Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2010., 22:34   #81
Kad smo već kod njih, nije mi jasno kako je ovaj Pique mogao bit proglašen najseksi muškarcem u Kataloniji i istisnut Pepa s čelne pozicije?
Tip je teški bezveznjak
mirjam is offline  
Old 08.06.2010., 22:35   #82
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ma, dobro je još dok samo gleda. Ali ako još i navija... Žene koje se pale na kompetitivnost u sportu nisu ženstvene.
Ha?
Ne pratim te baš.
Ma ti si trol, aj bok.
mirjam is offline  
Old 08.06.2010., 22:37   #83
Ma vidi ih! I tko sad ima obraza reći da su underdogs?

http://www.youtube.com/watch?v=BgSn-1e18tU

Dajte nam te Brazilce.

__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 08.06.2010., 22:39   #84
Zgooodnički
Svaka mater bi ih za zeta poželjela
mirjam is offline  
Old 08.06.2010., 22:41   #85
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Kad mi ova tema postane dosadna, prebacit ću je na Nogomet.

Nemoj, molim te, popljuvat će nas tamo, rađe zaključaj!
Još nisam ni sličice počela ljepiti....

OFF: Ti imaš nešto osobno protiv mene? Pečati ti nisu dovoljni?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 08.06.2010., 22:48   #86
Šta ćemo mi na nogometu, pa tamo se raspravlja o nogometu
Može u kokošinjac, evo
mirjam is offline  
Old 08.06.2010., 22:50   #87
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Nemoj, molim te, popljuvat će nas tamo, rađe zaključaj!
Mah. Ne može nam niko ništa, jači smo od sudbine..

Imam novi avatar.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 08.06.2010., 22:51   #88
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Mah. Ne može nam niko ništa, jači smo od sudbine..

Imam novi avatar.
Moj je najbolji
mirjam is offline  
Old 08.06.2010., 22:54   #89
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post
Šta ćemo mi na nogometu, pa tamo se raspravlja o nogometu
I to jako često nesuvislo i loše.

Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post
Moj je najbolji
Nemam prigovora, čru.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 08.06.2010., 22:57   #90
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Mah. Ne može nam niko ništa, jači smo od sudbine..
Malo nas je, al' nas ima...

Quote:
Imam novi avatar.

Najmanje razvijenu i najsiromašniju latinsku. Pdsjeća te na domovinu?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 08.06.2010., 23:00   #91
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Najmanju i najsiromašniju latinsku Pdsjeća te na domovinu?
A daaaaj. Pa mi smo se afirmirali, bar u nogometnom svijetu. Europski Brazilci, ovo ono. Ne usuđujem se povlačit druge paralele.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 08.06.2010., 23:02   #92
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
A daaaaj. Pa mi smo se afirmirali, bar u nogometnom svijetu. Europski Brazilci, ovo ono. Ne usuđujem se povlačit druge paralele.
Toliko smo se afirmirali da ostajemo doma.
Nema veze, samo dvije godine do europskog.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 08.06.2010., 23:03   #93
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post
Moj je najbolji
Nisi se mogla odlučiti, ha?

Ah, kada sam ja keljila slike Mourinha na temi o nepraštanju....
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 08.06.2010., 23:06   #94
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
I to jako često nesuvislo i loše.
A, jel i ti katkad poćiriš tamo?
Ma dobri su dečki, ajd, nabrijani, znaju svakog jebenog igrača iz serie b, segunde, ma svake jeben žnj lige ...
Respekt!
mirjam is offline  
Old 08.06.2010., 23:10   #95
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Nisi se mogla odlučiti, ha?

Ah, kada sam ja keljila slike Mourinha na temi o nepraštanju....
Ma nije to (ne nije ) ...nego scena je skroz nadrealna - malo sam ostala za vrijeme tekme, ono, wot d fak
Jel mogu oni tako šetat do suprotnog tabora kad se sjete i još tako dobacivat, bez da pokupe karton? Da jašu i pičkaraju po sucima ajde to da, al ovo nisam još vidjela moram priznati.
mirjam is offline  
Old 08.06.2010., 23:10   #96
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Toliko smo se afirmirali da ostajemo doma.
Usrali smo motku, ali da, glede & unatoč.
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post
A, jel i ti katkad poćiriš tamo?
Da. Znala sam tamo ostavit koji post, ali prestala sam čitat, osim topica tipa finala LP, i sličnih, tamo mi i brat piše, pa bacim oko. Istina, ima ekipe baždarene da ti pamet stane, no ispratila sam i neke loše trenutke. I dalje mi je to jedan od najdražih pdf-ova, ali eto...izgubila sam naviku čitanja.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 08.06.2010., 23:12   #97
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
A daaaaj. Pa mi smo se afirmirali, bar u nogometnom svijetu. Europski Brazilci, ovo ono. Ne usuđujem se povlačit druge paralele.
Khhh
Bojim se da smo mi ko ona krava kad da puno mlijeka pa onda ritne kopitom i sve prolije
Ima li krava kopito ili kako se to zove
mirjam is offline  
Old 08.06.2010., 23:15   #98
Fuj nogomet
Kamena is offline  
Old 08.06.2010., 23:17   #99
wow jebote
mirjam is offline  
Old 08.06.2010., 23:23   #100
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Da. Znala sam tamo ostavit koji post, ali prestala sam čitat, osim topica tipa finala LP, i sličnih, tamo mi i brat piše, pa bacim oko. Istina, ima ekipe baždarene da ti pamet stane, no ispratila sam i neke loše trenutke. I dalje mi je to jedan od najdražih pdf-ova, ali eto...izgubila sam naviku čitanja.
Ja odem katkad pokupit link za stream ako ne prenose na tv-u , ne da mi se tražit sama

Dobri su likovi, najjači su mi kad se počupaju recimo realovi protiv barcinih, gori su nego babe na kokošinjcu.
mirjam is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.