Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 17:53   #1021
Evo mene su,zvali za ponedjeljak razgovor..na testiranju sam bila 14.9

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 12:34   #1022
Quote:
fashfit kaže: Pogledaj post
Evo mene su,zvali za ponedjeljak razgovor..na testiranju sam bila 14.9

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Za koja radna mjesta su te zvali? suradnička ili savjetnička?
dvorac777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 13:20   #1023
Quote:
dvorac777 kaže: Pogledaj post
Za koja radna mjesta su te zvali? suradnička ili savjetnička?
Suradnicka

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 11:23   #1024
kandidati koji su odradili prvu turu razgovora, jesu li vas ispitivali stručne stvari s testiranja ili samo općenito?
shimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 09:24   #1025
Ljudi jel ima netko ovdje da je bio na prvom krugu razgovora za radna mjesta u UREDU ZA FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO ( u okviru ESI fondova - radna mjesta br. 15 i 16) prošli i ovaj tjedan? Jesu vas zvali možda za drugi krug?

Ja sam bila prošli tj na razgovoru i nisu me pitali nikakva teorijska pitanja. Razgovor je bio meni, sta sam radila do sada, kak se snalazim u stresnim situacijama i tak....
naopaka-bajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 12:11   #1026
Kakvu to kvalitetnu filtraciju oni naprave sa par pitanja što ste radili do sada i kakvi ste pod stresom?
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 12:23   #1027
ja sam takav intervju imala tri puta u ampeu.
kako si organizirate vrijeme? kakve kvalitete bi trebao imati dobar šef? opišite najstresniju situaciju s prethodnog radnog mjesta.
kao psihoterapija
i onda kad ne prođeš dalje samo ti ostanu upitnici iznad glave.

nevjerojatno mi je da se ovdje toliko razlikuje proces selekcije.
na prethodnim stranicama su ljudi pisali o rešetanju na intervjuima (što mi je potvrdila i prijateljica koja je išla prošle godine), drugačiji koncept pisanog testiranja. sad skroz druga priča.
shimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 09:26   #1028
Question

Mene su na zadnjem intervjuu pitali ovako: ''nalazite se u podzemnoj garaži i ogrebete nečiji auto. da li bi pobjegli ili pričekali vlasnika''? Ja onako u sebi, jel ti mene je***? Ta informacija je stvarno relevantna za dobit posao u strukturnim instrumentima.
cartier1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 09:32   #1029
a lažeš
shimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 09:32   #1030
Ja nisam baš jako detaljno čitala stare postove, ali mislim da sam vidjela da je netko napisao da nije bilo testiranja nego odmah razgovori pa da su ih onda rešetali teorijskim pitanjima.

Meni u jednu ruku ima smisla da ako pišemo test znanja u kojem traže određenu prolaznost, da onda na razgovoru malo provjere neke tvoje karakterne osobine, da čuju kako se izražavaš, bla, bla... ali opet, svi mi imamo već složene odgovore na ta pitanja.

Pa neću ako me pitaju kako se nosim sa stresom reći da poludim Naravno da svi govorimo da se dobro nosimo sa stresom, funkcioniramo i samostalno i u timu, znamo si organizirati vrijeme da sve obavimo.... i u tih 10 minuta što tamo sjediš teško da baš mogu procijeniti kakav si zapravo.

Neznam ja sam više umorna od toga čekanja i načekavanja, hoće zvati, neće zvati, kad će zvati....pa natječaj je otvoren u 7 mj, sad je sredina 10 mj....i sigurno će potrajati još 2-3 tjedna...
naopaka-bajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 09:35   #1031
Quote:
cartier1 kaže: Pogledaj post
Mene su na zadnjem intervjuu pitali ovako: ''nalazite se u podzemnoj garaži i ogrebete nečiji auto. da li bi pobjegli ili pričekali vlasnika''? Ja onako u sebi, jel ti mene je***? Ta informacija je stvarno relevantna za dobit posao u strukturnim instrumentima.
hahahaha a stvarno nisu normalni...... očito sam ja onda na ovom prvom razgovoru imala sreće da su me potrefila općenita pitanja ako ću biti pozvana na sljedeći, psihički ću se pripremiti na SVE
naopaka-bajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 09:53   #1032
Quote:
naopaka-bajka kaže: Pogledaj post
hahahaha a stvarno nisu normalni...... očito sam ja onda na ovom prvom razgovoru imala sreće da su me potrefila općenita pitanja ako ću biti pozvana na sljedeći, psihički ću se pripremiti na SVE
Da, to ti je moja topla preporuka..
cartier1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 12:18   #1033
Za one koji su bili na razgovorima, kakvi su vam dojmovi?
naopaka-bajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 09:16   #1034
Quote:
naopaka-bajka kaže: Pogledaj post
Za one koji su bili na razgovorima, kakvi su vam dojmovi?
Ja sam bila na razgovorima, tresla se ka list na vitru...bez razloa osim sto dugo nisam bila na razgovoru pa je i to imalo utjecaja, SAFU mi je i prvi izbor di trenutno zelim raditi. Kako to traje vec ohoho, posla sam i na razgovore kod drugih poslodavaca i bila totalno opustena upravo jer zbog njih imam dojam da to nije nista strasno... pitanja iz struke su odgovorena pismeno. Imam dojam da usmeni sluzi cisto utvrdjivanju jesmo normalni ili nismo... tako da neznam kakve su mi sanse
u_prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 14:05   #1035
Quote:
naopaka-bajka kaže: Pogledaj post
Ljudi jel ima netko ovdje da je bio na prvom krugu razgovora za radna mjesta u UREDU ZA FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO ( u okviru ESI fondova - radna mjesta br. 15 i 16) prošli i ovaj tjedan? Jesu vas zvali možda za drugi krug?

Ja sam bila prošli tj na razgovoru i nisu me pitali nikakva teorijska pitanja. Razgovor je bio meni, sta sam radila do sada, kak se snalazim u stresnim situacijama i tak....

Da li je netko bio pozvan u 2.krug razgovora?
QQXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 18:51   #1036
natjecaji za odredjena mjesta su zavrsena tako da da.
shimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 15:51   #1037
Ah, i taj safu......
dr strangelove is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 09:48   #1038
Dali je netko bio u drugom krugu razgovora? Kako izgleda taj razgovor?
sherif is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 12:02   #1039
evo ja.
ugodno i općenito.
plus malo propitaju stručno kroz kontekst.
shimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 14:28   #1040
Quote:
shimmer kaže: Pogledaj post
evo ja.
ugodno i općenito.
plus malo propitaju stručno kroz kontekst.
stručno kroz kontekst? to je kao da na tehničkom provjere auto odokativno s 30 metara...lol
zagreb00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:07.