Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2010., 00:05   #1
Unhappy Problem s dopisivanjem

kako biste reagirali kada biste saznali da se vaš dugogodišnji momak dopisuje često sa svojoj novom 'prijeteljicom', a čije dopisivanje uvijek završava sa 'pusa'. (slučajno sam saznala) ??? Želim naglasiti da je to novo prijateljstvo, znači odnedavno se poznaju, i nije bilo ispijanja kava...
Mandii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 00:30   #2
Burno
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 00:31   #3
Ne bih to tolerirala.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 00:51   #4
Quote:
Mandii kaže: Pogledaj post
kako biste reagirali kada biste saznali da se vaš dugogodišnji momak dopisuje često sa svojoj novom 'prijeteljicom', a čije dopisivanje uvijek završava sa 'pusa'. (slučajno sam saznala) ??? Želim naglasiti da je to novo prijateljstvo, znači odnedavno se poznaju, i nije bilo ispijanja kava...
ja ih ga pitala dal bi njemu bilo cudno da ti sutra upoznas tipa vani i da ti on pocne slati poruke razne, prijateljske, al da na kraju svake napise pusa. I dal bi bilo ok da ti spomenes da imas tog novog prijatelja pred njegovim drustvom i da im kazes kako ste toliko dobri da si saljete puse sms-om.

Onda mu reci da si tuzna i da se osjecas kao da ta zenska pokusava da ga osvoji.
I reci mu kako si ju srela i kako te nije htjela pozdraviti, a ti si njoj rekla bok (ovo ako vas je upoznao, a ako nije trazi da te upozna pa onda to isto napravi)
keks is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 01:16   #5
Ako je samo stvar u pozdravu stvarno ne vidim problem. Ja svom prijatelju, a i on meni, šaljem puse već 6 godina koliko traje naše prijateljstvo i ne samo to nego kako se rijetko vidimo jer nismo u istom gradu dam mu zagrljaj i pravu pusu kad god se vidimo i to pred dragim i njegovom curom. Nije stvar u tome što ćeš nekome poslati pusu, to je danas uobičajeni pozdrav nego primjetiš li kemiju između svog dečka i te cure.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 02:22   #6
Prvo bi ga poslala kvragu što uopće nekom kaže "pusa", to i inače "obožavam" čuti, pogotovo od nepoznatih ili tek upoznatih, što meni netko ima slati puse.. Kao drugo, nakon nekoliko godina veze je vrlo vrlo moguće da mu je netko novi malo interesantniji od tebe..a do njega je hoće li ostati samo na razgovoru ili puse pretvoriti u nešto više mokro..aj ti to lijepo seciraj u startu i pokaži ko je gazdarica.
Lyndra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 03:13   #7
Inače ne volim te "puse" na kraju razgovora, pa zato ni ne pišem to (osim kad stvarno mislim, znači jedino dečku). Ostalim ljudima ne.
Ali postoje ljudi koji to svima pišu, bez obzira na spol, vrijeme koje se poznaju i sl. Ako je on jedan od tih, onda te to ne bi trebalo brinuti. Ako nije, upitaj ga čemu te puse na kraju?
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 03:43   #8
oklen se poznaju i jesi li ju ti upoznala
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 09:16   #9
jutro svima i kao prvo hvala na odgovorima, problem je u tome što se ne viđaju, nego to se događa samo pri dopisivanju, a nije mu prijateljica s kojom ispija kave, nekako imam dojam da je to neka obostrana privlačnost...
Radi se o dugogodišnjoj vezi, (recimo ozbiljnoj jer se neke stvari planiramo već neko vrijeme), stoga sam ovim ostala zatečena jer inače sve dijelimo (tj uvijek kažemo jedno drugom ako se desi da se jednom od nas netko 'nabacuje')... Ali ovu situaciju mi je prešutio ... Neznam kako da se postavim, ako kažem da znam za te 'famozne' puse,ne želim izazvati neke kontraefekte tj da ja ispadnem ljubomorna i posesivna, a opet ako prešutim i pravim se da je ok time izdajem sebe ... Nezavidna situacija ... Svaki savjet je dobrodošao ... :-)
Mandii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 09:25   #10
Angry

Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post
Ako je samo stvar u pozdravu stvarno ne vidim problem. Ja svom prijatelju, a i on meni, šaljem puse već 6 godina koliko traje naše prijateljstvo i ne samo to nego kako se rijetko vidimo jer nismo u istom gradu dam mu zagrljaj i pravu pusu kad god se vidimo i to pred dragim i njegovom curom. Nije stvar u tome što ćeš nekome poslati pusu, to je danas uobičajeni pozdrav nego primjetiš li kemiju između svog dečka i te cure.
ovo nije takvo prijateljstvo, ne viđaju se ali eto održavaju kontakt dopisivanjem, i baš u tome je problem, primjetila sam kemiju, po samom načinu pisanja uvijek su to neki smajlići (te lajkanje statusa), sve sam to mogla tolerirati ali ovo s pusama mi je postalo zaista too much
Mandii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 09:47   #11
Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post
Ako je samo stvar u pozdravu stvarno ne vidim problem. Ja svom prijatelju, a i on meni, šaljem puse već 6 godina koliko traje naše prijateljstvo i ne samo to nego kako se rijetko vidimo jer nismo u istom gradu dam mu zagrljaj i pravu pusu kad god se vidimo i to pred dragim i njegovom curom. Nije stvar u tome što ćeš nekome poslati pusu, to je danas uobičajeni pozdrav nego primjetiš li kemiju između svog dečka i te cure.
Potpis za ovo sto je Cordelia napisala. Da jos napomenem da se i moja draga tako pozdravlja sa svojim prijateljima i nimalo mi ne smeta tako nesto.
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 09:50   #12
Pa zavisi.. ako si rovila po njegovim stvarima, otvarala njegov mail, citala poruke, Fejs.. onda, bolje bi ti bilo da to presutis a ako je to bilo na nekom vidnom mjestu, da i ti mozes vidjeti, pa ti kao "zapalo za oko" reci mu da te to muci.. Vidis, ja sam jednom (i samo jednom, i nikad vise!) uletila na njegov Fejs.. i vidjela razgovor s jednom curom koju oboje znamo.. i bolje mi je da nisam Bilo je tu mnogo, mnogo, mnogo vise od "pusa".. ona je njega ocito htjela, a on je nju zavlacio i zavlacio.. da sam bila u totalnom sjebu kad sam to procitala I cmizdrila k'o kakva blesaca, u glavi bezbroj pitanja, ovako onako.. pojadam se prijatelju, i smirim se. Poslije sam dosla sebi, i skuzila da se nemam oko cega brinuti..
patishpanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 10:06   #13
Angry

Quote:
draak kaže: Pogledaj post
Potpis za ovo sto je Cordelia napisala. Da jos napomenem da se i moja draga tako pozdravlja sa svojim prijateljima i nimalo mi ne smeta tako nesto.
sve je to fino i razumljivo ako je to neko dugogodišnje prijateljstvo, ako je postojalo prije trenutne veze (što čak i ne mora bit uvjet), ali to nije ovdje slučaj ... to je sve friško, i po meni nedovoljno se poznaju da bi si međusobno slali puse, meni tu smrdi na nešto više, i btw čemu sada odjedanput to prešućivanje o dopisivanju, ako smo sve dosada otvoreno spominjali ... to me brine odnosno stvarno počinje
Mandii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 10:14   #14
Quote:
patishpanja kaže: Pogledaj post
Pa zavisi.. ako si rovila po njegovim stvarima, otvarala njegov mail, citala poruke, Fejs.. onda, bolje bi ti bilo da to presutis a ako je to bilo na nekom vidnom mjestu, da i ti mozes vidjeti, pa ti kao "zapalo za oko" reci mu da te to muci.. Vidis, ja sam jednom (i samo jednom, i nikad vise!) uletila na njegov Fejs.. i vidjela razgovor s jednom curom koju oboje znamo.. i bolje mi je da nisam Bilo je tu mnogo, mnogo, mnogo vise od "pusa".. ona je njega ocito htjela, a on je nju zavlacio i zavlacio.. da sam bila u totalnom sjebu kad sam to procitala I cmizdrila k'o kakva blesaca, u glavi bezbroj pitanja, ovako onako.. pojadam se prijatelju, i smirim se. Poslije sam dosla sebi, i skuzila da se nemam oko cega brinuti..
slučajno sam vidjela, i mogu reći da me nešto opasno presjeklo, pa sam se počela ozbiljno zapitkivati i preispitivati, opet ponavljam čemu prešućivanje ... , tko zna možda i ja 'dođem sebi' i prestanem se zamarat ovim, ali trenutno ne mogu ...
Mandii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 10:20   #15
Quote:
Mandii kaže: Pogledaj post
sve je to fino i razumljivo ako je to neko dugogodišnje prijateljstvo, ako je postojalo prije trenutne veze (što čak i ne mora bit uvjet), ali to nije ovdje slučaj ... to je sve friško, i po meni nedovoljno se poznaju da bi si međusobno slali puse, meni tu smrdi na nešto više, i btw čemu sada odjedanput to prešućivanje o dopisivanju, ako smo sve dosada otvoreno spominjali ... to me brine odnosno stvarno počinje
Naravno da smrdi. Prijatelji se ne kriju. Pamet u glavu i udri.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 10:20   #16
Ma znam.. mene je to "udarilo" da par dana nisam sebi dosla... onda sam shvatila da ju on samo zeza jer je zeljna kur..
patishpanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 10:23   #17
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Naravno da smrdi. Prijatelji se ne kriju. Pamet u glavu i udri.
U najgorem slucaju, jedino sto ce postici je da ce on vise paziti da joj stvari "slucajno" ne dodju pod ruku i da uopce nece znati sto se dogadja
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 10:28   #18
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
U najgorem slucaju, jedino sto ce postici je da ce on vise paziti da joj stvari "slucajno" ne dodju pod ruku i da uopce nece znati sto se dogadja
Ako je dovoljno obrlati, da.
Sve zavisi od toga koliko je čvrsto povez na očima autorice.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 10:32   #19
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Naravno da smrdi. Prijatelji se ne kriju. Pamet u glavu i udri.
potpisujem, samo još moram naći način za to 'udri'
Mandii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 10:34   #20
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Naravno da smrdi. Prijatelji se ne kriju. Pamet u glavu i udri.
Ako je nije spomenuo, možda smatra da nije važna spomena...
mandolina- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:36.