Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2011., 18:46   #41
Jao, ja sam baš voljela ovu telenovelu. Bila mi je skroz dobra, a najljepša od sestara mi je bila Diana, tako da su mi Octavio i ona zapravo bili njdraži par, iako ni Victor i Isabela nisu bili nimalo loš par.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 00:17   #42
e to bi ponovno gledala kad bi reprizirali
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 00:20   #43
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Jao, ja sam baš voljela ovu telenovelu. Bila mi je skroz dobra, a najljepša od sestara mi je bila Diana, tako da su mi Octavio i ona zapravo bili njdraži par, iako ni Victor i Isabela nisu bili nimalo loš par.
Victor i Isabela ti nisu bili loš par? nemoj se ljutiti, ali Goyri kao pozitivac nije ni sluga sebi kao negativcu, a o razlici u godinama da ne govorim... on mi nikako nije para mi bellisima hermosisima Karyme

Diana i Octavio su mi bili dobri, iako je isto bila razlika u godinama, ali nekako mi je manje dolazila do izražaja... ipak, Karyme nezamjenjiva je
Fan of Belinda Carlisle is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 00:23   #44
Meni je Goyri bio odličan kao glavni, baš bi ga voljela vidjeti ponovno kao pozitivca. i super su mi par bili
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 00:54   #45
Quote:
cielo1 kaže: Pogledaj post
Meni je Goyri bio odličan kao glavni, baš bi ga voljela vidjeti ponovno kao pozitivca. i super su mi par bili
E slažem se sa svime
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 13:31   #46
@BCF, to sam davno gledala, tad su mi se svidjeli kao par, a otad i u lijepom sjećanju ostali, a Sergija se u toj ulozi i ne sjećam previše. Stoji to da je on bolji kao negativac, no meni je onda baš pristajao uz Karyme.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 20:33   #47
zna li itko koje je godine ova serija bila kod nas?
Fan of Belinda Carlisle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 21:04   #48
Quote:
Belinda Carlisle Fan kaže: Pogledaj post
zna li itko koje je godine ova serija bila kod nas?
2004.
dommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 09:56   #49
Ima li neko za prodati ovu telenovelu?
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.