Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2013., 10:06   #1
Botoks i hijaluronska kiselina

Godine čine svoje, kremice baš i ne pomažu. Kako sam naslov kaže, zainteresirala sam se za bockanje botoxom ili hijaluronskom kiselinom.

Zanimaju me iskustva onih koji su bili, cijene i klinike gdje je to najbolje obaviti. Evo svako saznanje je dobro došlo...

Molim one koji se ozbiljno protive ovome da se ni ne uključuju u ovu temu...
jelena.g is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 13:39   #2
Osobno nisam tako nešto isprobala.
Moja kolegica je to radila, i po meni je to super ispalo jer je neprimjetno.
ona se nakon godišnjeg vratila cila svježa, lice joj je blistalo i ja san je zezala kako
joj godišnji dobro prošao. posli mi je priznala da je stavljala hijaluron.

šta se tiće cijene jedna ampula je oko 2000 kn, a koliko kome treba ampula to doktorica koja radi procijeni.
anela is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 12:19   #3
Quote:
anela kaže: Pogledaj post
Osobno nisam tako nešto isprobala.
Moja kolegica je to radila, i po meni je to super ispalo jer je neprimjetno.
ona se nakon godišnjeg vratila cila svježa, lice joj je blistalo i ja san je zezala kako
joj godišnji dobro prošao. posli mi je priznala da je stavljala hijaluron.

šta se tiće cijene jedna ampula je oko 2000 kn, a koliko kome treba ampula to doktorica koja radi procijeni.
hvala ti
jelena.g is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 15:25   #4
Moja frendica i par poznanica idu redovito na botox. Poznanice pretjeraju i kad njih vidim ne bih si to htjela. Totalno previše, nemaju uopće više izraženu mimiku lica.
Frendica to stavlja umjereno i kad se smije ima normalno mimičke bore. Kad je ozbiljna nema ništa, a lice je tako lijepo, zategnuto i svježe. Čak i ja pomišljam na botox kad ju vidim, ali možda mi je malo prerano.
Definitivno ću ići na botox samo je pitanje vremena. Mislim da je na kraju puno isplativije s obziom na to koliko novaca trošim na skupe kreme koje na kraju nemaju nekog učinka.
Bila sam s njom jednom i doktorica koja joj je to radila mi je rekla da nakon botoxa je jedino bitno imati dobru hidratantnu kremu ljekarničkog ranga i to je to.

Koliko imaš godina?
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 15:40   #5
Ovo mi je jako zanimljiva tema,ja sam je isto prije ohoho vremena bila otvorila,međutim otišla je u zaborav

Nadam se da se neče isto dogoditi i sa ovom,pa zar zaista nema forumašica koje imaju iskustva sa tom vrstom estetike?
nimfa79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 17:03   #6
Quote:
nimfa79 kaže: Pogledaj post
Nadam se da se neče isto dogoditi i sa ovom,pa zar zaista nema forumašica koje imaju iskustva sa tom vrstom estetike?
to i mene čudi

osim ako nije još neka tema na nekom drugom podforumu...

ja je nisam našla
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 17:35   #7
Možda ne žele priznati da se botoksiraju.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 17:56   #8


zbilja se nadam da nije to. pa nisu tu po imenu i prezimenu
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 01:48   #9
Ja već 7 godina idem na hijaluron i botoks. Dalo bi se tu puno toga za i protiv reći. Istina je da lice izgleda mlađe ali svaki put ga treba više jer uvijek vidite novu boricu. Injekcije su skupe 2500 kn. Modrice su također prisutne kod nekog više a nekog manje. Također se događa da vas napuni nejednako a onda vam korekciju svi naplaćuju . Ja bih rekla da je to jako skup sport a ovisnost se brzo stekne. Botoks je od 2000 do 3000 kn .isto se događa da vam obrve stoje kao vragu ukoso ili jedna bude viša druga niža .osjećaj zategnutog čela meni je koma a glavobolja traje desetak dana . Korekcija podočnjaka prošla je prestrašno pisala sam u postu prije tri mjeseca. I to nebi nikom preporučila. O usnama da ne pričam kaj sam sve vidjela po ordinacijama. Prošla sam skoro sve liječnike i zadržala se sad na jednom. Nitko nije toliko dobar da vas ne može unakaziti. Treba skupiti hrabrosti i novaca i biti spreman na lice koje vas može iznenaditi. Neke stvari se ne daju popraviti a za neke popravke treba novac. Sve što piše i kažu vam liječnici je krasno a o stvarima koje mogu poći po zlu ne govore. Meni se sviđaju rezultati iako sam nekad i plakala poslije tretmana. Ne znam da li će mi ovi tretmani pogoršati ili ublažiti starost ali ja sam se navukla
Ako vas zanima koji liječnik rado ću vam reći moja iskustva i preporuke. Od jednog najpoznatijeg kralja botoksa treba bježati glavom bez obzira.
Sanjazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 09:23   #10
S koliko godina si počela?

Ja sam pitala čisto informativno i u ordinaciji su mi rekli da za moje čelo i oko očiju je cijena oko 1600 kn. S tim da mi je čelo dosta naborano kad se namrštim.
Frendica nije imala nikakve podljeve ni modrice. Ovo joj je već 3. put. I moram priznat da je jedna od rijetkih koji ne trče odmah u ordinaciju čim počne popuštat. Na njoj mi uopće ne djeluje umjetno ni prezategnuto.

Je probao netko one injekcije hijaluronske kiseline ali za hidrataciju? Ako sam dobro shvatila ne idu duboko pod kožu nego samo površinski i to je baš za suhu i dehidriranu kožu? Ili možda da ovo pitanje postavim na temi Tretmani lica?

I zanima me ako netko ima iskustva s onom novom metodom s vlastitom krvi. To mi je nekako spooky
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 10:28   #11
Jedna moja frendica ide na punjenje usana hijaluronom u polikliniku Eljuga i zbilja joj dobro naprave

Jedna ampula je 2500 tisuće kuna...skup sport
nimfa79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 13:44   #12
Quote:
Sanjazg kaže: Pogledaj post
Ja već 7 godina idem na hijaluron i botoks. Dalo bi se tu puno toga za i protiv reći. Istina je da lice izgleda mlađe ali svaki put ga treba više jer uvijek vidite novu boricu. Injekcije su skupe 2500 kn. Modrice su također prisutne kod nekog više a nekog manje. Također se događa da vas napuni nejednako a onda vam korekciju svi naplaćuju . Ja bih rekla da je to jako skup sport a ovisnost se brzo stekne. Botoks je od 2000 do 3000 kn .isto se događa da vam obrve stoje kao vragu ukoso ili jedna bude viša druga niža .osjećaj zategnutog čela meni je koma a glavobolja traje desetak dana . Korekcija podočnjaka prošla je prestrašno pisala sam u postu prije tri mjeseca. I to nebi nikom preporučila. O usnama da ne pričam kaj sam sve vidjela po ordinacijama. Prošla sam skoro sve liječnike i zadržala se sad na jednom. Nitko nije toliko dobar da vas ne može unakaziti. Treba skupiti hrabrosti i novaca i biti spreman na lice koje vas može iznenaditi. Neke stvari se ne daju popraviti a za neke popravke treba novac. Sve što piše i kažu vam liječnici je krasno a o stvarima koje mogu poći po zlu ne govore. Meni se sviđaju rezultati iako sam nekad i plakala poslije tretmana. Ne znam da li će mi ovi tretmani pogoršati ili ublažiti starost ali ja sam se navukla
Ako vas zanima koji liječnik rado ću vam reći moja iskustva i preporuke. Od jednog najpoznatijeg kralja botoksa treba bježati glavom bez obzira.
Gdje to pobogu odlaziš, da znam nikad tamo otići (osim toga, navedena cijena mi je poprilično nebulozna, nikad toliko platila nisam). Kakve modrice? Kakva bol? OMG. Plač? Korekcije? Glavobolja? Really? Ja se ne slažem APSOLUTNO s ničim navedenim, meni je moj plastičar divan, drag, svaki put odradi savršeno i nikad nikakvih neželjenih posljedica.
__________________
TheChloee's everyday
TheChloee's is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 14:53   #13
Quote:
TheChloee's kaže: Pogledaj post
Gdje to pobogu odlaziš, da znam nikad tamo otići (osim toga, navedena cijena mi je poprilično nebulozna, nikad toliko platila nisam). Kakve modrice? Kakva bol? OMG. Plač? Korekcije? Glavobolja? Really? Ja se ne slažem APSOLUTNO s ničim navedenim, meni je moj plastičar divan, drag, svaki put odradi savršeno i nikad nikakvih neželjenih posljedica.
Podijeli ti s nama gdje ti odlaziš
Može i na pm
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 17:09   #14
Quote:
Sanjazg kaže: Pogledaj post
Ja već 7 godina idem na hijaluron i botoks. Dalo bi se tu puno toga za i protiv reći. Istina je da lice izgleda mlađe ali svaki put ga treba više jer uvijek vidite novu boricu.
Moja kolegica je bila na tom hijaluronu (a isto iskustvo sam vidjela negdje na forumu ne znam gdje ) njoj je bilo super popunjavanje onih bora oko usta, ali ispod očiju joj je bila katastrofa jer kad se to ispuhalo ostala joj je visiti koža, valjda se rastegnula od tih filera) i valjda zato treba svaki put sve više stavljati. Kad vidim neke slike glumica koje imaju glave ko lubenice, fakat mi je taj image odbojan.
Kaj se tiče botoxa, isto sam pročitala vezano uz to da to treba početi što ranije s nekih 20 godina, da se uopće spriječi pojava bora- onih mimičkih, al i to mi zvuči suludo. Pogotovo zato kaj se višegodišnjih korištenjem stvaraju bore na mjestima gdje inače nikad ne bi bile- na nosu Osobno nisam bila na tome a ono kaj me zanima je- kakav je osjećaj imati smrznutu facu, ne s vizualne strane (to vidimo na Nicole Kidman ) , nego onaj jel postoji vlastiti filing zategnutosti, jel to ko kad dobiješ injekciju anestezije pa ti sve utrne?
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 00:15   #15
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Kaj se tiče botoxa, isto sam pročitala vezano uz to da to treba početi što ranije s nekih 20 godina, da se uopće spriječi pojava bora- onih mimičkih, al i to mi zvuči suludo.
mda, jos malo pa ce tek rodjenu bebu docekati injekcija botoxa umjesto cjepiva.
nevjerojatno, sto se sve moze procitati.


mislim da se botox-ira puno veci broj ljudi nego to mi mozemo i zamisliti. imam frendicu koja je odlicno napravila grudi. nitko, tko ju dobro ne poznaje, ne bi rekao da ima silikone.
ocito je sve u rukama doktora
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 00:43   #16
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
mda, jos malo pa ce tek rodjenu bebu docekati injekcija botoxa umjesto cjepiva.
nevjerojatno, sto se sve moze procitati.


mislim da se botox-ira puno veci broj ljudi nego to mi mozemo i zamisliti. imam frendicu koja je odlicno napravila grudi. nitko, tko ju dobro ne poznaje, ne bi rekao da ima silikone.
ocito je sve u rukama doktora
S ovim se potpuno slažem, najbolje mi je kad vidim da danas i zubari daju inekciju filera
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 16:04   #17
Mislim da je najveći problem što se ljudi UOPĆE ne raspitaju koje certifikate i stupanj obrazovanja i dozvole imaju ljudi koji će ih bockati na ovaj ili onaj način.
Neću imenovati javno, ali radi se o privatnoj poliklinici. Jedini tko izvodi bilo kakva bockanja i konzultacije je plastični kirurg, koji će vas od A-Ž uputiti u apsolutno svaku sitnicu, pa čak i voditi kroz sam postupak. Kako, gdje, zašto, u kojoj dozi, zbog čega itd. Čega se pridržavati, kako tretirati kožu. na što obratiti pažnju. Fino traže dodatan pregled nakon zahvata, nazovu svaki drugi dan kroz tjedan dana kako se osjećaš, da li je sve u redu, postoje li kakve komplikacije ili vas nešto smeta. Eto, ja imam samo pozitivno iskustvo i stvarno su divni prema pacijentu, drže te ko kap vode na dlanu.
__________________
TheChloee's everyday
TheChloee's is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 14:24   #18
Dobro, a kada je optimalno poceti s hijaluronskim fillerima - kada je bora u nastanku ili kada je vec usijecena? I, postoji li neki dio lica na kojem bolje djeluje?

Mene ce u dogledno vrijeme za popunjavanje interesirati podrucje bora mrstilica / mislilica (izmedju obrva) i nazolabijalnih. I koliko cesto se onda to fila?!

Botoks me, s druge strane, uopce ne interesira, taman cijela bila naborana.
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 14:32   #19
Ja sam u gornju usnu stavila 0,5 ml aquamida, nista pretjerano, jedva vidljivo, samo da mi naglasi gornju usnu malo, prije aquamida sam stavljala hijarulonsku, rezultat mi se svidio pa sam zato odlucila za nesto trajnije, moja mama je na podrucje lica tj.ide jednom godisnje, stavlja hijarulonsku, razgradivo je, nema posljedica, skrpz prirodno izgleda, samo osvjezi uzasno lice, ako te zanima posaljem ti pp gdje smo obje bile, doktor je simpa, sve lijepo objasni, postupak skoro pa ne osjetis...
belinda44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 12:12   #20
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
S ovim se potpuno slažem, najbolje mi je kad vidim da danas i zubari daju inekciju filera
I meni je to čudno i nezamislivo, al oni su barem doktori- estetski kirurzi, dermatolozi pa i zubari- sve su to liječnici, ali kozmetičarke s tri razreda srednje, nek se nitko ne uvrijedi, ne bi smjele pružati takve usluge. A da ne velim neke sumnjive ponude dana tipa- botox za 290 kn inače mislim da se cijene kreću oko 3 tisuće, tako da ko zna kaj oni uopće stavljaju ženama, iako je ta ponuda planula za čas
Evo, iako je istekla još je ima na netu da vidite da ne lažem
http://www.ponudadana.hr/Botox___zab...o_760kn-1946_1

Quote:
AmarieZgb kaže: Pogledaj post
Dobro, a kada je optimalno poceti s hijaluronskim fillerima - kada je bora u nastanku ili kada je vec usijecena? I, postoji li neki dio lica na kojem bolje djeluje?

Mene ce u dogledno vrijeme za popunjavanje interesirati podrucje bora mrstilica / mislilica (izmedju obrva) i nazolabijalnih. I koliko cesto se onda to fila?!

Botoks me, s druge strane, uopce ne interesira, taman cijela bila naborana.
Mislim da ti to nema veze, treba valjda početi onda kad ti bore počnu smetati Ova kolegica si je popunila te nazolabijalne koje su bile fakat jako upadljive, a sad je sve ravno samo kaj izgleda malo bucmasto.

Zadnje uređivanje -honey- : 16.09.2013. at 12:18.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.