Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2012., 10:58   #3481
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post

Ja samo tvrdim da su veze koje nastanu na ovaj način teže od ajmoreć "običnih" te da nose sa sobom svu silu dodatnih problema, pogotovo ako su tu uključena mala djeca, krediti i tako to. Nije realno za očekivat da će sve proći glatko, baš naprotiv, a mislim da mnoge ljubavnice nisu toga svjesne dok maštaju o tome da se on jednog dana razvede

Udar stvarnosti je tu prilično jak i mnogi ga ne izdrže (obratiti pažnju na riječ mnogi, ne svi)
Udar stvarnosti i jest već doveo u sranje te brakove iz kojih se bježi...ako me razumiješ
Ovaj dio o kojem ti pričaš je točan...to je sve strašno teško i sa puno problema i da...mnogi ne prođu tu prvu prepreku...što nije loše u konačnici jer se iskristaliziraju pravi ljudi...znaš onaj klišej...na muci se poznaju junaci bla bla bla...
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:11   #3482
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Gledaj da se razumijemo....niti ja nisam optimista kad je baš cmookin slučaj u pitanju, samo zbog početnog laganja i muljanja sa više žena sa strane kad je bio i sa njom...tako da ne vjerujem da će oni odjahati u suton na bijelom konju i živjeti sretno do kraja života...čovjek očito ima problem, dijete mu je malo, žena zaokupljena djetetom , a on bi malo zabave pa se eto sjetio interneta i nabavio si zabavu...e sad..živi bili pa vidjeli...
No što se tiče generaliziranja...ne bih tako daleko išla u vašem slučaju...mogle ste vidjeti iz niza upisa ovdje da ima i onih koji su sretni skupa nakon što su se razveli ili sl., nije svako zlo za zlo
Niti su svi muškarci svinje, a bogami niti su sve žene svetice...i ne vidim razlog zašto muškarac koji nije zadovoljan sa svojim životom i pokušava izaći iz toga nije dobar materijal nekoj drugoj za brak/vezu...???
Samo zato jer je preljubnik, pa će po tom obrascu nastaviti dalje ili
Kako biste se vi osjećale da vas netko tako uopći u figuru...jednom ljubavnica, uvijek ljubavnica
Nisam ja baš njenu priču shvatila kao priču o muškarcu koji pokušava izaći iz lošeg braka.
Pa sam pitala Cmoku ono da vidim jesam li što propustila.
Nije li i njen tip jedan od onih "čekaj da mi dijete malo poraste"?

Da se razumijemo, ja nisam stajališta tko vara jednom, uvijek će.
Ali jesam onog, tko vara serijski, taj će se teško promijenit.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:14   #3483
Quote:
lela00 kaže: Pogledaj post
Nisam ja baš njenu priču shvatila kao priču o muškarcu koji pokušava izaći iz lošeg braka.
Pa sam pitala Cmoku ono da vidim jesam li što propustila.
Nije li i njen tip jedan od onih "čekaj da mi dijete malo poraste"?

Da se razumijemo, ja nisam stajališta tko vara jednom, uvijek će.
Ali jesam onog, tko vara serijski, taj će se teško promijenit.
Pa to sam ja i rekla...još od prvog dana dok je pisala na preljubnicama...no to je sad nebitno
Onaj koji vara serijski, mislim da se niti ne zadržava toliko dugo kod jedne da bi ova uopće počela fantazirati o zajedničkom životu ili griješim
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:19   #3484
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
Ne, ne, vidim da sam krivo shvaćena. Uopće ne podržavam nikakvo ostajanje u lošim brakovima i ne mislim da tko je jednom varao da će vrat uvijek i te spike...

Ja samo tvrdim da su veze koje nastanu na ovaj način teže od ajmoreć "običnih" te da nose sa sobom svu silu dodatnih problema, pogotovo ako su tu uključena mala djeca, krediti i tako to. Nije realno za očekivat da će sve proći glatko, baš naprotiv, a mislim da mnoge ljubavnice nisu toga svjesne dok maštaju o tome da se on jednog dana razvede

Udar stvarnosti je tu prilično jak i mnogi ga ne izdrže (obratiti pažnju na riječ mnogi, ne svi)
istina,dobro si napisala i u potpunosti se slažem sa tobom.naravno da su naše veze daleko od običnih i da tu ništa ne teče glatko samo od sebe,ali uz dovoljno truda,potpore,razumjevanja,...može i te kako ispasti sasvim sve ok i dobro na kraju.

Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Udar stvarnosti i jest već doveo u sranje te brakove iz kojih se bježi...ako me razumiješ
Ovaj dio o kojem ti pričaš je točan...to je sve strašno teško i sa puno problema i da...mnogi ne prođu tu prvu prepreku...što nije loše u konačnici jer se iskristaliziraju pravi ljudi...znaš onaj klišej...na muci se poznaju junaci bla bla bla...
u idealnom savršenom svijetu ne bi bilo prijevara,prevarenih,ljubavnika/ca,preljubnika/ca,brakovi bi bili savršenstvo savršenstva al eto mi ne živimo u takvom savršenom svijetu,stvarnost je sasvim drukčija.bijeg iz braka na ovaj ili onaj način znači da postoji problem koji se eto ne da ili ne želi rješiti,i ne kužim da zašto netko tko bježi iz takvog braka bi bio eto osuđivan da ne zaslužuje sreću negdje drugdje negdje dalje ako naiđu na pravu osobu (junaka) sa kojom bi to sve ostvarili.
__________________
Life isn't about surviving the storm; but how you dance in the rain.
cmooka..!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:21   #3485
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Pa to sam ja i rekla...još od prvog dana dok je pisala na preljubnicama...no to je sad nebitno
Onaj koji vara serijski, mislim da se niti ne zadržava toliko dugo kod jedne da bi ova uopće počela fantazirati o zajedničkom životu ili griješim
a koliko se to točno serijski zadržavaju kod jedne dok ne pređu na neku drugu dalje??
__________________
Life isn't about surviving the storm; but how you dance in the rain.
cmooka..!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:25   #3486
Quote:
cmooka..!! kaže: Pogledaj post
u idealnom savršenom svijetu ne bi bilo prijevara,prevarenih,ljubavnika/ca,preljubnika/ca,brakovi bi bili savršenstvo savršenstva al eto mi ne živimo u takvom savršenom svijetu,stvarnost je sasvim drukčija.bijeg iz braka na ovaj ili onaj način znači da postoji problem koji se eto ne da ili ne želi rješiti,i ne kužim da zašto netko tko bježi iz takvog braka bi bio eto osuđivan da ne zaslužuje sreću negdje drugdje negdje dalje ako naiđu na pravu osobu (junaka) sa kojom bi to sve ostvarili.
Znaš onu...tko je bez grijeha nek prvi baci kamen...jel


A za serijske...ne znam točno...imam par poznanika koji u pricipu imaju non stop neke afere, no nikad duže od par tjedana...eto
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:26   #3487
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Pa to sam ja i rekla...još od prvog dana dok je pisala na preljubnicama...no to je sad nebitno
Onaj koji vara serijski, mislim da se niti ne zadržava toliko dugo kod jedne da bi ova uopće počela fantazirati o zajedničkom životu ili griješim
Neznam je li istina da se serijski i ne zadržavaju previše.
Ali mislim da je ženama jako malo treba da počnu fantazirati
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:27   #3488
Quote:
cmooka..!! kaže: Pogledaj post
smatram da bi ukoliko se rastane mogli sasvim lijepo normalno funkcionirati.
Koliko ono traje ta veza, 6 mjeseci - ili sam nešto pomiješao?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:28   #3489
Quote:
lela00 kaže: Pogledaj post
Neznam je li istina da se serijski i ne zadržavaju previše.
Ali mislim da je ženama jako malo treba da počnu fantazirati
U ovome se moram složiti sa tobom...iako bi se začudila da ima i takvih muškaraca...
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:30   #3490
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Znaš onu...tko je bez grijeha nek prvi baci kamen...jel
i onda Djevica Marija baci kamen a Isus na to kaže: mama ti se ne mješaj.... morala sam malo crnog humora,nije na odmet.

Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
A za serijske...ne znam točno...imam par poznanika koji u pricipu imaju non stop neke afere, no nikad duže od par tjedana...eto
ja sam sa svojim eto 6.mjeseci što smatram da je i dovoljno da ne spada u serijske,bar ne sa mnom.
__________________
Life isn't about surviving the storm; but how you dance in the rain.
cmooka..!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:32   #3491
Quote:
cmooka..!! kaže: Pogledaj post
i onda Djevica Marija baci kamen a Isus na to kaže: mama ti se ne mješaj.... morala sam malo crnog humora,nije na odmet.



ja sam sa svojim eto 6.mjeseci što smatram da je i dovoljno da ne spada u serijske,bar ne sa mnom.
ti si meni super
eto..ja ti stvarno želim svu sreću..ali iskreno
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:34   #3492
Quote:
cmooka..!! kaže: Pogledaj post
ja sam sa svojim eto 6.mjeseci što smatram da je i dovoljno da ne spada u serijske,bar ne sa mnom.
Ja to ne gledam tako.
Kad kažem serijski, tu ubrajam i prošle veze dok nije bio ubračen. I način na koji ih je završavao itd...
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:36   #3493
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
U ovome se moram složiti sa tobom...iako bi se začudila da ima i takvih muškaraca...
Još nisam savladala multi niti poslala Gazdi slike.
Baš sam ljena i u kurcu

Tako nešto još nisam ni vidjela ni doživjela pa ću ti vjerovat na riječ i nadat se da ću i to doživjet jednom.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:40   #3494
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
ti si meni super
eto..ja ti stvarno želim svu sreću..ali iskreno


Quote:
lela00 kaže: Pogledaj post
Ja to ne gledam tako.
Kad kažem serijski, tu ubrajam i prošle veze dok nije bio ubračen. I način na koji ih je završavao itd...
pa veza baš i nije imao s obzirom da se mlad sa 21.god. oženio.
__________________
Life isn't about surviving the storm; but how you dance in the rain.
cmooka..!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:40   #3495
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
ja ti stvarno želim svu sreću..ali iskreno
Samo ju ogrooooomne količine sreće i mogu spasiti.

Dakle, fakat 6 mjeseci - u koje se uguralo i početno nepriznavanje bračnog stanja i svaštanešto još, razočarani forumski postovi, suze, jad i čemer...

Da je to bilo 6 puta po trideset savršenih dana, čovjek bi se smrznuo pred veličinom promjena koje nosi nečiji razvod.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:41   #3496
Quote:
lela00 kaže: Pogledaj post
Još nisam savladala multi niti poslala Gazdi slike.
Baš sam ljena i u kurcu

Tako nešto još nisam ni vidjela ni doživjela pa ću ti vjerovat na riječ i nadat se da ću i to doživjet jednom.
Ozbiljno govoriš sad???...nisi doživjela da se muškarac ufura u priču zauvijek i slične gluposti, a ti nisi sigurna još ni kako se zove
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:45   #3497
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Samo ju ogrooooomne količine sreće i mogu spasiti.

Dakle, fakat 6 mjeseci - u koje se uguralo i početno nepriznavanje bračnog stanja i svaštanešto još, razočarani forumski postovi, suze, jad i čemer...

Da je to bilo 6 puta po trideset savršenih dana, čovjek bi se smrznuo pred veličinom promjena koje nosi nečiji razvod.
Joooj Lorde i ti si baš neki...ne možemo mi njoj sad pajserom otvarati oči
Zato te jebene godine i iskustvo nosi neke prednosti...no sve smo mi to na svojoj koži iskusili...tako da joj ja samo želim sreću...punoooooo sreće jer će joj trebati
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:47   #3498
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ozbiljno govoriš sad???...nisi doživjela da se muškarac ufura u priču zauvijek i slične gluposti, a ti nisi sigurna još ni kako se zove
Da, ovaj mi je prvi.

Doduše, mislim da je bio jedan. Koji je taman izašao iz čuze i ima godina mog djeda, al sam ja još bila maloljetna pa ga je to možda zaustavilo
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:50   #3499
Quote:
lela00 kaže: Pogledaj post
Da, ovaj mi je prvi.

Doduše, mislim da je bio jedan. Koji je taman izašao iz čuze i ima godina mog djeda, al sam ja još bila maloljetna pa ga je to možda zaustavilo
Eto vidiš da postoje
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:51   #3500
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Joooj Lorde i ti si baš neki...ne možemo mi njoj sad pajserom otvarati oči
Zato te jebene godine i iskustvo nosi neke prednosti...no sve smo mi to na svojoj koži iskusili...tako da joj ja samo želim sreću...punoooooo sreće jer će joj trebati
ma pusti Lorda opće je poznat po svojoj brutalnosti.

ja i dalje vjerujem da za mene postoji moj happy end i optimistična sam uvijek,takva sam osoba,a vrijeme će pokazati dalje sve svoje.
__________________
Life isn't about surviving the storm; but how you dance in the rain.
cmooka..!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:40.