Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2014., 22:17   #1081
jedno pitanje.kakve su posljedice ukoliko nisam poslala podatke Komori o promjeni stručne spreme u roku od 30 dana od promjene? dakle završila sam višu prošle godine, i nisam prijavljivala. Mislim ovih dana. Jeli itko imao problema?
btw, jeli istina da moramo polagat stručni (ponovo) nakon više škole?
Mila sila is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 12:49   #1082
Moras ponovo polagat strucni i nakon vise
honey1112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 13:26   #1083
Quote:
Mila sila kaže: Pogledaj post
jedno pitanje.kakve su posljedice ukoliko nisam poslala podatke Komori o promjeni stručne spreme u roku od 30 dana od promjene? dakle završila sam višu prošle godine, i nisam prijavljivala. Mislim ovih dana. Jeli itko imao problema?
btw, jeli istina da moramo polagat stručni (ponovo) nakon više škole?
Moras i nakon vise polagat strucni hh
honey1112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:38   #1084
Jel zna tko kad se primaju sestre za stazirat u splitu???
tonija111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 12:00   #1085
U cetvrtak sam bila na predavanju a bila i skupstina hkms. Rekli su nam da ce biti dosta manje predavanja u iducoj godini,dosad se moglo koje preskocit pa nadoknadis iducim,a po novom ispada da moras na svim bit prisutan. Sto je nemoguce ako radis na peimjer. Da li su i vama najavili da ce bit manje predavanja?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 17:28   #1086
Bok svima

Ovako, po zanimanju sam medicinska sestra, i nakon dugo godina prije par mjeseci sam dobila stalno radno mjesto u stomatološkoj ordinaciji. Inače volim svoj posao i zadovoljna sam radnim mjestom gdje bih trebala ostati do penzije, no nešto si razmišljam zadnjih dana...možda bih se prekvalificirala za primalju. Radila sam u ginekološkoj ordinaciji i tu imam dosta iskustva, u bolnici nisam nikad radila i razmišljam, to je možda čak i jedino radno mjesto u bolnici gdje bih voljela raditi. E sad, ako se prekvalificiram, ne mogu raditi nigdje drugdje...koliko je to pametno? I ono što me primarno zanima, kakva je procedura kod nas za prekvalifikaciju? Ima koja primalja koja radi u bolnici, pa da mi malo ispriča, može na pm, kako je to?

Hvala
__________________
"You called the police because somebody hacked your World of Warcraft account?" - "What choice did I have? The mighty Sheldor, level 85 blood elf, hero of the Eastern Kingdoms, has been picked clean like a carcass in the desert sun! Plus, the FBI hung up on me!"
rainbowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 08:50   #1087
ajde da gnjavim jos malo

koja je "funkcija" ili kakve su to "sestre", koje imaju identicnu kutu onim svjetlo plavima (školarci praktikanti)
ali je svjetlo zelene boje ?
Oriongods is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 19:37   #1088
to su njegovateljice.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 01:04   #1089
a vidis, tamo gdje sam ja bio, te curke u zelenom su samo posluzivale (i micale) hranu
te eventualno pomagale nemocnoj osobi da jede, i nista drugo ...

kad zavrsi dorucak/rucak/vecera, vise ih nebude uopce nigdje
Oriongods is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 09:50   #1090
Ja sam vec na nekoliko postova postavila ovo pitanje, ali evo i ovdje cu🙈 znaci idem 3. Gimnazije i prosjek mi je 3.4 ne ide mi kemija i fizika ali imam jakoo veliku zelju upisati studij za sestrinstvo u zadru i cula sam da molram polagati kemiju na maturi, znaci li to onda da imam na tom fakultetu dosta kemije, btw. jel tezak taj faks?
Marina98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 11:48   #1091
Quote:
Marina98 kaže: Pogledaj post
Ja sam vec na nekoliko postova postavila ovo pitanje, ali evo i ovdje cu🙈 znaci idem 3. Gimnazije i prosjek mi je 3.4 ne ide mi kemija i fizika ali imam jakoo veliku zelju upisati studij za sestrinstvo u zadru i cula sam da molram polagati kemiju na maturi, znaci li to onda da imam na tom fakultetu dosta kemije, btw. jel tezak taj faks?
faks nije težak, i nema kemije skoro pa ništa.
kemija je na državnoj maturi kao uvjet za upis na fax.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 17:34   #1092
Hvala ti puno sad sam sigurna da znam sto zelim upisati, vec imam polozen njemacki ispit na B2 razini jer sam jezicna gimnazija a kako imam rodake u Njemackoj koji su lijecnici vjerojatno cu poslije ici za Sttutgart
Marina98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 14:30   #1093
koliko vremena treba da se vide bodovi na stranici HKMS od predavanja, tj.skeniranja kartice?
WeepingWillow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 17:50   #1094
Quote:
WeepingWillow kaže: Pogledaj post
koliko vremena treba da se vide bodovi na stranici HKMS od predavanja, tj.skeniranja kartice?
100 godina!
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 15:22   #1095
Pozz, imam pitanjce, ja sam ms s dugim radnim stažom i trenutno studiram za bacc 2 god sam. Zanima me da li neko ovdje ima kakvih iskustava s radom u UK? plaća, troškovi stanovanja itd. Inače radim u JIM-u.
__________________
I putovanje od tisuću kilometara, započinje prvim korakom
mycyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 08:38   #1096
Imam pitanjce da li netko bio na testiranju u kb Dubrava za posao medicinske sestre
nataly 12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 19:05   #1097
Ja nisam bila al me zanima dal se na natječajima na kojima se traži prvostupnica sestrinstva isključivo radi o smjenskom radu ?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 07:53   #1098
Exclamation

promatra li jos tko ovu trakavicu sa HKMSom?
www.msmt.info
endjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 21:23   #1099
Question prekvalifikacija za med.sestru

Poštovani,vidim da ste svi tu na forumu manje više med sestre više ili srednje škole. Recite mi iz iskustava kakve su šanse za zaposlenje u staračkim domovima neke sestre koja je završila ubrzano školovanje? (od 2 god).Zaposlenju u bolnici se ni ne nadam. Imam 30.god 2 faksa društvene struke i opću gimnaziju,u struci sam kratko radila,ali posla baš i nema. Ne bih htjela život provest na zavodu već radit a da imam plaću koju ne moram zarađivati u sezoni odvojena po par mjeseci od svoje obitelji.
Rekli su mi da će mi priznati dosta ispita jer imam gimnaziju.

E sad ja tu prekvalifikaciju ne bih upisivala u RH jer me košta 19000 kn,dok me u Bosni košta 9000 kn i traje 12 mj.Kasnije bih nostrificirala diplomu.
ejšann is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 14:06   #1100
Quote:
ejšann kaže: Pogledaj post
Poštovani,vidim da ste svi tu na forumu manje više med sestre više ili srednje škole. Recite mi iz iskustava kakve su šanse za zaposlenje u staračkim domovima neke sestre koja je završila ubrzano školovanje? (od 2 god).Zaposlenju u bolnici se ni ne nadam. Imam 30.god 2 faksa društvene struke i opću gimnaziju,u struci sam kratko radila,ali posla baš i nema. Ne bih htjela život provest na zavodu već radit a da imam plaću koju ne moram zarađivati u sezoni odvojena po par mjeseci od svoje obitelji.
Rekli su mi da će mi priznati dosta ispita jer imam gimnaziju.

E sad ja tu prekvalifikaciju ne bih upisivala u RH jer me košta 19000 kn,dok me u Bosni košta 9000 kn i traje 12 mj.Kasnije bih nostrificirala diplomu.
Pozz
Katarina5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:25.