Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li se ikad rasplakali na film?
jesam 110 94.83%
nisam, niti ću... 2 1.72%
neću ti reć 4 3.45%
Glasovatelji: 116. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2010., 15:23   #81
Quote:
BrokeBM kaže: Pogledaj post
Na BrokeBackMountain uvik plačem
odustala sma od gledanja filma po 5. put jer ma tako baca u depresiju
i ja, dovoljno mi je da čujem onu muziku i gotova sam. ne moram ni gledat film.

mostove okruga madison izbjegavam gledati jer mi je preteško

a ima i ovih novih crtića, npr nebesa, ako je netko gledao kad ellie kažu da ne može imati djecu ili kad stari nađe njenu poruku u albumu pustolovina, a ona je već mrtva (evo sad sam počela cmoljit) ili crtić grom, kad pesonja ostane uz penny usred požara jer ona je njegova osoba


divan život me svaki božić rasplače, al tu me više dirne dobro, nije nekaj tužno

ma nije mene teško rasplakati, plakala sam i kad sam odgledala zadnji nastavak prijatelja, prije sam znala uz ally mcbeal cmoljit, svaki film u kojem pas ugine, LOTR, moj dečko se ženi (kad plešu na brodu uz pjesmu the way you look tonight)... baš sam pekmez
oulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 15:37   #82
Quote:
maratonka kaže: Pogledaj post
nemrem to objasnit zakaj, jednostavno ja suosjećam i na najmanju pomisao kak je sad tom čovjeku mene preplavi erupcija emocija!

kaj da vam velim, vrhunac mog cmoljenja: neka olimpijada, SP ili šta već i neki tam osvojio zlato i stoji na postolju, svira himna, on gleda ponosno u zastavu, plače on - meni pune oči suza, ak progovorim nebu dobro...da znam...

A to pod normalno placem! Bolt kad je probio onaj prvi rekord, uglavnom svi koji osvajaju neko bitno odlicje, ja se sva uzivim (jedino me Oskari ostavljaju ravnodusnom, svi mi preglumljuju). Doduse, ako ima ljudi oko mene, onda probam zatomiti suze, malo mi je ipak neugodno.

Kaj nitko nije vidio ovo?

The Crying Wife

Zenska u deliriju na A.I. te Marley & Me.

__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 15:55   #83
Quote:
colbert kaže: Pogledaj post

Zenska u deliriju na A.I. te Marley & Me.



Pazi njega kako se smije, a ova od plača ne može govoriti.
Aliera is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 16:12   #84
[QUOTE=poison ivy 058;28544132]ET

Kad on umire i onaj prstić i ET phone home, ja gotova! Suza, suzu goni!

uf....
ja sam doslovno ridala...

i jos milijun filmova.
kad sam sjbana placem i na serije i reklame
third eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 16:22   #85
Rain Man.

Brokeback Mountain.

Ljiga - P.S. Volim te - al brate što sam tulila...


Quote:
colbert kaže: Pogledaj post
Kaj nitko nije vidio ovo?

The Crying Wife

Zenska u deliriju na A.I. te Marley & Me.



dobro, ja ne ridam, ali suza kapne...

inače, nisma plakala na A.I. iako mi je film odličan, Marley and Me mi je bezveze...


a plačem i na himu našu
kad svira na prvenstvima...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 17:08   #86
"I am Sam" Ja sam Sam

Sean Penn i Dakota Fanning

jao isplacem dusu na taj film! film ni ne pocne ja vec placem

evo i sad placem(dok ovo pisem) jer sam se sitila filma
Nick-Name is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 17:11   #87
Joj, sjetih se ultimativnog plakanja na Kramer vs.Kramer. Ajme majko, što je to bilo.... kad mali ne želi ići s mamom i oprašta se od oca.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 17:21   #88
Quote:
Nick-Name kaže: Pogledaj post
jao isplacem dusu na taj film! film ni ne pocne ja vec placem

evo i sad placem(dok ovo pisem) jer sam se sitila filma
sorry
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 17:56   #89
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post

Zadnje scene u Mostovima..kad Clint odlazi u kamionetu, a Meryl se drži za kvaku i misli hoće, neće...aaaaaaaaaa.

http://www.youtube.com/watch?v=Ye8G8...eature=related
To je jedan od rijetkih filmova kojeg mogu gledati opet i opet nanovo, a na tu scenu svaki put svisnem. Već znam gdje se moram ustati i pripremiti maramice, jer me dotuče svaki put.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 18:03   #90
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
sorry
zlocesta teta mi se ruga














Nick-Name is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 19:00   #91
...sasvim trijeznoj mi je zasuzilo jedino na mostove okruga madison, a pripitoj na walk the line
...da sam baš plakala na neki film nisam brate nikada
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 22:10   #92
Quote:
oulu kaže: Pogledaj post
i ja, dovoljno mi je da čujem onu muziku i gotova sam. ne moram ni gledat film.

mostove okruga madison izbjegavam gledati jer mi je preteško
istina ma baca me u depresiju totalno film iz dva aspekta
1. kako neki ljudi mogu biti kreteni i imati predrasude prema pederima i onda njihova ljubav ne uspije i on umre ne tako grozan način
2. to što su imali 'savršenu' ljubav, mislim jednako jako su se volili, mislim da se meni to nikad neće dogoditi (a vjerojatno i neće) jer se takve stvari ne događaju u RL
__________________
Ako te muči neka misao,nalaziš je svud,sve je izražava,čak je mirišeš u zraku.Jedini način da se oslobodi jest da se izrazi.
BrokeBM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 22:22   #93
In the Name of the Father, Daniel Day Lewis. Pretužno, kako se svađa sa starim u zatvoru, a oba ni krivi ni dužni, stari bolestan i uništen, i pravda dođe prekasno....

Fakat me diraju takvi filmovi, a ljubavni mi gotovo nikad mi ne izmame suze. Mostovi okruga Madison, slažem se, tužna ljubavna priča, ali nije mi za plakanje
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 23:25   #94
[QUOTE=rejoflajt;28545530]bok....

na kraju dana-anthony hopkins&emma thompson ajajajajaj

da i kod taj film izaziva potop

još i Mostovi okruga Madison

i još....masa drugih...ma prije par godina ne bih suzu pustila na neke filmove, a sada lijem ko kišna godina na svaku tužnu scenu... ...valjda godine
hexe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 06:52   #95
Ovisi, ako sam u peemesu plačem i na Prljavi ples :guzda mene je srum:
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 07:03   #96
Ja ne znam jel izašao uopće Hachiko, jer ne smijem pratiti ništa što ima veze s njim, odmah mi suze krenu a ako film budem gledala umrijet ću od tuge, ozbiljno.

Jako sam ridala na Cold Mountain, zašto Jude, zaaaštooo?? Ubije ga onaj blijedoliki peder (koji mi je usput najdraži glumac) i onda ona još rodi onako...neuglednu djevojčicu...taj film je stvoren da ubija.

Zadnji put sam se rasplakala na Everybody's fine. S Robertom De Nirom, najgora mi je scena kad sretne nekog narkića i da mu novce da si kupi neku hranu a ovaj ga napadne i pokuša mu ukrasti novčanik i namjerno zgazi tablete koje pije zbog neke plućne bolesti
SuperCow is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 12:00   #97
fucking mostove sam tek nedavno gledala... bila sam uvjerena da ću dobro ismijati sve svoje frendice rezultat (onaj dio kad ona kaže kad dobiješ djecu staneš kako bi djeca išla naprijed) ..pay it forward .. sjebo me na kraju ...
nebesa sam jutros pogledala ..nisam zasuzila al brate blizu je bilo .. netko spomenuo in the name of the father ... jel itko gledao kuću duhova sa jeremy ironsom, winona raider,.. uffff..taj me svaki put rasplakao
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 15:18   #98
dječak u prugastoj piđami
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 17:07   #99
Obavezno plačem na pomajku i na sve filmove o životinjama. čak sam i na my dog skip cmoljila kad ga je dečko udario.. a na horse whispereru sam dušu ispustila kad je mala istrčala iz konjušnice.. jedina iznimka mi je marley and me - niti kapljica..


Quote:
Patlikit kaže: Pogledaj post
a kao klinka sam tri dana tulila nakon crtića The land before time, kad malom dinosauru Maloj Šapi ubiju majku i oca, pa on kreće u potragu za nekakvom sigurnom dolinom, a usput stječe super prijatelje i uvijek kad se nađe u pogibelji uz njega je duh pokojne majke koji ga štiti
HVALA HVALA HVALA!!!!!!! mjesecima, doslovno mjesecima, se pokušavam sjetit kako se pobogu zove taj film.. sve sam probala.. i nikako ga nać.. hvala ti do neba i natrag..
Effiecass is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 17:23   #100
Ja sam čak plakala i na Ledeno doba kad se tigar potukao sa tigrovima. mislila sam da je mrtav.. ja plačem i na crtiće i na filmove kad ima životinja..
najtužnija bajka mi je Djevojčica sa šibicama.. na kraju se sirota smrzne..
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.