Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 14:27   #9441
Quote:
femir1 kaže: Pogledaj post
Mene taj Umut podsjeća na Onura iz vremena Zije ..
Možda ovako s leđa... Ali ako tip izgleda ovako, onda (za moj pojam) niđe veze
__________________
Yalnızlık paylaşılmaz,
Paylaşılsa yalnızlık olmaz.
Özdemir Asaf
slavica7 is offline  
Old 06.10.2017., 04:41   #9442
Tubini eksperimenti s kosom su..recimo to blago..strašni!Kažu,da kad žena ima emocionalnih problema,prvo "strada"kosa

Prvo šišanje je bilo kad je već imala problem u prošlom braku,drugo,ovo sad, pretpostavka je iz istog razloga.Ako je netko dobio takav dar prirode i ma takvu kosu,zašto je mrzi?'
Ova posljednja frizura je
Tuba kakvu znamo(barem prema javnosti) kao da je negdje nestala,zaturila se.Vjerujem da će i ovo proći.
Jučer je bila na sudu u svojstvu svjedokinje u slučaju incidenta od ljetos(afera pištolj,slike ,etc)..



video snimljen u koridoru suda

Njezin stav kao da govori..mene se ovo ne tiče..Željezna lady..

Kako bilo da bilo,meni osobno je žao zbog svih tih napisa,koji se tiču nje.Ali uz nju sam uvijek,pa kako bude

edit:
Na twitteru je informacija da poslije Nove godine počinje snimanje nove serije!
Možda je novi look u tom pravcu,očekujemo barem neke probne snimke koje bi potvrdile točnost ove informacije..i..ili je još rano..ili će ipak uskoro biti..
Puno pitanja,za sada bez odgovora
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..

Zadnje uređivanje 11tena : 06.10.2017. at 05:02.
11tena is offline  
Old 06.10.2017., 14:40   #9443



Pa to ti je
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..
11tena is offline  
Old 06.10.2017., 15:00   #9444
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Na twitteru je informacija da poslije Nove godine počinje snimanje nove serije!
Možda je novi look u tom pravcu,očekujemo barem neke probne snimke koje bi potvrdile točnost ove informacije..i..ili je još rano..ili će ipak uskoro biti..
Puno pitanja,za sada bez odgovora


Birsen javlja da se Tuba nije ošišala zbog novog projekta, nego joj se tako prohtelo. Živi, kaže Birsen, uvek kako hoće, i lepa je takva kakva je.
__________________
Yalnızlık paylaşılmaz,
Paylaşılsa yalnızlık olmaz.
Özdemir Asaf

Zadnje uređivanje TheWitch : 07.10.2017. at 17:43.
slavica7 is offline  
Old 06.10.2017., 19:43   #9445
vallah meni su super slatke te "francuske" siskice, na sudu mi je bila prelijepa.
kom pravo kom krivo
TheWitch is offline  
Old 06.10.2017., 21:18   #9446
Meni je ova situacija na hodniku suda prestrašna.



Očito netko sve snima s malo boljom kamerom, rekla bih. Tko su ovi ljudi koji se guraju i pokušavaju snimiti Tubu mobitelom? Anonimusi? Novinari?

Kad ovo vidim - maaaalo mi je jasnija priča o pištoljima.
__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Old 07.10.2017., 08:36   #9447
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
vallah meni su super slatke te "francuske" siskice, na sudu mi je bila prelijepa.
kom pravo kom krivo
Spomene ti "francuska"..meni klik. poruka galiba:
Fura svoj fazon, ne hebe živu(žutu)silu
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..
11tena is offline  
Old 08.10.2017., 11:53   #9448
“Laughter is carbonated holiness"



Instagram Ilkin Tufekci

Uvijek nasmijane,kad su zajedno
Vjerojatno u nekom klubu,koje zajedno često obilaze
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..
11tena is offline  
Old 09.10.2017., 11:31   #9449


Oko 11 sati..na pokretnim stepenicama

Biraju materijal za uređenje...logično

Odnos poslovni ili neki drugi??
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..
11tena is offline  
Old 14.10.2017., 06:45   #9450
Koja galama u ovog tipa



K'o da je na vašaru i prodaje nešto skupocjeno!
Kad je Tubiş u pitanju,upravo se radi o "rasprodaji" gdje si svatko daje za pravo da dodirne fini materijal od kojeg je ona satkana.
Sjećate se priče prošle godine da Tuba kupuje novu kuću(u dijelu grada gdje je snimljena serija KPA), u tijeku priča o razvodu za koji su neki rekli da jest,neki da nije..Dakle,ipak poslije službenog razvoda ona se seli kod roditelja(OS ostaje kuća gdje su do tada živjeli).Elem,najnoviji bum,tras trač je da se Tuba i sevgili useljavaju u tu novu kuću, i što je najgore od svega(po meni) da djeca ostaju sa bakom i dedom
Hm??
Tuba ima pravo na ljubav(to smo već konstatirali),ali kojom se brzinom kreće ta veza,ne bih se iznenadila da sutra izađe şok,şok,şok da je ona hamile
Mnogi razvedeni ostavljaju svoju djecu s bakom i dedom(tu je i vrtić,vjerojatno do nekih 15 ili 16h),znači ona ima dosta vremena da provede svoje slobodno vrijeme kako želi..ostalo s djecom i stvar švercera..
Samo,gdje?Da li u svojoj novoj kući ili u kući roditelja?
Jerbo,kako bi djeca prihvatila novog čovjeka da se šeta po kući?
Ovaj moj post je upravo u maniri ove vijesti,koju je prvi donio Gecce jučer(ako ne piše Gecce,onda se nije ni dogodilo)
Pravo je pitanje,da li se uopće dogodilo??
I što je još važnije.......uvijek,ali baš uvijek,mi,Tubini fanovi smo tvrdili da je razumna.pametna ...
Ima li ona pravo stati na ludi kamen i da joj ljubav pomuti razum??
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..
11tena is offline  
Old 17.10.2017., 18:01   #9451
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post

I što je još važnije.......uvijek,ali baš uvijek, mi, Tubini fanovi smo tvrdili da je razumna. pametna ...

Ima li ona pravo stati na ludi kamen i da joj ljubav pomuti razum??
11tena to je moje mišljenje-odgovor na ova tvoja pitanja

... kako se računam u jednog od Tubinih fanova, ja i dalje sa punom odgovornošču tvrdim da je ona razumna, pametna,...pored ostalih kvaliteta koje ima .

... a po mome ima pravo na sve što se dešava u jednoj ljubavnoj vezi, kao i svi ostali. Ne vidim razlog zašto neko nebi imao pravo na bilo šta.
Znajuči kakva je (i kakva je bila do sada) verujem da če nači pravi put u svemu, kao što ga je i do sada. Njoj nikad do sada nisu bili potrebni "stručnjaci" za ponašanje, pa verujem da joj neče biti potrebni ni sada. Svoj život u RL upravlja kako ona hoče, na veliku žalost nekih dušebrižnika koji bi željeli da bi živjela kako oni hoče.
__________________
(najljepša žena koju sam ikada vidio u mom životu) "Hayatımda gördüğüm en güzel kadın"
radisel is offline  
Old 20.10.2017., 09:42   #9452
Mislim si nešto..
U prosincu(decembru) je Dubai
Očekujem naravski,da se pojavi
Zapravo,s velikim nestrpljenjem očekujem.Sa sve šiškama
Ovako ili...tko zna,jer uopće nemamo nikakvih novih slika(mislim novijih,duboka ilegala,što je sasvim u redu),pa se nadam da se ipak sprema za IWC..Ovo nije reklama za sat,nego za Tubiş,i za divan uradak:klap:
O projektu o kojem se priča za januar,docnije..i tu očekujemo nešto konkretnije
U dosadašnjim je ulogama prevladavala ljubav(u svim varijantama,ali uglavnom sa sretnim završetkom).U nekom budućem projektu,želja mi je nešto posve drugačije,koliko je to uopće moguće.Ja ne pišem scenarije,ali možda u Turskoj ima netko tko bi smislio radnju za nju.Nešto opako i cool,to bi bilo iznenađenje.
Baš sam naivna,očekujem previše.....
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..
11tena is offline  
Old 21.10.2017., 10:39   #9453
I am your lady, you are my man♫♫♫♫

Hejteri..navalite..



TubiŞ..ti si jedna vrlo hrabra žena.Rekla sam već ranije(možda baš ne ovdje),kad ona odluči,pojavit će se s njim ruka u ruci..ma šta drugi mislili o tom!
I da,još...Nikakve fotomontaže,džaba,fakat je fakat
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..
11tena is offline  
Old 21.10.2017., 14:20   #9454
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post

Hejteri..navalite[/URL]..
Ovo je prevencije radi ili ...?!

Quote:
TubiŞ[/URL]..ti si jedna vrlo hrabra žena.Rekla sam već ranije(možda baš ne ovdje),kad ona odluči,pojavit će se s njim ruka u ruci..ma šta drugi mislili o tom!
Apsolutno ništa hrabro nema u ovoj njenoj gesti. Moglo bi se reći samo da je prestala dečka predstavljati kao prijatelja i poslovnog saradnika.
Ono što je prethodno radila, u narodu se inače zove - laganje.

Za zapisnik, prilično me razočarala svojim celokupnim ponašanjem u vezi sa Umutom. Što joj je sve ovo trebalo?!
Mila Tubiška, dobrodošla međ' smrtnike i glumce kojima se godinama kao mana upisuje ono što se sada evo tebi pokušava glorifikovati.

p.s. Srećno joj bilo.
hasret is offline  
Old 21.10.2017., 22:20   #9455
^
Tanana je linija između istine i laži
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
Apsolutno ništa hrabro nema u ovoj njenoj gesti. Moglo bi se reći samo da je prestala dečka predstavljati kao prijatelja i poslovnog saradnika.
Ono što je prethodno radila, u narodu se inače zove - laganje.
Po mom sudu,itekako je hrabra,znala je s čime će se suočiti..i osudama i blaćenjima konzervativne javnosti.
Zašto bi lagala u vezi dečka kojeg je predstavila kao prijatelja(arkadaşa)i suradnika.Jer on to vjerojatno i jest!Onda na koncu konca i sevgili(tri u jedan)!

Quote:
Za zapisnik, prilično me razočarala svojim celokupnim ponašanjem u vezi sa Umutom. Što joj je sve ovo trebalo?!
Mila Tubiška, dobrodošla međ' smrtnike i glumce kojima se godinama kao mana upisuje ono što se sada evo tebi pokušava glorifikovati.
Razočaranje!!Što joj je trebalo??
Mi to ne znamo,niti možemo dokučiti,ali.Ako se odlučila na takav korak,vjerojatno joj je treba(l)o.
Drugo,niti je se glorificira,ali niti baca na pod,kao što mnogi(e) učiniše.
Uglavnom..sve se svodi na...
Gdje je nestala naša Tuba,najbolja i najdraža??
I svi se slažu da se unakazila frizurom,pa mi pada na pamet ono dobro poznato:Tuba da navuče i vreću od krumpira bila bi najljepša

__________________
Tanka je granica između netko i nitko..
11tena is offline  
Old 22.10.2017., 02:53   #9456
meni i dalje ona super izgleda. ta je frizurica meni slatka. to ne moze svako imati, niti svakom stoji. Najlakse je uzgojiti kosurdu i ukovrdzavati. Ne mozes omanuti.

a za momka: koji smo mi kuki da joj dajemo ili ne dajemo odobrenje?

osim toga, ja sam je zgotivila na osnovu toga sto mi je prelijepa, ima neku prijatnu, njeznu auru, i uloge koje je igrala su mi sjele, sve redom. a ne na osnovu toga ko joj je muz, ljubavnik ili prijatelj, jel se svalerala ili nije. Njena stvar, njen zivot. Treba sad cijeli millet da je spali na lomaci, da joj se valjda sudi ko kad su smjenjivali klintona jer mu je ona debela popusila? KBKK?

kad bi sad dosle reportaze da pijana ili odvaljena od droge recimo vozi djecu u autu, to bih osudila. a da je osudjujem na osnovu toga sto je odsjekla kosu ili sto su joj cipele ruzne, mislim, smijesno. ili sto je sebi nasla frajera?
dosad, po meni, po onom sto sam imala priliku procitati o njoj, nista mi nije za osudu ili neku ozbiljnu kritiku. ja znam, kako bih ja. ali ja sam ja. a ona je ona.
TheWitch is offline  
Old 22.10.2017., 12:13   #9457
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
meni i dalje ona super izgleda. ta je frizurica meni slatka. to ne moze svako imati, niti svakom stoji. Najlakse je uzgojiti kosurdu i ukovrdzavati. Ne mozes omanuti.
a za momka: koji smo mi kuki da joj dajemo ili ne dajemo odobrenje?
osim toga, ja sam je zgotivila na osnovu toga sto mi je prelijepa, ima neku prijatnu, njeznu auru, i uloge koje je igrala su mi sjele, sve redom. a ne na osnovu toga ko joj je muz, ljubavnik ili prijatelj, jel se svalerala ili nije. Njena stvar, njen zivot. Treba sad cijeli millet da je spali na lomaci, da joj se valjda sudi ko kad su smjenjivali klintona jer mu je ona debela popusila? KBKK?
kad bi sad dosle reportaze da pijana ili odvaljena od droge recimo vozi djecu u autu, to bih osudila. a da je osudjujem na osnovu toga sto je odsjekla kosu ili sto su joj cipele ruzne, mislim, smijesno. ili sto je sebi nasla frajera?
dosad, po meni, po onom sto sam imala priliku procitati o njoj, nista mi nije za osudu ili neku ozbiljnu kritiku. ja znam, kako bih ja. ali ja sam ja. a ona je ona.
na ovo mogu reči samo "kapa dole" . Več dugo nisam pročitao (na forumima) nešto, sa čime se toliko slažem. Moje mišljenje je, da si kazala sve (i svima) šta je bitno.
__________________
(najljepša žena koju sam ikada vidio u mom životu) "Hayatımda gördüğüm en güzel kadın"
radisel is offline  
Old 23.10.2017., 16:03   #9458
Još jedna lijepa vijest!
Tuba je će biti član žirija 3.azijskog svjetskog svjetskog filmskog festivala,kao prvi predstavnik Turske.Program uključuje filmove nominirane za Oscara i Zlatni globus.
Festival će se održati od 25 10.-2.11 u LA
Ovaj je festival osnovan kako bi privukao pozornost javnosti na bogatu kinematografiju u regiji.Festival uključuje filmove iz preko 50 zemalja u Aziji..od Japana,Turske,Indije,Rusije do Bliskog istoka...









Još jedno u nizu priznanja,ponosni smo na nju.

Šuti i radi..:klap:

https://www.gazetemag.com/tuba-buyuk...nin-jurisinde/
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..
11tena is offline  
Old 25.10.2017., 05:27   #9459
Jučer u zračnoj luci u Istanbulu..



Tuba ide u LA u svojstvu člana žirija.Ferzan goes jer je njegov film u konkurenciji...Treće lice na slici ide u svojstvu pratitelja prvog lica iz ove priče...ili možda ispratitelja,prvog lica iz ove priče
Bdw....s velikom tugo moram naglasiti da mi se frizura ...ne sviđa
Ili je do slike
Ili je do mene
Također,želim istaknuti..ona je izvan svih stereotipa za turske glumice!
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..
11tena is offline  
Old 25.10.2017., 15:04   #9460
vala joj je friz super, totalno mi se uklapa u njen image slobodnog, neopterecenog umjetnickog bica i totalno joj stoji
a ovaj likus je skroz bezveze, ne znam dje nadje ovog drugog onura nema veze sto je mladji, ali vise je za vodanja i pokazivanja...da moze...trenutni hir
i sta kazu? ostavila djecu na brigu roditeljima... a ona uziva sa loverboyem...bas...
__________________
Lara Fabian - Je t`aime
Ninely is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.