Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 09:26   #901
Jesu se vama javili?
mene su sada zvali da nisam dobila posao.
missdiorcherie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 23:08   #902
Jel netko pozvan za testiranje za Junior Portfolio Managera? ...ili za sličnu poziciju, vezano za financijska tržišta i sl., jel testiraju i informatiku ili samo znanje iz financija?
Hvala
ljubaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 02:16   #903
Thumbs down

Također odbijenica, ovo je najgore i najneugodnije iskustvo traženja posla ikada. Jako su nekorektni i bahati. Toliko utrošenog vremena uzalud.
malena-p91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 07:23   #904
Quote:
ljubaz kaže: Pogledaj post
Jel netko pozvan za testiranje za Junior Portfolio Managera? ...ili za sličnu poziciju, vezano za financijska tržišta i sl., jel testiraju i informatiku ili samo znanje iz financija?
Hvala
Kad su te zvali
Ja sam se priJavio ali nista
milanez is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:07   #905
Neprofesionalnost, nekorektnost, nepotizam...
Žali Bože potrošenog vremena za odlaske na testiranja!
sunshine12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 08:52   #906
Prestrašno, čitam oglase na burzi rada.... Ovo da Erste banka zapošljava mlađeg blagajnika putem stručnog osposobljavanja je stara vijest ili sam samo ja ostala šokirana tom činjenicom?
event girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 12:05   #907
Ne radi to samo Erste banka. I druge su se dosjetile tom načinu dobivanja jeftine radne snage.
joni123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 12:09   #908
Quote:
joni123 kaže: Pogledaj post
Ne radi to samo Erste banka. I druge su se dosjetile tom načinu dobivanja jeftine radne snage.
Kao da već nije bilo dovoljno loše što taj odgovoran posao ljudi pristaju obavljati za 3500 kn... Ahhh... Dok god postoje ljudi koji će im raditi za te novce, nažalost i za manje od toga, to će im i dalje prolaziti. Nažalost.
event girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 13:31   #909
očito su kao poslodavac dno dna.
A i kao sustav, što se tiče komuniciranja prema javnosti, su također cinično seljačko dno dna:
https://www.youtube.com/watch?v=7qVhiR60RQE
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 19:10   #910
Razgovor za posao - suradnik za karticnu sigurnost

Bok ljudi jel netko bio na tazgovoru za ovo radno mjesto? Jesu sta rekli kad ce biti neka povratna informacija nakon prvog razgovora?
Esperanso1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 11:26   #911
Smile Mlađi blagajnik Bjelovar

Poštovani, da li je netko bio na testiranju i razgovoru prošli tjedan za mlađeg blagajnika? Ima li poziva?
ipo30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2018., 18:39   #912
Preporucam vam svima da, ako ste mladi pametni i ambiciozni, trazite dalje jer se nista od toga ne trazi u ovoj instituciji
grovad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 13:04   #913
Smije li se na testiranju koristiti kalkulator?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 11:46   #914
ima netko da je bio na razgovoru za radno mjesto Samostalni financijski zastupnik za društveno bankarsto?
CemeteryWind is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2018., 10:05   #915
Vidim da se kod njih ništa ne mijenja... ja sam bio na jednom testiranju + razgovoru pred jedno 5 godina. Nudili su šalterski posao (imali su neki fensi naziv za to) za 3500kn, poslovnica koja im se sprdne da me pošalju, ugovor do godinu dana, a kad sam pitao dal nakon toga daju na neodređeno slegnuli su ramenima i rekli da to ovisi i ni riječi objašnjenja. Ruglo.
ico001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 18:11   #916
Zašto za neka radna mjesta zovu prvo na testiranje, pa na razgovor, a za neke odmah na razgovor?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 17:56   #917
Quote:
ico001 kaže: Pogledaj post
Vidim da se kod njih ništa ne mijenja... ja sam bio na jednom testiranju + razgovoru pred jedno 5 godina. Nudili su šalterski posao (imali su neki fensi naziv za to) za 3500kn, poslovnica koja im se sprdne da me pošalju, ugovor do godinu dana, a kad sam pitao dal nakon toga daju na neodređeno slegnuli su ramenima i rekli da to ovisi i ni riječi objašnjenja. Ruglo.
Da, i meni su za sasvim drugo radno mjesto rekli da se radi ugovor na određeno na godinu dana s mogućnošću produžetka. Valjda tako rade za sva radna mjesta.

Zanima me da li netko zna što se događa nakon godine dana? Kojem postotku ljudi produže ugovor i ako produže da li je to opet za godinu dana ili na neodređeno?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2018., 12:39   #918
Meni najbolja frendica radi u Erste, u centrali, i mogu odgovoriti na sva pitanja koja imate.

Tamo sve zavisi gdje i u koji odjel dođete, banka je velika. Ima odjela u kojima je super i onih u kojima je užasno. Dosta je teško na blagajnama, stalno neki planovi i kontrole, a rijetko tko ti što objasni da možeš normalno raditi. A navodno nije ni neka lova. Opet, ako si početnik i treba ti neki posao koji još dobro zvuči u CV-u i blagajna u banci je dobar početak....Uvijek fali ljudi u poslovnicama pa se događa da ljudi rade cijele dane, s pauzom od 2 sata za ručak, što ti nije ni za otić kući ni za lunjati po gradu...to je mislim najgori dio...

Sva ekipa na blagajni uglavnom ima ugovore na određeno, često puta rade i preko agencije i de facto nisu zaposlenici banke (nepošteno?), i ugovori se često onda opet produže na godinu dana...pa tako...ne znam do kad, dugo...ako ne uspiješ pobjeći dalje s blagajne...uglavnom čim su ti na pitanje da li poslije slijedi ugovor na neodređeno rekli NE ZNAM, to ti znači NE....je da slijedi, pohvalili bi se, kužiš?


Sve zavisi, kao i u svim velikim firmama. I što su kome ciljevi i planovi u životu, ganjanje karijere ili posao o kojem ne želi razmišljati kad ode doma...
coffeebreakfor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2018., 20:56   #919
Ugovori na godinu dana su sramotni za jednu banku.
Izgleda mi da ugovore na određeno daju svima, bez obzira na odjel, a da li su u nekim odjelima skloniji nakon te godinu dana dati na neodređeno ne znam.

Dakle, meni su u razgovoru za višeg financijskog analitičara rekli da daju ugovor na određeno na godinu dana. U kontaktu sam s ljudima kojima su za financijskog zastupnika rekli isto. Za šalter isto.

Uglavnom, you're a commodity..,you're a means to an end

Sa druge teme:

Quote:
tkocegaznati kaže: Pogledaj post
Moja sestra radi u "trećoj banci" i ista ti je stvar kao i u Zabi, kako su tu cure već napisale. Planovi su nerealni, a presing nenormalan. Nitko im ništa ne objašnjava, samo ih gaze. Svi manjkovi se plaćaju iz njihova džepa. Sa SSS možeš samo na šalter, a dalje ako se uvučeš u šupak kome već trebaš. U svakom slučaju posao izgleda puno ljepše izvana nego iznutra. Puno ljudi je samo na ugovore koji se produljuju u beskonačnost, a kad dodje zakonski rok da te zaposle, onda te prebace na agenciju kao vanjskog, tako da izbjegnu zakonsku obavezu da te nakon 3 godine zaposle. I onda još očekuju da rintaš, budeš zadovoljan i "motiviran" za posao. AHA. Uglavnom, pušiona. Oni koji se dobro uvlače kome trebaju i dobro reklamiraju prođu nešto bolje, ali sve ti je to isto. Da imaju izbora, pola ljudi bi pobjeglo glavom bez obzira. Mijenjanje ugovora, nepoštivanje ugovora, mobing i slično je "pod normalno", a kadrovska im je tehnička služba koja ispunjava želje uprave, nemaš se kome žaliti.
Rad "od osam do četiri" je samo teorija jer moja sestra radi dvokratno, nekad i po cijele dane s malo većom pauzom za ručak, taman toliko da ne stigne kući, a da nema što tamo raditi. Kronično im fali ljudi u poslovnici, baš se pitam zašto. I nikom ništa. Dolazi kući luda ko avion, jer ju uz sve to maltretiraiju i klijenti, puni svojih problema. I za koje novce ? 4000 kn. Znam da je nezaposlenima i to puno, ali evo nek se zna. LJudi misle da ona ima bar 6-7.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2018., 13:40   #920
Post STRUČNI SURADNIK U KADROVSKOJ ADMINISTRACIJI

Da li je netko možda bio na testiranju 03.07.2018.za suradnika, te kakva su pitanja bila ?
deedee0501 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:56.