom:
steakhouse El Bull na Aveniji Dubrava od okretišta prema Romi- s druge strane ulice...
A drugi je na Kvatriću- Dva goluba.

Prvi ima tamnosveđe više fensi uređenje, odličan meni i super uslugu;
drugi ima narodsko uređenje, takva i jela, također jako dobro za tu prigodu.
Deedy is offline  
Old 19.10.2014., 20:00   #3758
Quote:
Noghri kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

treba mi preporuka za neki restoran u Dubravi ili blizini, organiziram krstitke sljedeci mjesec pa da (malo za promjenu) idemo u neki restoran blize kuci.

Hvala!
Rustica.
Prostor sa savršenim prostorom za krstitke i omanje svadbe.
body halleck is offline  
Old 19.10.2014., 20:24   #3759
Hvala!
__________________
Uvijek sam dobre volje... Osim kad nisam...
Noghri is offline  
Old 21.10.2014., 01:21   #3760
karaka

Ljudi, kakva je meksička Karaka u hebrangovoj u zg? gledala sam im cjenik na netu, bome nisu baš jeftini
gasolina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.