Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2017., 07:46   #681
Quote:
una kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zna li molim vas netko hoće li uskoro biti kakvo međusezonsko sniženje?
Kupila bih jedan baloner a sve mislim da će možda uskoro biti na sniženju?
I mene zanima ovo
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 08:56   #682
curke citajte temu.. samo stranicu prije je taj odgovor

nema medjusezonskog

(ima Crni petak, al ne znam vrijedi li u HR Zari.. 24.11.)

Zadnje uređivanje nateee : 20.10.2017. at 09:25.
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 15:19   #683
Da napišem svoje mišljenje, možda nekom pomogne znači lovim već 2 tjedna ove gležnjače https://www.zara.com/hr/hr/%C5%BEene...1p4675522.html i hoću, neću, mislim se, a nikako ih naći u svom broju da ih probam, tražila i u rijeci i u zagrebu. A ove su mi se isto kao svidjele, ali isto nema broja, ali opet čine mi se malo too much. https://www.zara.com/hr/hr/editorial...4p4703505.html I jutros ulazim ja u zaru i nađem ih oboje, koja sreća i gotovo sigurna, uzimam prve, ali ajde da probam i ove druge i totalno se iznenadim! Ove prve su krute, iako isto koža, neudobnije od drugih, a čini mi se da će im se nakon nekoliko nošenja početi stvarati crte na pregibu kod prstiju. I ono što me definitvno odbilo od njih, nekako su mi previsoke i skraćuju nogu, što se i vidi na slici, da joj čudno stoje na vrhu, ali nisam uopće obratila pažnju na to dok ih nisam probala... A druge, šta reći, osim da sam ih odmah kupila, udobne, mekane i u zbilji uopće ne izgledaju prenakićene, baš su mi, baš!
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 15:24   #684
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
Da napišem svoje mišljenje, možda nekom pomogne znači lovim već 2 tjedna ove gležnjače https://www.zara.com/hr/hr/%C5%BEene...1p4675522.html i hoću, neću, mislim se, a nikako ih naći u svom broju da ih probam, tražila i u rijeci i u zagrebu. A ove su mi se isto kao svidjele, ali isto nema broja, ali opet čine mi se malo too much. https://www.zara.com/hr/hr/editorial...4p4703505.html I jutros ulazim ja u zaru i nađem ih oboje, koja sreća i gotovo sigurna, uzimam prve, ali ajde da probam i ove druge i totalno se iznenadim! Ove prve su krute, iako isto koža, neudobnije od drugih, a čini mi se da će im se nakon nekoliko nošenja početi stvarati crte na pregibu kod prstiju. I ono što me definitvno odbilo od njih, nekako su mi previsoke i skraćuju nogu, što se i vidi na slici, da joj čudno stoje na vrhu, ali nisam uopće obratila pažnju na to dok ih nisam probala... A druge, šta reći, osim da sam ih odmah kupila, udobne, mekane i u zbilji uopće ne izgledaju prenakićene, baš su mi, baš!
uuuu, bas merachim narucit te druge al nikako da se odlucim za broj... jesu bili isti brojevi tih cizama? te s perlicama nigde ne mogu nac a dosta drugih sam probala
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 15:26   #685
Isti, 41, koji inače nosim, samo su druge tako mekane, a prve krute i tvrde, ali gazište stopala isto
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 17:41   #686
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
Isti, 41, koji inače nosim, samo su druge tako mekane, a prve krute i tvrde, ali gazište stopala isto
Hvala!!moram i ja narucit ovih dana ... prosto predivno izgledaju,stalno ih po instagramu gledam
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 13:37   #687
Da li netko trenutno dugo čeka da mu pošalju narudžbu sa webshopa? Ovo mi je 6. dan od narudžbe i još nisu poslali. Naručujem dosta često i ovo je prvi puta da toliko čekam.
tikvicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 15:26   #688


Ova jakna mi se tako svidja bas, bas. I jedina mi dobro stoji od svih ovih jakni na sličnu foru. Ali imam 2 zamjerke pa me pls posavjetujte šta da radim.

Prvi problem je sto ovo bijelo krzneno prilično ostaje po odjeći. A ja obično nosim crnu odjeću pa se baš vidi. Bi li to s vremenom prestalo?

Drugi problem je na koji način je očistiti? Jer garant ću je slučajno pošvrljati olovkom, a bijeli dio oko rukava ce se sigurno isprljati.

Zadnje uređivanje Beggar90 : 22.10.2017. at 16:27.
Beggar90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 20:08   #689
ja sam zadnje vrijeme čekala i po četiri dana da otpreme, a onda stigne brzo.
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:16   #690
Curke ima netko ovaj kaput?


Vrijedi li novaca ili ce mi bit hladno zimi u njemu
Takoder zanima me duzina u M velicini ako ga netko ima
Model garant nosi xs a visoka je 178, pa se bojim da bi meni od 162 bio ispod koljena ko drugi kaputi koje sam probala
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:55   #691
Pojavio se onaj famozni kožnjak koji smo komentirale početkom dolaska nove sezone.


Cijena je stvarno

(Još uvijek ne mogu prežalit ove gležnjače.)

Ima ih na Tajlandu, ima li netko nekog tam da mi uzme
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 10:37   #692
Cure može li se povrat izvršiti bez vraćanja u prodavaonice? Stiglo mi danas naručeno, torba ima neke flekice po sebi, a kod nas je trenutno prodavaonica izvan funkcije...
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 10:48   #693
Jel se meni cini ili je prosle godine za Black Friday bio popust na Zari, ali u Njemackoj i Austriji, a kod nas ne? I jel netko zna koliki je popust bio?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:00   #694
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Cure može li se povrat izvršiti bez vraćanja u prodavaonice? Stiglo mi danas naručeno, torba ima neke flekice po sebi, a kod nas je trenutno prodavaonica izvan funkcije...
Kako mogu napraviti zamjenu ili povrat?

Na Zara.com: pristupite odjeljku Moj račun > Narudžbe i povrati za zahtijevanje zamjene veličine ili povrata.

Kućna adresa: Poslat ćemo vam prijevoznika koji će pokupiti vaš paket za povrat na adresi koju odaberete.
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:46   #695
Hvala ti, gledala sam po stranici ali ovaj zadnji red nekako uopće nisam registrirala.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 15:33   #696
I zaboravila sam pitati ranije, kakva su iskustva s tim načinom povrata? Da li su vam nakon povrata poslali robu bez oštećenja ili se opet može dogoditi da pošalju robu s greškom? Jer mislim da je jedna cura ranije pisala da je više puta vraćala čizme ali nikako da joj pošalju neki normalan par bez oštećenja ili tako nešto. Razmišljam zamijeniti torbu ili ne, fleke nisu velike ali svejedno. No s druge strane neda mi se natezati s njima i njihovim pošiljkama ako im se to često događa.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 15:48   #697
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
I zaboravila sam pitati ranije, kakva su iskustva s tim načinom povrata? Da li su vam nakon povrata poslali robu bez oštećenja ili se opet može dogoditi da pošalju robu s greškom? Jer mislim da je jedna cura ranije pisala da je više puta vraćala čizme ali nikako da joj pošalju neki normalan par bez oštećenja ili tako nešto. Razmišljam zamijeniti torbu ili ne, fleke nisu velike ali svejedno. No s druge strane neda mi se natezati s njima i njihovim pošiljkama ako im se to često događa.

Radis povrat - dakle neces dobiti novi komad robe vec povrat novca. Ako zelis ponovno tu torbu moras je kupiti.

Osobno imam 50ak narudzbi sa online HR Zare i nikad nisam dobila ostecenu robu. Ocito se toj curi bas potrefilo...

Zadnje uređivanje nateee : 23.10.2017. at 16:08.
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:34   #698
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Curke ima netko ovaj kaput?

Vrijedi li novaca ili ce mi bit hladno zimi u njemu
Takoder zanima me duzina u M velicini ako ga netko ima
Model garant nosi xs a visoka je 178, pa se bojim da bi meni od 162 bio ispod koljena ko drugi kaputi koje sam probala
Nemam ga, ali sam ga isprobavala, visoka sam 165cm i M veličina mi je bila nekih 10ak cm iznad koljena.
Ali ne čini mi se dovoljno topao i kvalitetan za zimu pa sam odustala od kupnje.

Oduševila me ova haljina, predivno stoji, jako je ugodna i topla, da bar nju izbace u još kojoj boji
https://www.zara.com/hr/hr/%C5%BEene...5p5205050.html
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:52   #699
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Jel se meni cini ili je prosle godine za Black Friday bio popust na Zari, ali u Njemackoj i Austriji, a kod nas ne? I jel netko zna koliki je popust bio?
kod nas nije bio nikakav popust prošle god
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:17   #700
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Nemam ga, ali sam ga isprobavala, visoka sam 165cm i M veličina mi je bila nekih 10ak cm iznad koljena.

Ali ne čini mi se dovoljno topao i kvalitetan za zimu pa sam odustala od kupnje.



Oduševila me ova haljina, predivno stoji, jako je ugodna i topla, da bar nju izbace u još kojoj boji

https://www.zara.com/hr/hr/%C5%BEene...5p5205050.html


Hvala ti puno na odg

Dala si mi nadu da ce mi duzina odgovarati a sad toplina hmm ni sama ne znam sto ocekujem
Realno bilo kakav kaput koji sam imala se nije mogao mjeriti sa pernatom jaknom.
A tako mi se ne nose jakne ove godine da bi malo hladnoce i istrpila ako mi opcenito kaput odgovara.

Haljina je stvarno jednostavna a lijepa al ko vecina haljina koje sam ovih dana gledala- za mene preduga.

Jedva cekam da midi trend prode
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.