Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2014., 20:08   #141
Quote:
GeoVuky kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Zna li tko može li se nakon završenog RGN-a (Geološko inženjerstvo) upisati na PMF (Geologiju) diplomski studij tako da se priznaju tri godine preddiplomskog zato što su srodni fakulteti?
Mislim da ti tu neće nitko ubrzo odgovorit..Eto ja sam sad prva godina na PMF-u i znam da se može s PMF-a ić na diplomski na RGN pa je valjda moguća i obrnuta situacija.
TeenHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 14:22   #142
Quote:
TeenHunter kaže: Pogledaj post
Mislim da ti tu neće nitko ubrzo odgovorit..Eto ja sam sad prva godina na PMF-u i znam da se može s PMF-a ić na diplomski na RGN pa je valjda moguća i obrnuta situacija.
vrijedna informacija, hvala
GeoVuky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 00:26   #143
Quote:
TeenHunter kaže: Pogledaj post
Mislim da ti tu neće nitko ubrzo odgovorit..Eto ja sam sad prva godina na PMF-u i znam da se može s PMF-a ić na diplomski na RGN pa je valjda moguća i obrnuta situacija.
jel znaš možda nekog da je s PMF-a otišo na RGN diplomski...mene to zanima samo me brine jel velika razlika u smislu da 3 godine radiš geologiju znanstveno pa se prebaciš na srži matematike i mehanike na RGN-u
Ripper_010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 16:50   #144
znam da se može prebaciti al neznam jel ima nekih razlika
GeoVuky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 20:19   #145
Pozdrav!
Može li molim Vas netko reć, koliko uspješno moram proć maturu da bih upisala fax, ili koliko je bodova imao posljednji koji je upao,ako se sjećate.
Pa da realno vidim ako uopće imam šansi...
Hvala unaprijed!
La Nera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 10:33   #146
Da probam malo podici temu... Zna li se koliko je otprilike bodova potrebno za upad na PMFu?
__________________
What doesn't kill you, fu*ks you up, mentally.
Trust nobody is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 09:56   #147
Evo sad je bilo potrebno oko 630 bodova. Jesi li prijavio/la geologiju na PMF-u na kraju?
Azurit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 11:27   #148
Ljudi molim vas odgovorite...

Upisala sam geologiju i sve super ... ehh sad me zanima ima li itko knjige da prodaje za prvu godinu ...ili iznajmljiva...ili poklanja... hahaha mislim, sve opcije dolaze u obzir...hvala ☺😆
AnnewellX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 01:32   #149
Quote:
AnnewellX kaže: Pogledaj post
Upisala sam geologiju i sve super ... ehh sad me zanima ima li itko knjige da prodaje za prvu godinu ...ili iznajmljiva...ili poklanja... hahaha mislim, sve opcije dolaze u obzir...hvala ☺😆
nez dal si vec saznala, al ak si na pmfu, nema ti tu knjiga...samo skripte, prezentacije i ono kaj si zapises na predavanjima
flame_spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 17:17   #150
Quote:
flame_spirit kaže: Pogledaj post
nez dal si vec saznala, al ak si na pmfu, nema ti tu knjiga...samo skripte, prezentacije i ono kaj si zapises na predavanjima
Strasno...
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 12:49   #151
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Strasno...
Što je strašno tu? hahah. Opusti se i kreni jako s općom mineralogijom
TeenHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 00:37   #152
Quote:
TeenHunter kaže: Pogledaj post
Što je strašno tu? hahah. Opusti se i kreni jako s općom mineralogijom
Strašno je da na jednom fakultetu na kojem je do prije 2 godine sjedio Milan Herak, studenti uče iz skripti i prezentacija.
Strašno je da se studiranje svelo na prolaženje određenih ispita umjesto na širenje znanja i stručno osposobljavanje.

No dobro, to je problem sustava...
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 13:12   #153
Na ovom je pdfu zabranjena prodaja udžbenika. Za takve stvari imate pdf Mali oglasi.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:48.