Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Planinarenje

Planinarenje Po šumama i gorama

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2016., 13:08   #21
Bez karte nema života.
__________________
Budućnost je jedna prokleta stvar za drugom..-NN
Creagna-H-Earra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:48   #22
Uskoro planiram put od Japetića do Sv. Gere. Poprilično davno, još kao klinac, sam sa starim prošao tu dionicu ali se ne sjećam točnog puta, a volio bi isplanirati unaprijed. Sjećam se samo da smo spavali negdje oko Sošica u nekom domu. Ima li netko kakvu kartu gdje je taj put, ili ako postoji neka obilaznica ili opisani put. Pošto bi išao sa psom, spavao bi u šatoru tako da nisam ograničen domovima.
__________________
vedranfalica.com
ermallion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 20:46   #23
Quote:
ermallion kaže: Pogledaj post
Uskoro planiram put od Japetića do Sv. Gere. Poprilično davno, još kao klinac, sam sa starim prošao tu dionicu ali se ne sjećam točnog puta, a volio bi isplanirati unaprijed. Sjećam se samo da smo spavali negdje oko Sošica u nekom domu. Ima li netko kakvu kartu gdje je taj put, ili ako postoji neka obilaznica ili opisani put. Pošto bi išao sa psom, spavao bi u šatoru tako da nisam ograničen domovima.
Mislim da kod Gelender ekipe ima dosta konkretnih informacija.
http://blogeri.gelender.hr/ze100ko/
brian is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 04:58   #24
Quote:
ermallion kaže: Pogledaj post
Uskoro planiram put od Japetića do Sv. Gere. Poprilično davno, još kao klinac, sam sa starim prošao tu dionicu ali se ne sjećam točnog puta, a volio bi isplanirati unaprijed. Sjećam se samo da smo spavali negdje oko Sošica u nekom domu. Ima li netko kakvu kartu gdje je taj put, ili ako postoji neka obilaznica ili opisani put. Pošto bi išao sa psom, spavao bi u šatoru tako da nisam ograničen domovima.
Na Smand karti Žumberka imaš ucrtane planinarske puteve na Žumberku. Ima ih puno pa sam biraš kojim ćeš ići, nije samo jedan.
1BikeRider is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.