Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2007., 18:58   #21
Cola i ja smo u jako čudnim odnosima. Mogu živjet bez nje mjesecima, ali kad nakon te "apstinencije" popijem gutljaj to pokrene cijelu lavinu i onda par dana pijem samo Colu, dok mi se ne zgadi. Onda smo neko vrijeme opet mirni.
littlefoot78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 19:29   #22
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Je. Jetra će ti se od tog preko noći otopit. A čuo sam da koriste i onaj najkancerogeniji aditiv E330, od kojeg je i stari Hans Krebs umro
E330 je limunska kiselina (C6H8O7),koja se gle začudo nalazi u limunima!
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 19:44   #23
ja u zadnje vrijeme derem samo po zero
jest da sam obolila od gastritisa, al jbg
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 20:07   #24
Quote:
marijan_e kaže: Pogledaj post
E330 je limunska kiselina (C6H8O7),koja se gle začudo nalazi u limunima!
Znaš, one dvije sličice na kraju posta prikazuju smajlija koji se valja po podu od smijeha, ako dosad nisi shvatio
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 20:38   #25
sorry ako je tako,nisan skužija na koji se dio rečenice odnosi
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 09:29   #26
E,da. Al meni coca cola zero nije nista drukcija od obicne. Jedino sto je tu drukcije je,cini mi se,pakovanje.
...i cockta nije losa u bambusu
blackbird's rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 09:40   #27
Quote:
blackbird's rose kaže: Pogledaj post
E,da. Al meni coca cola zero nije nista drukcija od obicne. Jedino sto je tu drukcije je,cini mi se,pakovanje.
...i cockta nije losa u bambusu
Coca Cola Zero je obična, samo bez šećera, zato ima skoro isti okus. Coca Cola Light je znatno drukčija, to je ona New Coke kojom su u osamdesetima pokušali zamijeniti originalnu Coca Colu, što je propalo, pa su od nje tad napravili verziju bez šećera - Diet Coke/Light.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 16:36   #28
Meni zero ne valja, jbg, treba mi šećer u coli...
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 05:32   #29
Quote:
EncOre kaže: Pogledaj post
znam da je to zadnji otrov i smeće, ali katkad me jednostavno primami, i eto dozvolim sebi malo tog otrova.
Ono što me prilikom sinočnje degustacije zapanjilo je da ona više uopče nema onu neku punoču koju je imala, a čini mi se i da više ne koriste šečer več ZASLAĐIVAĆE ( kao da ste pojeli šaku onih natren tableta zaslađivača ).
Jednom riječju krajnje loša slatkasta voda, i nikad više.

je,sranje je dansnja cola.i ona doma isto.nije to vise onaj okus secera kak je nekad bio.ali zato hvala bogu na zidovima! u ny se za vrijeme njihovih praznika prodaje kosher cola sa pravim secerom..obicno ima cep druge boje sa hebrejskim slovima gore..ja ih onda kupim po cijelu kistru...e to je onda uzitak.samo,cim produ praznici-ode i secerna cola...
a okus je onaj pravi stari koji je do danas izumro.vele zidovi iz ducana gdje se prodaje-da svi cekaju njihov praznik da nakupuju colu..i katolici i muslici i ateisti...svi nahrupe u zidovske ducane po staru dobru colu...veli-svi nas tada obozavaju!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 08:08   #30
ajd posalji nekoliko sanduka nama...
Lya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 15:15   #31
http://www.youtube.com/watch?v=hKoB0MHVBvM

__________________
I used to have an open mind, but my brain kept falling out
jelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 13:27   #32
ne mora biti problem u coli nego i u mentosu ,znaci da ni mentos nije zdrav. tako bi mogli ici u nedogled

Zadnje uređivanje r308 : 18.08.2007. at 16:52.
r308 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 01:29   #33
ma ni jedno ni drugo nije zdravo, ali problem je ocito u reakciji odredjenih sastojaka kad dodju u doticaj..
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 14:05   #34
Ja sam jednom prilikom popila colu i nakon tog pojela mentos i-jos sam ziva... Mozda zato sto sam popila malo cole, nevolim ju...
iseeyou is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 14:10   #35
Quote:
littlefoot78 kaže: Pogledaj post
Cola i ja smo u jako čudnim odnosima. Mogu živjet bez nje mjesecima, ali kad nakon te "apstinencije" popijem gutljaj to pokrene cijelu lavinu i onda par dana pijem samo Colu, dok mi se ne zgadi. Onda smo neko vrijeme opet mirni.
tak je meni sa alkoholom
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 18:16   #36
Cola zero mi je čisti shit ali vanila c. mi je njami.Šteta šta je nema kod nas.Inače obožavam colu ali si ne dopuštam piti ju često,ipak malo pazim na zdravlje.
Btw. moja sestra je neki dan u kuhalo za vodu na poslu ulila colu da očisti kamenac i do idućeg dana kamenca je fino nestalo!!!!!!!!!!
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:13   #37
Zna li netko postoji li u Hrvatskoj vanilla cola u bocama? Ovdje u Sparu imaju samo limenke...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:27   #38
Mislim da u Mullera znaju biti boce od 0.5 L
Adunjanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 10:37   #39
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Zna li netko postoji li u Hrvatskoj vanilla cola u bocama? Ovdje u Sparu imaju samo limenke...
U Zagrebu ima dućan Foodness s američkim (uglavnom junk) proizvodima, Ulica Tome i Petra Erdoedyja. Možeš tamo pogledati, ako si u ZG.
Mislim da se otvorio sličan dućan negdje na zapadu Zagreba. Ne znam kako se zove ni gdje je točno.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 15:48   #40
Quote:
Adunjanik kaže: Pogledaj post
Mislim da u Mullera znaju biti boce od 0.5 L
Baš boce od 0,5?

Znam da imaju limenke od 0,25 ali nisam znao za boce da imaju.

Dobro, limenka je ionako bolja, u svim okusima i varijantama.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:38.