Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2016., 17:31   #201
Quote:
ray_barone kaže: Pogledaj post
Što se događa s njuškalom u večernjim satima? Jel servisiraju nešto ili su im serveri preopterećeni? Jedva da se može učitati, pa neko vrijeme ne radi, pa onda malo proradi, pa onda opet čekaj cijelu vječnost za otvaranje stranica. I to već traje od početka mjeseca.
Ubijedljivo najgori, najlošiji, najadniji i sve naj, naj.
nezaposlenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 14:41   #202
Kratko pitanje. Moze li se placeni oglas za prodaju nekretnine prodati? Nekretnina je prodana brzo, ostalo je jos cca 8 mjeseci. Pitam za frendicu, nemam iskustva s njuskalom i ne znam moze li se.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 08:38   #203
Da li možda postoji neko ograničenje kod obnove oglasa?

Imala sam 5 isteklih oglasa, 4 sam normalno obnovila, peti kad kliknem na obnovi automatski mi otvara njihovu ponudu Start, Start + i Super paket.
Mislila sam da sam premašila neku kvotu na dnevnoj bazi, ali nisam uspjela ni sljedeći dan.


peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 14:41   #204
Pozdrav, planiram kupnju bicikla preko Njuškala pa molim za savjet kako ne naletjeti na ukradeni bicikl.
Vidim da pojedini prodavači prodaju i po 10-15 bicikala što mi je već u startu sumnjivo.
Ne želim da mi policija pokuca na vrata zbog bicikla
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 11:18   #205
Što se to dešava na njuškalu, gledam tehniku-audio-video i malo malo oglašivači iz Gunje???? Kao da je 50% nih samo iz Gunje? Jesu to likovi iz BiH ili ljudi prodaju donirane stvari?
__________________
>>> Sve o mobitelima
RedkinG is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 13:22   #206
prodavači , pazite se kupca sa mailom [email protected]. traži vas kopiju kartice da vam uplati na račun, nakon toga počisti vam račun.kupuje čovjek funte i ostalo prebacuje na račune u sportskim kladionicama
vodainebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 09:43   #207
Nisi mu valjda kopirao i zadnju stranicu kartice?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 00:19   #208
Ja prešla na oglasnik.hr, ovo je fakat postalo prebahato od njuškala. Oglasnik ima novu stranicu i sasvim je ok.
OshNesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 18:23   #209
Početi će naplaćivati oglase u rubrici auto moto, ne znam koliko im je to pametan potez.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 09:12   #210
koji je slovenski pandan njuškalu? s dosta auto-moto stvari i tako...
__________________
Jebeš potpis na kojem ništa ne piše.
deni-15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 17:25   #211
Evo počeli su naplatu auto moto oglasa,i to po visokim cijenama (76 kn,84 kn,107kn)

Nadam se da se ljudi vraćaju na plavi oglasnik kao u neka stara vremena,jer ovo je ocito previse
notebookfan1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 12:27   #212
pa da, neki dan sam hjela produziti svoj postojeci oglas za auto i docekalo me izneneadenje.. 107 kunica oopa
kellydecamp is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 12:43   #213
Prodaješ na Njuškalu neku staru stvar (alat, npr. brusilica, kosilica,...) koja ne vrijedi ni 100 kn, a oni ti traže 76 Kn/mj za oglas.
Izbjegavati...
tnt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 20:51   #214
Pozdrav! Pregledavam kucne ljubimce vec neko vrijeme. I veceras se pojavljuje oglas (ustvari vise njih) u kojem POKLANJAJU stence raznih pasmina, vrhunskog podrijetla. Inace su takvi stenci par tisuca kuna i jos nevrhunskog podrijetla. Isto korisnicko ime, razni emailovi. Kontakt je iskljucivo email, mole da ih se ne zove.
Smrdi na prijevaru, ali ne kuzim kako ako poklanjaju....
Hvala na svakoj info!
Thannya is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 08:54   #215
Quote:
Thannya kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Pregledavam kucne ljubimce vec neko vrijeme. I veceras se pojavljuje oglas (ustvari vise njih) u kojem POKLANJAJU stence raznih pasmina, vrhunskog podrijetla. Inace su takvi stenci par tisuca kuna i jos nevrhunskog podrijetla. Isto korisnicko ime, razni emailovi. Kontakt je iskljucivo email, mole da ih se ne zove.
Smrdi na prijevaru, ali ne kuzim kako ako poklanjaju....
Hvala na svakoj info!
Vrlo vjerojatno će reći da ne možeš doći po psa nego da platiš dostavu unaprijed.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 09:05   #216
Quote:
vodainebo kaže: Pogledaj post
prodavači , pazite se kupca sa mailom [email protected]. traži vas kopiju kartice da vam uplati na račun, nakon toga počisti vam račun.kupuje čovjek funte i ostalo prebacuje na račune u sportskim kladionicama
Osim tih "domaćih" prevaranata koji traže kopiju kartice, izgleda da su se ponovo aktivirali i prevaranti izvana. Kažu da bi odmah uplatili traženi iznos. A da nisu ni pogledali proizvod koji se prodaje. Jedino pitanje koje postavljaju je: Imate li PayPal account. Ne znam što se dalje događa jer sam rekao da nemam. Ali pretpostavljam da ili traže name&password za PP account ili traže da se uplati neki iznos nekome tko će preuzeti prodavani proizvod.
AIM131415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 10:49   #217
Pozdrav ljudi,

prodajem jedan skuplji fotic i javila mi se neka totalno fejk osoba s google translateom, ne mislim ni odgovarati, ali me zanimaju vasa iskustva? Sta tocno pokusavaju?

evo poruke:

Bok,

Želim znati konacnu cijenu i trenutno stanje ovog DSLR Camera. Molimo da mi tu uslugu, odgovorite mi izravno na: (prettyelsag27/AT/Gmail/DOT/com), jer ja ne mogu prijaviti na Njuskalo kad sam na poslu.

Nadam se da razumijete,

Elsa Gunnarsson.

Pozz
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 17:05   #218
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,

prodajem jedan skuplji fotic i javila mi se neka totalno fejk osoba s google translateom, ne mislim ni odgovarati, ali me zanimaju vasa iskustva? Sta tocno pokusavaju?

evo poruke:

Bok,

Želim znati konacnu cijenu i trenutno stanje ovog DSLR Camera. Molimo da mi tu uslugu, odgovorite mi izravno na: (prettyelsag27/AT/Gmail/DOT/com), jer ja ne mogu prijaviti na Njuskalo kad sam na poslu.

Nadam se da razumijete,

Elsa Gunnarsson.

Pozz
Sve indentično kao kod tebe, i mene zanima šta pokušavaju.
alenZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 19:10   #219
Quote:
alenZG kaže: Pogledaj post
Sve indentično kao kod tebe, i mene zanima šta pokušavaju.
I meni se javila. Potpuno isto. Nakon što sam odgovorila o stanju aparata i cijeni napisala je da joj odgovara i da ga želi uzeti za prijatelja i da joj dam sljedeće podatke: ime banke, broj računa (iban). email/tel, konačnu cijenu. Nakon što uplati novac kaže da će dati adresu prijatelja na koju šaljem paket. Ne, uopće ne zvuči sumnjivo...
Athalie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 20:44   #220
Quote:
Athalie kaže: Pogledaj post
I meni se javila. Potpuno isto. Nakon što sam odgovorila o stanju aparata i cijeni napisala je da joj odgovara i da ga želi uzeti za prijatelja i da joj dam sljedeće podatke: ime banke, broj računa (iban). email/tel, konačnu cijenu. Nakon što uplati novac kaže da će dati adresu prijatelja na koju šaljem paket. Ne, uopće ne zvuči sumnjivo...
Nije sumnjivo, ti se ponudi da ćeš prvo poslat' fotić pa nek' naknadno pošalje novce, nije hića.
alenZG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:50.