Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2011., 15:52   #261
A prepaid kartica sa 2GB prometa na sebi, promotivna

što bi bilo?
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 16:26   #262
taj dio je ocit. no niko nikada ne daje nista za badava. makar promotivno.
obicno to ide, ako kupis ovo, dobit ces ono, kroz iducih godinu svaki misec.
zato pitam za vise info.
znaci u biti ako je sve super, onda bi vridilo da ja samo ubacim ovo u mobitel i iman 2gb prometa? =)
__________________
asd
dmestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 16:31   #263
Ma djeli vip i brojeve okolo promotivno nije prvi put, inače je ovo za stick ali možeš valjda i u mobitelu samo to je data sim pa nemaš pozive samo net i poruke, zato baš i nije za mobitel
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 14:57   #264
hmm. vrhunski.
(mobitel mi je modem. )
__________________
asd
dmestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 20:22   #265
Je li netko ima iskustva s Dual carrier HSDPA?????
samopp is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 14:10   #266
Jel ima neko ovih dana problema sa kupnjom opcija za net? Imam internet na bonove.
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 20:16   #267
jel ima tko problema sa data.vipnet.hr... piše mi "Postpaid Homepage is temporarily unavailable" već tri dana je tako.
Genesnooze is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:42   #268
Imam, nije prvi puta, sad je vikend mislim da ni neće trenutno...
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:48   #269
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Imam, nije prvi puta, sad je vikend mislim da ni neće trenutno...
početak je mjeseca pa i nije neki problem... jedino mi je problem noćna opcija, jer nemam povjerenja u njih, da mi ne bi slistili cijeli promet
Genesnooze is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 14:33   #270
Eto jutros su valjda popravili, sada radi provjera stanja na data.vipnet.hr

inače nije prvi puta da nije bilo dostupno kada nije treba čekati da srede, i na moj.vip.hr je bilo tih problema kada se je tamo pratilo stanje nekada i to na samom kraju mjeseca, sva sreća da je sada račun uvijek isti na novim tarifama pa se ne mogu nabijati veće cifre

Zadnje uređivanje Tigrov friend : 08.11.2011. at 14:39.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 19:35   #271
Tek kasnije sam skužila da sam pisala na krivoj Vipovoj temi...
Znači problem je bio sljedeći:
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Dobila sam račun za prošli mjesec u visini duple pretplate, a piše mi da sam potrošila 9,5 GB (imam pretplatu na 10 GB). Sad sam vidla da mi je ugovor istekao u 8. mjesecu... To sam prije dvije godine bila uzela na njihovoj akciji...
Jel moguće da su me po isteku ugovora prebacili na normalnu tarifu?
A stvar ko što smo nagađali, uveli su normalnu cijenu zbog isteka ugovora. Tek ovih dana sam išla to sređivat i sad imam L tarifu, od 15 gb, jel, al kak sam otišla neplanirano u Vip, nisam tu pogledala za uređaje... Koji se ono preporuča kao bolji? Da se krenem tuć ako sam krivi uzela.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 19:37   #272
Huawei e372 dual carrier hspa+
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 19:42   #273
Nda, mogu komotno glavom o zid. A još sam trebu pitala dal su im to svi uređaji kaj ima i rekla je da jesu, pokazala mi je ovaj veći stick i onaj modem za wireless i ona meni kak taj aparatić podržava najveće brzine, pizde materine. Kuja lažljiva.
Nemrem sad to zamjenit/nadoplatit/nešto, a?
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 19:47   #274
Probaj pisao je tu forumaš nedavno da je otišao do vipa i da su mu ipak zamjenili
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 19:50   #275
Mda, rade još cijelih 10 minuta. Fkors da ne stignem sad više. Al bum otišla, nisam ga još ni raspakirala ni karticu ubacila, ništ. Koja je to lažljiva gamad, jebote... "Oni imaju u prodaji samo 2 uređaja." Znala sam da su 3! Sam kaj tuka prije toga nisam pogledala na net!
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 17:48   #276
I jesi zamjenila? ajmo pohvali se malo, gdje je brzina?
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 18:00   #277
Nije mi se dalo danas nikud, u ponedjeljak bum otišla.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 20:41   #278
Naravno da u ponedjeljak nisam išla... Bila sam danas. Jebemu, zakaj mi nisi rekao da zamjena vrijedi samo u roku 8 dana?
Anyhow, prvo sam se tu sjebala, meni je sad skoro pa mejsec dana... I lik mi je dao pisat pritužbu, rekla sam mu da sam tražila uređaj koji podržava najveće brzine, a podvalili su mi nešt drugo... I onda je trebalo to sve napisat... Jebote... Pišem možda par minuta, ženska iza mene - Jel možete primati dalje klijente, gospođa može pritužbu pisati do 8 sati?
Dok sam se okrenula prema njoj i ošinula ju jednim - Gospođa je upravo gotova., smrzla se, ako ne i izašla iz reda. Ak sam mogla ja čekati 15-ak minuta, more se i ona strpiti.
Kak sam bila umorna i rastresena, totalno sam zaboravila napomenuti u pritužbi da je uređaj nekorišten... Ko sad zna kakvu ulogu bude to igralo...

Ljudi, rok od 8 dana za zamjenu uređaja.

Sad mogu sam čekat da me nazovu i vele dal mi je odobreno ili ne... Kao u roku tjedan dana...

Al moram pohvalit tipa kojem sam došla (u Gajevoj), ima strpljenja čovek, skužio je da sam bijesna tolko da bi trebi iza sebe bila spremna grkljan na nos van iščupat.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 21:13   #279
Ah recimo zovi SZK reci u tom i tom je prob da si bila u centru, tko si, koji pretplatni broj, navedi da si se naknadno sjetila da uređaj nisi ni koristila da to stave u napomenu jer kao naravno to nije to što si tražila, uglavnom požuri ih malo imam iskustva ako ih se požuruje da su brži nego bi bili; ne napadno i bezobrazno naravno, u celofanu onako...

a gospođi iza si trebala napomenuti da ćeš je banati ako ne bude dobra

da eto nisam mjenjao uređaj nisam znao da je rok strikno 8 dana, ali sam mislio logički da čim prije tim bolje dok je još vruće, a i neki zakon je rok 8 dana za vraćanje robe sa kojom nisi zadovoljna tako nešto
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 21:22   #280
Ae, bum ih sutra nazvala da dodaju...

Ma ja nikad u životu nisam nikaj mjenjala da bi znala kaj i kak...
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.