Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2017., 00:51   #141
Biti cu u onom lijepom stanu u gradu. Sretna i mirna. Bez cigareta. Posvecena onome sto volim. Ici cu na ples. Imat cu kariranu posteljinu. Moj sin i ja smijati cemo se na sav glas.
LuckyLucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 22:47   #142
Bez krivih skretanja i stranputica ko ove godine..
Bit cemo bogatiji za jedno malo čudo koje stiže u proljeće..
On ce naći manje stresan posao..kci ce ici dobro u skoli..a ja cu biti spokojna i mirna..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 22:53   #143
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Bez krivih skretanja i stranputica ko ove godine..
Bit cemo bogatiji za jedno malo čudo koje stiže u proljeće..
On ce naći manje stresan posao..kci ce ici dobro u skoli..a ja cu biti spokojna i mirna..
Jedva čekam! Morala buš bit online kad buš rađala!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:09   #144
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Bit će sličan dan. Svi su zimski dani u Zagrebu isti. Sivo je, svejedno je, nema one bolne kristalne vedrine koja te dole sreže ispod rebara. Utopiš se u sivilu i nije loše. Uistinu. Bit će, dakle, jako hladan dan, krepat će grijanje kao i danas i kad dođem u stan, upalit ću laptop i stisnuti neku krivu ikonicu i neće biti neta, ničeg, sve će se sjebati što se ima sjebati. Radit ću još uvijek isti posao koji će me već po navici živcirati i čekat ću narednu godinu jer tad možda... možda. I neće mi biti do Božića kao ni prošle godine i opsovat ću nešto već kad zazvoni zvono, garant onaj susjed kojem uvijek sve smeta. Ali neće biti susjed. I zagrlit će me i reći da je išao samo po kruh i kako to da sam već došla. Reći će tako neku običnu stvar. I bit će takav, običan. I imat ćemo jedan običan Božić. S običnim ručkom. I običnim kolačem. I onda ćemo upaliti lampice na našem običnom boru. Bit će to jedan običan dan. Ni prvi ni zadnji. Kao dan kad smo se sreli, neka obična srijeda ili četvrtak, nešto tako, u nekom običnom dućanu.

A htjela sam napisati da ću naredne godine nabaviti onaj bicikl koji nisam ove i da ću konačno napisati knjigu. Ne znam. Bezveze. Da ću raditi posao koji volim i da ću osjećati sveprožimajući mir. Ali znamo se ja i ja dugo već. Bit ću ista kakva sam i sad, s nešto više ciljeva i planova i možda naučim meditirati. Tko zna. To sam sve htjela napisati. Ali zvuči kao popis za dućan.


Ajme.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:11   #145
Ahahhahaha

Ima li mojih postova ovdje?
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:13   #146
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Budim se naspavana u toplom krevetu kojeg dijelim s Njim. Rastezanje, osmijeh, mazenje, kava, dorucak, pa caj, knjiga, dekica, mirisna svijeca. Mirno je i spokojno, a radosno. Stan je donekle ukrasen, bor spreman za kicenje, pokloni zapakirani. Frizider je pun, meniji slozeni. A takav je i zivot
Vristim
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:15   #147
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Da bude ovako kako je sad, ne bi bilo loše. Ako se još netko drag useli u moj život dotad, još bolje. I nadam se da ću idući Božić dočekati s novim parketima. I da ću proputovati još malo. Možda počet učiti španjolski
Jesi naučila španjolski?

Baš me zanima koliko se ljudima ostvarilo želja ove godine.

Ja sam našla još jedan posao koji me ubijao, a ovo ostalo nećemo ni spominjati. Dabogda mi iduće godine nikoga Grinch ne dovezao u život. Jebo mu majku da mu jebo.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:17   #148
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Joj nadam se ovdje gdje sam i sad. Sam da mi je mama dobro i da bu tu blizu mene jer fakat je hladno ,a garant bu i slijedeće zime u ovo vrijeme. No ja sam skroman čovjek i ne tražim puno pa se nadam da bu mi se ta novogodišnja želja ostvarila.
Evo ga na.
Sve je isto ka i lani...
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:19   #149
Ja jos stignem sve rijesiti osim Decka

Trenutno naravno ne znam gdje mi je glava, gdje rep
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:19   #150
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Jesi naučila španjolski?

Baš me zanima koliko se ljudima ostvarilo želja ove godine.

Ja sam našla još jedan posao koji me ubijao, a ovo ostalo nećemo ni spominjati. Dabogda mi iduće godine nikoga Grinch ne dovezao u život. Jebo mu majku da mu jebo. :r ofl:
A jesam par rijeci

I usao je netko drag u moj zivot. Podsjeti me da ubuduce pazim sto zelim

I jos nemam novi parket :luzerica:
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:21   #151
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ja jos stignem sve rijesiti osim Decka

Trenutno naravno ne znam gdje mi je glava, gdje rep : D
A čuj, još imaš vremena do 31.12.

Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
A jesam par rijeci

I usao je netko drag u moj zivot. Podsjeti me da ubuduce pazim sto zelim


Ma kad se neprecizno izražavaš pa zbuniš Svemir. Reci netko PRAVI. Svemir će tiho dodati malim slovima idiot, ali nema veze, sve u rok službe.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:34   #152
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
kraj ove godine je bio poprilično darežljiv prema meni pa sam si povećao apetite za iduću ...
zapravo sve što si želim mi je zabavna igrarija:
-nastojati ću "napuniti" fond znanja programiranja
-što više putovati zahvaljujući poslu
-posjetiti koreju i kinu za svoj gušt

naravno, to su želje i ciljevi ... sa polovičnim rezultatom bi bio zadovoljan.
ha, dva od tri sam savršeno odradio...
koreja i kina su mi ostale za iduću godinu - nekak imam osjećaj da će iz bavarskog okruženja to biti puno lakše ostvarivo.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:41   #153
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A čuj, još imaš vremena do 31.12.
Javim stanje svakako
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:51   #154
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Vristim
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:04   #155
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post


Ma kad se neprecizno izražavaš pa zbuniš Svemir. Reci netko PRAVI. Svemir će tiho dodati malim slovima idiot, ali nema veze, sve u rok službe.
E, pa onda molim Svemir ovaj put nek samo odjebe i ostavi me na miru. Ne zelim nista, bas nista
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:19   #156
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
E, pa onda molim Svemir ovaj put nek samo odjebe i ostavi me na miru. Ne zelim nista, bas nista
Ja samo želim normalan posao iduće godine. Ništa više ne tražim niti bome išta više želim. Ali zaista. Bilo mi je i previše.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:23   #157
Ja se samo zelim odmoriti od posla bez ikakvog posla
Zadnjih 12h sam za kompom, nemrem vise, crc cu
Jos 2 tjedna

Kad se oporavim, mogu trazit drugi.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:23   #158
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja samo želim normalan posao iduće godine. Ništa više ne tražim niti bome išta više želim. Ali zaista. Bilo mi je i previše.
E, to si i ja zelim. Nikakva jebena putovanja, romanse, zvjezdane noci... Nek to Svemir da potrebitima
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:24   #159
Evo i ja želim da mi upali plan sa poslom, kad smo već kod toga.
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:52   #160
Pridružujem se željama za posao u struci, to mi je neophodno, ostalo sve kako dođe.

Zdravlje mi je dobro pa to neka i dalje nastavi, glavno da smo svi zdravi i na broju.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.