Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2007., 12:30   #1
Program za izradu pozvnica,vizit karti......

Koji bi bio najbolji za izradu pozivnica za vjenčanja ,vizit karti...??
e da još da pitam kako da napravim sliku a da na njoj bude umetnut npr kalendar tj. kako fotografi npr kad slikaju mladence onda izbace sliku njihovu i kalendar ili ubace nekakva prstenja,pa njihova imena....(photoshop ili postoji neki program za to)?
i treće,kako nabaviti dodatne efekte za premiere (osim onih pretopa šta već ima u njemu),tako da ono pri mixu slike lete neka prstenja,pa srca....i sl.

THANKS!
__________________
-IMAGE IS EVERYTHING-
djjosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 15:13   #2
Photoshop, premoćan program malo je teže za skužiti ga. Ali kada ga skužiš nebo ti je granica
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 16:00   #3
jednostavniji
offic publicher
možeš sve to raditi a meni je jednostavniji
prem da sam si nabavio photoshop pa polako učim jer ipak ima prednost velikih
p.s. ako neko ima dobre tutoriale dami ih pošalje (na hrvatskom)
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 07:19   #4
Belltech Business Card Designer Pro za izradu vizitki, Belltech Greeting Card Designer za čestitke, pozivnice itd., Belltech Small Business Publisher za male publikacije i slično.
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 18:40   #5
ja lijepo to u Publisheru napravila prošle zime i u tisak!
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 18:59   #6
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
ja lijepo to u Publisheru napravila prošle zime i u tisak!
wtf..ovo je tema iz 2007....
Bozzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 19:07   #7
Quote:
Bozzo kaže: Pogledaj post
wtf..ovo je tema iz 2007....
Da a evo mene u 2011
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 22:36   #8
haha...ali neznam cemu taj odgovor...tj tvoje IZLAGANJE DA SI napravila prosle zime? :O
Bozzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 22:52   #9
Quote:
Bozzo kaže: Pogledaj post
haha...ali neznam cemu taj odgovor...tj tvoje IZLAGANJE DA SI napravila prosle zime? :O
Da i?
Šta je zabranjeneo dizati temu?Pogledaj post broj 3, već su onda predlagali publisher.
Izlaganje?Ne kužim, topic postoji da bi se obrađivala tema topica!

Ja samo kažem čime sam ja to radila, jer ima sto topica o izradi vizitki, kalendara,loga i sličnih stvari i tu i na drugim forumima, možda mogu nekome pomoći i ne vidim u tome ništa loše.
Milijon topica se malo ugasi, pa se podignu, svašta.

I da planiram opet to raditi ove zime, za mjesec dana, pa možda se javi još netko ko radi istu stvar sa istim, sličnim ili boljim programom ili šta već...
Poanta mog odgovora nije bila kad sam to napravila nego čime sam napravila jer je tema topica "Program za izradu pozivnica,vizit karti......"

Zadnje uređivanje peachwoman : 19.10.2011. at 22:59.
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 13:29   #10
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
Da i?
Šta je zabranjeneo dizati temu?Pogledaj post broj 3, već su onda predlagali publisher.
Izlaganje?Ne kužim, topic postoji da bi se obrađivala tema topica!

Ja samo kažem čime sam ja to radila, jer ima sto topica o izradi vizitki, kalendara,loga i sličnih stvari i tu i na drugim forumima, možda mogu nekome pomoći i ne vidim u tome ništa loše.
Milijon topica se malo ugasi, pa se podignu, svašta.

I da planiram opet to raditi ove zime, za mjesec dana, pa možda se javi još netko ko radi istu stvar sa istim, sličnim ili boljim programom ili šta već...
Poanta mog odgovora nije bila kad sam to napravila nego čime sam napravila jer je tema topica "Program za izradu pozivnica,vizit karti......"
gle me budi drska...nisam te napao... nego ti kazem...inace tu svi koji smo malo duze znamo da ukoliko je neka tema stara i dobila je odgovor... niej je potrebno dizati iz mrtvih da bi napisao ponovno odgovor nakon godine... jer u tom periodu osoba je vjerojatno naucila ne samo vektorske programe vec i cili adobe paket... a dalje...dizanje tema iz mrtvih ukoliko imas pitanje na istu temu je ok... ovako se stvara guzva... Mogu sad ja i jos sto drugih ljudi otvarati teme iz mrtvih i pisati e ja slusam muziku preko winampa, ja gledan film preko goma, ja san grafički inženjer bla bla...sta mislis di bi bile teme ove koje su "friske" otisle bi na druge stranice i nebi dobile odgovore...jer netko dize teme iz mrtvih i tako uklanja mogucnost odgovora na nove...pogotovo kada se dizu teme koje ponavljam SU DOBILE ODGOVOR I PRI TOME TAJ ODGOVOR IM JE DODIJELJEN PRIJE GODINE.... ne npadam te samo ti savjetujem...



BTW. ne ne postoji topic da bi se obrađivala tema programa vec da bi se dao savjet, jer tako je pitanje korisnik i postavio...procitaj jos jednom prvi post... ovo nije podforum da se obrađuje pojedini program vec da se predlozi nesto...
Bozzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 14:15   #11
Quote:
Bozzo kaže: Pogledaj post
gle me budi drska...nisam te napao... nego ti kazem...inace tu svi koji smo malo duze znamo da ukoliko je neka tema stara i dobila je odgovor... niej je potrebno dizati iz mrtvih da bi napisao ponovno odgovor nakon godine... jer u tom periodu osoba je vjerojatno naucila ne samo vektorske programe vec i cili adobe paket... a dalje...dizanje tema iz mrtvih ukoliko imas pitanje na istu temu je ok... ovako se stvara guzva... Mogu sad ja i jos sto drugih ljudi otvarati teme iz mrtvih i pisati e ja slusam muziku preko winampa, ja gledan film preko goma, ja san grafički inženjer bla bla...sta mislis di bi bile teme ove koje su "friske" otisle bi na druge stranice i nebi dobile odgovore...jer netko dize teme iz mrtvih i tako uklanja mogucnost odgovora na nove...pogotovo kada se dizu teme koje ponavljam SU DOBILE ODGOVOR I PRI TOME TAJ ODGOVOR IM JE DODIJELJEN PRIJE GODINE.... ne npadam te samo ti savjetujem...



BTW. ne ne postoji topic da bi se obrađivala tema programa vec da bi se dao savjet, jer tako je pitanje korisnik i postavio...procitaj jos jednom prvi post... ovo nije podforum da se obrađuje pojedini program vec da se predlozi nesto...
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 07:30   #12
eto ja ponovno dižem temu iz mrtvih... trebala bih napraviti pozivnicu iz 4 dijela...

zamisljeno je na a4 papiru koji bi se presavijao, na prvoj str.slika, na drugoj sam poziv na događaj, na trecoj tijek i na četvrtoj pjesmica. to se da napraviti u publisheru ili tom Belltech Greeting Card Designeru? na koji način je najednostavnije?

zanima me i gdje nabaviti publisher, a da nije samo probna verzija

zahvaljujem na pomoci
__________________
Health food makes me sick
Magic woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 21:00   #13
photoshop,ilustrator ili coreldraw,indesign
hideous is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:00   #14
Paint 3D
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.