Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 18:24   #861
Nešto se šuškalo da bi to išlo u 22h jednog dana.

A što je s La Querida del Centauro 2? Ni traga ni glasa, a kad su još ono krenula snimanja.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:43   #862
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Nešto se šuškalo da bi to išlo u 22h jednog dana.

A što je s La Querida del Centauro 2? Ni traga ni glasa, a kad su još ono krenula snimanja.
Je li ja to dobro vidim pitanje ili sam nešto pobrkao ?
Ili možda misliš na drugu novelu ?

Snimila se i cijela je bila prikazana ovo proljeće / ljeto , a ja valjda napisao oko 50 postova na toj temi .
I još k tome komentirao danima na temi gledanost telenovela .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 20:48   #863
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Je li ja to dobro vidim pitanje ili sam nešto pobrkao ?
Ili možda misliš na drugu novelu ?

Snimila se i cijela je bila prikazana ovo proljeće / ljeto , a ja valjda napisao oko 50 postova na toj temi .
I još k tome komentirao danima na temi gledanost telenovela .
Joj da. Pomiješao sam skroz sve.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 22:03   #864
Evo ga opet , a nije ni otišao .

https://www.instagram.com/p/BaZMEO5F...abrielporrastv


Tri novele u godini . To ne može svatko . SuperPorras .

I ja se pitam ovako : Je li tamo netko na Telemundu zadužen da tog čovjeka tjera bičem da glumi .
Jer što je previše je previše . Znam da je ekskluzivac , ali čovjek je valjda sad odmarao 2 mjeseca .
I nema što . Ako koji glumac krvavo i pošteno zaradi svoju ekskluzivu , onda je to Gabriel Porras .

Inače protagonistice AL OTRO LADO DEL MURO su Marjorie de Sousa i Litzy .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 22:05   #865
Ma da bar izleti s tog Telemunda. Ne mogu ga smisliti.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:19   #866
Dali TM ima uopće koju telenovelu u planu da koja je više telenovela rosa?Ili barem nešto slično ,sve same narco novele .
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:49   #867
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Dali TM ima uopće koju telenovelu u planu da koja je više telenovela rosa?Ili barem nešto slično ,sve same narco novele .
http://telenovela-database.wikia.com...e_de_mi_tierra

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:30   #868
Ovog Lambu Garciu ne mog smisliti.Kakao to da su ga stavili za protagonista a gay je?Obično od takvih bježe i stavljaju u sporedne uloge.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:42   #869
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ovog Lambu Garciu ne mog smisliti.Kakao to da su ga stavili za protagonista a gay je?Obično od takvih bježe i stavljaju u sporedne uloge.
To što je u privatnom životu nešto znači da ne može iznijeti lika koji je nešto drugo i obrnuto?
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:58   #870
Čemu da disriminacija što je gej, pobogu! Ako je dobar glumac može biti strej, homo, bi, nebitno! Znači, ako je gay, mora biti sporedna uloga? Svašta! Pa, koliko glumaca koji su strejt, nemaju pojma da glume, a realno ima ih više gay, ali su još u "ormaru"...
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:20   #871
Quote:
Acero kaže: Pogledaj post
Čemu da disriminacija što je gej, pobogu! Ako je dobar glumac može biti strej, homo, bi, nebitno! Znači, ako je gay, mora biti sporedna uloga? Svašta! Pa, koliko glumaca koji su strejt, nemaju pojma da glume, a realno ima ih više gay, ali su još u "ormaru"...
Colunga prvi.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:01   #872
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Colunga prvi.
potpis!

Mislim da 80+% meksičkih "protagonista" su homosi
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 09:32   #873
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
To što je u privatnom životu nešto znači da ne može iznijeti lika koji je nešto drugo i obrnuto?
Može ,ali ja govorim za TM znam da ti ljudi sa televizije su dosta zadrti.To šta ja njega ne volim nema veze sa time šta je on gay.
Znam da se od Andresa Garcie sin izašao iz ormara i odmah je dobio uloge popova i najboljih prijatelja.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:12   #874
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Može ,ali ja govorim za TM znam da ti ljudi sa televizije su dosta zadrti.To šta ja njega ne volim nema veze sa time šta je on gay.
Televisa ili Telemundo? Tko je zadrt? Tko češće ima i gay likove? Tko je do sada izrezao svaki gay poljubac? Razmisli.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 21:03   #875
Ako je tko zadrt , onda je to samo Televisa u telenovela biznisu .
Bar ono što znam .
Tamo bi se čudo moralo dogoditi , da vidimo gay poljubac . Sjetimo se samo La Candidate ( zadnji primjer )


Telemundo je dosta otvoren po tom pitanju .
Muški gay parovi nisu tako prikazivani , kao ženski gay parovi . Mada sad ne mogu sa sigurnošću reći , jer tko bi se svega sjetio .
Najbolji je primjer serijal ESDLC .
Legendarna scena :

https://www.youtube.com/watch?v=qdIJ46L1vJU


Uglavno sve scene sa Esperanzom i njezinim prijateljicama su legendarne .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 20:32   #876
Ja sam mislio da je to samo trač , ali očito se priprema novi spinoff ESDLC sa Fernandom Castillo u glavnoj ulozi .
Navodni radni naslov je ENEMIGO INTIMO .

---------------

U ponedjeljak 06.11. će biti specijalan dan . Bit će prikazana posljednja epizoda Maripose de Barrio , SSSHP 2 će ući u CAPITULOS FINALES , a u 22:00h će biti premijera 4 sezone Senore Acero .

https://www.youtube.com/watch?v=dAFStac4g_A
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 20:01   #877
Promosi za bio seriju EL CESAR , koja se počinje prikazivati slijedeći utorak 07.11. u 20:00h i zamjenjuje Mariposu de Barrio :

https://www.youtube.com/watch?v=z5Z-4712IaM

https://www.youtube.com/watch?v=Bq3V8IjjvVQ

https://www.youtube.com/watch?v=IQIuhfZQib4

U glavnoj ulozi je Armando Hernandez , a od poznatih tu su : Leticia Huijara , Julio Bracho i Marcela Guirado .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 06:30   #878
Telemundo će u decembru emitovati seriju povodom Nove godine i Božića, tj priče koje će oni pretvoriti u serije.
Između ostalih glumiće Sonya Smith, Alejandro Speitzer, Gabriel Valenzuela, Ricardo Alamo, Silvana Arias, Gabriel Rossi, Litzy, Samadhi Zendejas, Laura Flores, Bobby Larios i mnogi drugi.

Serija će se zvati "Milagros de Navidad".
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:26   #879
Ovo će ići jer El Cesar ima samo 26 epizoda i zbog toga će u terminu od 20:00h emitirati taj Milagros de Navidad , da ne imaju premijeru neke nove novele ili bioserije sredinom 12 mjeseca .
A što će ići nakon toga u terminu od 20:00h , je nejasno .
Imaju bio novelu Jose Jose , pa mislim da će to ići prvo , a nakon toga bi mogla ići nova novela koja se je tek počela snimati .
Radi se o noveli koja se zove MI FAMILIA PERFECTA ( radni naslov do sada je bio Los Guerrero ) .
Jedna od glavnih priča će se vrtjeti oko nogometa , pa kako je u 6 mj. World Cup vjerojatno će htjeti da se novela poklapa sa time .
Jednu od glavnih uloga u toj noveli će imati i mlada Gala Montes .

Nakon Sangre de mi tierra ide 100% Al otro lado del muro . Mada još ništa nije potvrđeno .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:44   #880
Znači, Telemundo će bajke pretvarati u telenovele
Zanimljivo, inovativno, pred praznike. Baš se radujem ovome
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.