Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 20:50   #1
Vanjsko Dizalo/Lift

Pozdrav, ne znam da li sam na pravom mjestu ili sam malo zalutao sa mojom temom no ovo mi se cini najblize

Imam jedno pitanje ako se netko slucajno bavi necim takvim (da, znam i pogledao sam vise manje sve stranice u RHa koristim i google )

ugl. zanima me vanjski lift koji nije ucvrscen za objekt odnosno nema mogucnosti da ga se ucvrsti za ista!
dakle postoji li nekakva opcija instalacije necega slicnog onim kranovima (konstrukcije) na koju se moze ugraditi taj lift? lifft bi trebao biti uz jednu liticu ajmo reci pod brdom tako da nema nista stabilno za sto bi se on mogao uhvatiti/pricvrstiti

Takoder sam cuo da postoje nekakvi "klizni liftovi na šinama" tj liftovi koji ne idu nuzno ravno gore vec se mogu NAVODNO ugraditi pod kutem.
koliko sam ja shvatio to bi bilo nesto na sistem pokretnih stepenica al sa kabinom


ugl. ako je netko u tom poslu moze mi se javiti na PP ako ima neke informacije ili ponude

Pozdrav
kurijoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 21:57   #2
možeš poslati upit na:http://www.edilportale.com/csmartnew...oss_24011.html
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 07:25   #3
Quote:
kurijoza kaže: Pogledaj post
....ugl. zanima me vanjski lift koji nije ucvrscen za objekt odnosno nema mogucnosti da ga se ucvrsti za ista!......
A visina je.....do Troglava?
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 21:45   #4
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
A visina je.....do Troglava?
35m
kurijoza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.