Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2016., 22:27   #41
Hej! Ja namjerno to nisam stavila!
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 08:45   #42
(stavlja na listu)
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 08:46   #43
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Evo, evo, maknutću, civilizirani smo.
Why you do dat.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 00:31   #44
Quote:
Mikulenas kaže: Pogledaj post
Giotto, "Joakim i Ana".



detalj

Hahahahhah jebem te ludog
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 01:43   #45
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Hahahahhah jebem te ludog
drago mi je ako sam te uspijo nasmijat, smijeh je zdrav. ali predočeni Chagall ti nije bio smiješan? iako su, jadniku, figure potpuno plošne i prostor tretira „naivno“ do bola? pogledaj zid slijeva na „Rođendanu“, kako se širi umjesto da se skraćuje u dubinu i „logično“ susretne sa susjednim zidom. pa to je srednji vijek veći od srednjeg vijeka! i nije ti smiješan baš nimalo?

nego, ajde se nadoveži na svoj prvi post ode i opet malo ozbiljno reklamiraj Picassa. recimo kroz neki njegov način „reprezentacije“. pa ću ja ostavit sličan način „reprezentacije“ samo što će taj bit iz egipatske umjetnosti stare cca 3000 godina. pa ti onda opet prasni u smijeh. smijeh je zdrav i toj činjenici ni tvoj snobizam nulte kategorije ništa ne može.
Mikulenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 19:19   #46
Pričam danas s... nije važno za priču, no ispostavi se da toj osobi netko večeras dolazi avionom i da podrazumijeva da ide po njega. Uhvatim se u tome kako ja to ne samo da ne podrazumijevam, nego mi uopće nije palo na pamet. I gledam u svoj wallet jer se pričalo o online check-inu i aplikacijama, popis avio karata na mobitelu, ima ih, naslagano jedna na drugu, a ni jednom ovo:
https://www.youtube.com/watch?v=HcKjdBB6SUk

Pa jebemu.

Kupih balone od helija da mu odnese na aerodrom.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 22:58   #47
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Većina priloga u ovome topicu me jako zbunjuje. Oni jesu vizualno dojmljivi, ali mi je jako teško pojmiti da ih ljudi fakat smatraju analogonima onoj nekoj glazbi koja nam stisne želudac, privremeno nas paralizira i nakon toga još neko vrijeme djeluje kao pretrpljeni blaži strujni udar. Vas fakat prizor dvoje svetaca/anđela/čegaveć koji se ljube tako zdrma?

Nažalost, ne mogu doprinijeti temi svojim prilozima. Većim dijelom zato što su moji strujni udari prvenstveno glazbeni, a manjim dijelom zato što je ontopički slikovni materijal vrlo osoban, a u tim stvarima nema načina na koji se može change names to protect the innocent .

Padobranac sam ali.. Ovako nekako. A tema mi je zapravo čak i osvježenje u zadnje vrijeme, u lunjanju kroz podforume. Ali kad pomislim kako se sve ono što se meni sviđa i na što u 99% slučajeva otkidam nasamo, nadovezuje na toliko toga osobnog, proživljenog, na niz vlastitih asocijacija i stanja u duši - kako to uopće baciti pred hrpu ljudi koji su u totalno drugom filmu i vjerojatno to neće doživjeti ni približno na sličan način?

Mada eto, Thomas Newman svakako. Glazbu nikada nisam ni slušala zbog riječi. I ovo, zato što je vedro, šareno i prelijepo.

https://s15.postimg.org/ygpql85d7/b0...5c3d920ef0.jpg
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 23:31   #48
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Ali kad pomislim kako se sve ono što se meni sviđa i na što u 99% slučajeva otkidam nasamo, nadovezuje na toliko toga osobnog, proživljenog, na niz vlastitih asocijacija i stanja u duši - kako to uopće baciti pred hrpu ljudi koji su u totalno drugom filmu i vjerojatno to neće doživjeti ni približno na sličan način?
Pa ako je tema razgovora doživljaj romantike, nečega što simbolizira ljubav, nečega što nema univerzalne definicije jer bi u protivnom izgubila svoju ljepotu i čar. Kako onda da ja ili bilo tko drugi ima doživljaj identičan tvom? Neće. Ali to je sasvim u redu i ne vidim razloga zašto bi zbog toga netko uskratio sebi priliku da se izrazi ako za to ima želju makar mu izričaj bio totalno drugačiji.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 18:35   #49
smješak; sva sam u nekom romantičnom filmu i smješkam se; smješkam se jer sam srela lijepog muškarca i jer smo se lijepo pozdravili; osmjehnula sam mu se; jel primijetio kako sam mu se obradovala; o Bože jedva čekam ponovno ga sresti; smješak
ancica986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 19:11   #50
Smiješak.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 19:39   #51
smešak da hehe nisam se koncentrirala
ancica986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 21:53   #52
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Ni Wall-E?

Ta-daaa
Aaaaa zakoooon
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 23:31   #53
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...45a1f9c412.jpg
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:36.