Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2014., 01:40   #2861
Curke, jel baš moram po taj karton, ne ide mi se na drugi kraj grada radi par minuta kaj bi ga uzela. Čitala sam nešto da se on automatski šalje kad potpišeš onu izjavu o promjeni liječnika?
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 02:00   #2862
Koliko ja znam, ništa se ne šalje automatski
a uvijek je dobro da tvoj novi doktor ima tvoje podatke, što se sve s tobom događalo prije nego si došla k njemu (pogotovo ako imaš neku kroničnu bolest i slično).
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 02:11   #2863
Hvala Andjeo

Ma nisam imala nikakvih problema, a bijah samo jednom kod tog doktora pa ne znam isplati li mi se ići zbog toga.
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 19:41   #2864
Quote:
pčelica88 kaže: Pogledaj post
Hvala Andjeo

Ma nisam imala nikakvih problema, a bijah samo jednom kod tog doktora pa ne znam isplati li mi se ići zbog toga.
Ako je tako, pitaj da li možeš samo dati izjava.
Nema slanja automatski, kako je rečeno, preskupo bi im bilo...
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 21:59   #2865
Quote:
larlar kaže: Pogledaj post
Ako je tako, pitaj da li možeš samo dati izjava.
Nema slanja automatski, kako je rečeno, preskupo bi im bilo...
Šteta što nema prebacivanja Hvala
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 01:38   #2866
Ja sam promjenila ginica u Zgb,prije nekih 15 tak dana,i dok sam predavala zahtjev za promjenom doktora na hzzo-u,uredno su me pitali dal mogu sama otici po karton ili ce oni poslati zahtjev mom bivsem ginekologu da posalje karton novome.Pristala sam na to i karton je kroz nekoliko dana dosao novome ginekologu.
Najbolje pitati sve nejasnoce na hzzo-u,oni najbolje znaju sta se tice toga....
pedola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 14:28   #2867
Quote:
pedola kaže: Pogledaj post
Ja sam promjenila ginica u Zgb,prije nekih 15 tak dana,i dok sam predavala zahtjev za promjenom doktora na hzzo-u,uredno su me pitali dal mogu sama otici po karton ili ce oni poslati zahtjev mom bivsem ginekologu da posalje karton novome.Pristala sam na to i karton je kroz nekoliko dana dosao novome ginekologu.
Najbolje pitati sve nejasnoce na hzzo-u,oni najbolje znaju sta se tice toga....
Pitat ću onda danas. Više niš' ne znam
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 18:30   #2868
Curke drage, bijah danas u Klovićevoj, i rekli su mi da moram sama nositi karton. Je li to do podružnice ili raspoloženja tete na šalteru, ne znam
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 19:21   #2869
Quote:
pedola kaže: Pogledaj post
Ja sam promjenila ginica u Zgb,prije nekih 15 tak dana,i dok sam predavala zahtjev za promjenom doktora na hzzo-u,uredno su me pitali dal mogu sama otici po karton ili ce oni poslati zahtjev mom bivsem ginekologu da posalje karton novome.Pristala sam na to i karton je kroz nekoliko dana dosao novome ginekologu.
Najbolje pitati sve nejasnoce na hzzo-u,oni najbolje znaju sta se tice toga....
kod koga to ima mjesta da su te primili? ja bezveze već mjesecima probavam i uredno me odjebu, kao, nema mjesta.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 19:54   #2870
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
kod koga to ima mjesta da su te primili? ja bezveze već mjesecima probavam i uredno me odjebu, kao, nema mjesta.
Ja sam kod Pavić Lugović, probaj tamo. Inače, njena ordinacija nije Grada Chicaga 17, nego Zdeslava Turića 1, DZ Istok ne Borovje, ne znam kaj je na Borovju
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 21:02   #2871
Prije nekih 4-5 godina se prebacila "na slijepo" kod dr. Lukende na Malesnicu. Tog luđaka preporucujem obilaziti u sirokom luku. Budala svoje vrste. Poslije isla samo privatno. U nekom trenutku dobila obavijest da je sad moja doktorica dr. Komadina. Danas zvala da se narucim na pregled u Malesnici ali kaze mi sestra da Komadina vise nije u toj ordinaciji i da ju od ponedjeljka mijenja dr. Knezic Frkovic. Zna li netko kakva je ona?
glumac007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 17:26   #2872
bila sam danas kod Lukende. Zbog svega što se piše o njemu, prije pregleda samo što nisam odustala i pobjegla iz ordinacije, ali... doktor je super nabacio je koju šalu, pregled nije niti malo bio neugodan iako sam bila u grču (Komadina me je jednom ostavila da čekam na stolu sa onom spravicom namontiranom dok ona traži štapić po ordinaciji ) i preporučio mi je što dalje.

u međuvremenu je u ordinaciju došla i nova doktorica (sam Lukenda je rekao da je to ona). djeluje simpatično i ljubazno. nadam se da će biti i stručna.
djevojka-broj-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:08   #2873
Drage dame, moja preporuka je da izbjegavate dr. Kos u sigetu. traljava je do neba. vodila mi je trudnocu i boze sacuvaj. mogu samo rec da sam imala neke srece u svemu tome. jeste dala mi je bolovanje odmah(kome je to bitno) al cjelu trudnocu je bilo bitnmije kolko kila imam od toga kako se osjecam i ostalih pizdarija. a poslije poroda mi je napravila uzv i pitala kak se mala zove. to je bio pregled, a za papu je samo skomentirala da smo je radili prosle godine. dok je sestra presimpaticna i draga, spremna izaci u susret svaki put. uglvnom, ledinski kvaternik me je otpilila dva puta. spremam se kod dr, belic, ima li koja dobra dusa da samo kaze kako ona radi? hvala vam.
__________________
... i neka mi to ne uzme nebo za zlo al ti si jedino čemu se molim...
sanchopanza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 21:09   #2874
da li je netko u zadnjih par dana bio kod dr belić? zanima me da li je još uvijek na bolovanju?
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 10:31   #2875
izbjegavajte onog ginekologa Arapa na Krugama, tip nema pojma o svojoj profesiji.
Moj je nalaz spermiograma nazvao nalazom starca, iako je bio daleko od loseg (imam 36 godina btw). U međuvremenu sam učinio još nekoliko nalaza (prvi put sam bio prehlađen, a za to su mi doktori rekli da može u bitnome utjecati na rezultat), nalazi su odlični, do te mjere da su me doktorice pitale kojim se to vitaminima šopam.

Taj ginekolog je osim što je neetičan i nestručan. Mojoj ženi nije rekao niti za neke druge parametre koji su bitni za začeće, što je na kraju ispao razlog nemogućnosti začeća, i to lako rješiv razlog, da stvar bude najbolja.

Izbjegavati ga u širokom luku!
dzohar dudajev is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 10:59   #2876
Quote:
pčelica88 kaže: Pogledaj post
Ja sam kod Pavić Lugović, probaj tamo. Inače, njena ordinacija nije Grada Chicaga 17, nego Zdeslava Turića 1, DZ Istok ne Borovje, ne znam kaj je na Borovju
Čisto da ljudi ne ostanu zbunjeni to je Borovje. Obje adrese se nalaze u Borovju iako ne znam odakle je ispala ova Grada Chicaga 17.

Ordinacija Pavić Lugović nalazi se na adresi Zdeslava Turića 1 u ambulanti Borovje koja je jedna od 30-tak lokacija Doma zdravlja Istok.
Azurae is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 23:49   #2877
Quote:
Azurae kaže: Pogledaj post
Čisto da ljudi ne ostanu zbunjeni to je Borovje. Obje adrese se nalaze u Borovju iako ne znam odakle je ispala ova Grada Chicaga 17.

Ordinacija Pavić Lugović nalazi se na adresi Zdeslava Turića 1 u ambulanti Borovje koja je jedna od 30-tak lokacija Doma zdravlja Istok.
Ajde da je i to netko objasnio. Svaki put kad bi guglala DZ Borovje bi mi nudio ovo Zdeslava Turića pa mi niš' nije bilo jasno. Stvarno neobično da ima toliko lokacija jednog DZ-a
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 22:04   #2878
kaj je s onim što se spominjalo da je dr. belić na godišnjem nekom ovih dana? se vratila možda? jerbo ja imam termin preksutra, čekah dva mjeseca pa bi bilo super da dođem i da poljubim vrata
__________________
Dajte mi ideju za potpis :)
Medena :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 22:12   #2879
Quote:
pčelica88 kaže: Pogledaj post
Curke drage, bijah danas u Klovićevoj, i rekli su mi da moram sama nositi karton. Je li to do podružnice ili raspoloženja tete na šalteru, ne znam
ja sam prije 9 mj mjenjala gin. i rekla mi sestra da donesem karton od starog na kaj sam ju pitala kaj zbilja moram to nosit jer sam se sa bivšim gin. posvađala i neželim mu više kucat na vrata i onda je rekla ma dobro onda nemoraš niš nosit
tiinkivinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 23:15   #2880
Jel bio netko kod dr. koja je dosla umjesto dr. ZKE na Malesnici? Zanimaju me dojmovi
__________________
Velika misica ; Mala misica
mima29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.