Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2017., 12:44   #21
Ovo će valjda meksikanci obožavati . Ja nisam tako veliki fan ovih obiteljskih polu komedija .
Rat između snahe i punice , susjeda , obiteljski odnosi , prijevara u braku , crne ovce obitelji itd....
Sviđa mi se lik Daniele. Njezin lik nekako vuče na gay osobine , ali kako Osorio to neće staviti u novelu , onda ništa od toga .
Pokušao i u SDA , ali nije išlo .

Lik od Jessice Coch ima muža Ignacia ( Marcos Montero ) i kćer Fridu ( Isabella Tena ) . I naravno što drugo očekivati , nego da je vara .
Lik od Casadosa je lakrdija totalna . Pokušava biti smiješan , ali nije .
Najbolji je duel i netrpeljivost Juliete i Blance . Još kad doznaju istinu .
Pinal igra lik potpuno kopiran od Nurie Bages iz EDR .

Entrada ništa posebno :

https://www.youtube.com/watch?v=PAtu5TDU0yU


Glumci isti iz SDA i ovdje : Lola Merino , Laura Vignatti , Emilio Osorio , Isabella Tena , Paola Toyos , Luis G. Cuburu . Nema ih puno i to je ono pozitivno . Ali samo 3 u glavnijim ulogama i ovdje i ondje . Ali baš mora svugdje Osorio gurati svog sina .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 09:26   #22
na auto
Ova Julieta stvarno nema sreće . Bit će svašta kad otkriju istinu .

I što je s ovim 50min. epizodama . Valjda samo prvi tjedan .

Lik od Vidala će biti neki smutljivac ili je to na prvu . Zapravo jedini koji bi mogli biti negativci su lik od Lole Merino i možda Marca Munoza , ali još ga nisu prikazali , jer svi ostali su pozitivci . Barem ono što se je do sada prikazalo .
Ali bit će ih valjda .
Roberta / Juana Pabla ostavila neka žena u sirotištu . Nije se on izgubio , pa ga našli . Možda daju naslutiti da ga je netko namjerno tamo ostavio . Ne bi se čudio da je to lik od Lole Merino .

I da , pojavio se je Minor , kratko . Već vidim da će mi prisjesti ova novela čim ga vidim malo duže .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 10:14   #23
Jel sam rekao da je lik od Lole Merino imao nešto u vezi nestanka .

Lik od Olivie Bucio

Ipak se čudim kako je Osorio uspio da je ono najbolje u noveli za sada protagonistički par Julieta - Robert . Moderan , nevjenčani par uspio je za sada pomesti pod pod lošim i nezanimljivim likovima .
( naravno uz izuzetak likova od Laure Vignatti i Diane Bracho ) .

Ono najbolje : Julieta i Robert imaju iste pidžame .

Marisol Ona će trpjeti da joj muž ima ljubavnicu . Svašta .
Gledanost je dosta velika u prvome tjednu , barem za sada .

Prilog o noveli :

https://www.youtube.com/watch?v=qBuS_wpVnYw
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 11:45   #24
Pukla ljubav između susjeda .

Već mi Minor diže tlak . , a tek je 2 epizode tu .
Već vidim da će staviti lik od Vignatti ka njegovom liku .
Ajme , Osorio uništava sve , a još se nije počelo zakuhtavati .
Ova i javno trpi ljubavnicu , samo da joj brak ne propadne ili što ...

Dobar 1 tjedan , ali kako odmiču epizode .....
I SDA je dobro počeo , ali ovdje barem imamo posve zanimljiv protagonistički par .
Vidjet ćemo na što će to ličiti za tjedan dana .
Mada bi se ovo sa Juanom Pablom moglo brzo otkriti . Tako mi vuče sadašnji tijek radnje .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 09:34   #25
OMG , ovaj Minor . Daj ga maknite .

Yahir . Vidjet ćemo .

I sada će se sve valjda opet produžiti s tim nalaskom Juana Pabla .
Kao da ne može biti bolje dosadno .
Ne vjerujem da će se sve poklopiti u idućih nekoliko epizoda , jer bi to i za Osoria bilo čudo . Ipak se nadajmo čudu .
Prvo će valjda postati dobri susjedi , negoli se sazna istina .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 09:24   #26
Pijanka
Susjede našle slogu u alkoholu .

Da li je stari prepoznao stvari Juana Pabla u onoj kutiji , ne znam , ali je u takvom stanju kao da ga je vlak pregazio .

Ovaj Julian postao prava napast . Još će se Ana nekako udružiti s njim . Nekako mi na to miriši .

Daniela . Još se nije poljubila u ovim godinama , a mlađa sestra slavi kao da je dobila na lutriji .


Prilog o Jessici Coch :

https://www.youtube.com/watch?v=2-3FnFQHpNk

Jeste li čuli novinarku što govori na početku . Rekla je da je naslov novele Mi Marido NO Tiene Familia .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 09:35   #27
I sad će Eugenio pronaći sina , a sve ove godine nije htio . Ali ako to dozna Ana i poremeti im planove onda

Pojavili su se Ignacio Casano i Federico Ayos .
Ignaciev lik naporan kao mama .
A Federica jako DUGO nisam gledao . Dobro da nisam zaboravio kako izgleda . U posljednjih godinu dana imam osjećaj da je stalno na tvu .


Prilog o Regini Orozco :

https://www.youtube.com/watch?v=Rf6AM_akO1k
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 11:16   #28
Evo ga . Nije dugo trajala neizvjesnost .
DNK testovi potvrdili očinstvo . :klap:
Dobro je sve ovo napravljeno . Scenaristi su ovaj put dosta pazili na detalje , koliko su mogli .

Sad kad Julieta sazna .
A sretna je , jer misli da idu u NY .
Sad kad počne rat između snahe i punice .
Možda da Julieta dovede svoju obitelj za protunapad .
Jadna Julieta .



Prilog sa snimanaja :

https://www.youtube.com/watch?v=fLRPRxX1QAg
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 10:21   #29
Julieta saznala i u sedmom nebu je od sreće
A šogorice odmah sa planom da ih rastave .

Opet Julieta i Robert u istim pidžamama .

Mama Suegra Sad će i Julieta morati tako zvati Blancu .

Dobro ide ovo za sada . Nadam se da neće Osorio pokvariti ovo kasnije kao s SDA . Ali .....
Još da ne bi bilo Minora i one Julietine obitelji koja je za sada , ovo bi bilo perfektno .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 17:30   #30
Imam pitanje. Ona ženska koja je razgovarala s Julietom i želi da ona ode u NY, tko je ona (plava kosa do ramena)? Zašto želi da Julieta ode u NY? Kakve veze ima s Robertom?
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 17:45   #31
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Imam pitanje. Ona ženska koja je razgovarala s Julietom i želi da ona ode u NY, tko je ona (plava kosa do ramena)? Zašto želi da Julieta ode u NY? Kakve veze ima s Robertom?
To je Ana , supruga od Tulia , a on je brat od Eugenia , otac od Roberta / Juana Pabla .
Ona je zapravo odvela malog Juana Pabla / Roberta u sirotište kad se je ovaj izgubio na tržnici . Zašto ? Ljubomora ili nešto drugo , saznat ćemo .
Da , vlastita teta ga je dala u sirotište .

Ona je prva skužila tko je on kad se je prvi put pojavio u njihovim životima i želi ga maknuti , njega i Julietu čim dalje da se ne bi saznala istina da je ona to učinila . A Robert / Juan Pablo se dosta toga prisjeća iz djetinjstva , pa se boji da se sjeti i nje , tj. da ga ga je ona odvela tamo .
Mislim da sam obajsnio ono bitno .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 17:47   #32
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
To je Ana , supruga od Tulia , a on je brat od Eugenia , otac od Roberta / Juana Pabla .
Ona je zapravo odvela malog Juana Pabla / Roberta u sirotište kad se je ovaj izgubio na tržnici . Zašto ? Ljubomora ili nešto drugo , saznat ćemo .
Da , vlastita teta ga je dala u sirotište .

Ona je prva skužila tko je on kad se je prvi put pojavio u njihovim životima i želi ga maknuti , njega i Julietu čim dalje da se ne bi saznala istina da je ona to učinila . A Robert / Juan Pablo se dosta toga prisjeća iz djetinjstva , pa se boji da se sjeti i nje , tj. da ga ga je ona odvela tamo .
Mislim da sam obajsnio ono bitno .
jesi, puno hvala... gledam napreskokce pa nisam uhvatila taj dio s njom
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 10:02   #33
Jadna Julieta
Počinje rat sa šogoricama .
Nije njoj lako nakon ovog tv nastupa . Baš mi ju dođe žao . Cijeli svijet se srušio na nju . Dobila tradicionalnu obitelj , a to je ono od čega bježi cijeli život . I bolje da ode u NY , da se odmori . A ponajviše od svoje obitelji . Ta je još gora od ove koju je dobila .

Moram priznati da mi je Zuria Vega odlična . Nikad mi nije bila tako dobra , niti u Rosynoj QPTR . Kao da je konačno dobila odraslu ulogu . Samo da Osorio i scenaristi to ne pokvare do kraja . Znam da puno tražim .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 17:08   #34
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Moram priznati da mi je Zuria Vega odlična . :to p: Nikad mi nije bila tako dobra , niti u Rosynoj QPTR . Kao da je konačno dobila odraslu ulogu . Samo da Osorio i scenaristi to ne pokvare do kraja . Znam da puno tražim . :kav a:
Slažem se. Baš je odlična i stvarno joj je lijepo legla uloga.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 11:01   #35
Ove su joj poklonile lažnu Gucci torbicu .

Jadna Julieta . Koje su to borbe između nje i Blance .
Susrele se Blanca i Catalina .

Jade Fraser . Odlična mi je .

Mislio sam da će ovo biti neki jad od novele , ali je zapravo dosta zabavna za početak .
A mislio sam da će me mnogi glumci iritirati , ali su zapravo mnogi OK .
Naravno da Minor , Casados i Bucio ulaze u kategoriju iritantnih .




Prilog sa snimanja :

https://www.youtube.com/watch?v=ZSNZEC2Oafw
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:09   #36
Sada kada počnu planirati vjenčanje.... , svatko će imati svoju ideju... pa navale kada će doći djeca, a oni ne žele djecu.

Tko je onaj lik sa sunčanim naočalama? I kakve veze ima s onom sestrom koja zaljubljeno gleda u njega, ona koja ima kćer i zašto se ona želi razvesti od svojeg muža?
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 18:35   #37
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Sada kada počnu planirati vjenčanje.... , svatko će imati svoju ideju... pa navale kada će doći djeca, a oni ne žele djecu.

Tko je onaj lik sa sunčanim naočalama? I kakve veze ima s onom sestrom koja zaljubljeno gleda u njega, ona koja ima kćer i zašto se ona želi razvesti od svojeg muža?
U pravu si . Kako god okrenuli , ovo je prilično zabavno za sada i dobro .
Nadam se da kasnije Osorio neće uništiti to ili njegovi scenaristi .
Nije kao MCET , ali primjerice SDA je meni bila odlična u prvim epizodama . Na stranu De La Fuente , ali onda je slijedio cirkus . A budući da sada Osorio valjda neće utjecati na scenarij koliko je u SDA , onda će valjda biti OK .

Onaj lik je Xavi Galan , a glumi ga poznati meksički glazbenik Yahir .
Glumi propalu glazbenu zvijezdu , a Marisol ( Jessia Coch ) je bila i jest njegov fan . A skriva se jer ne želi da ga tko ne prepozna , da ga ne vide jer je propao .
A želi se razvesti , jer ga je uhvatila s drugom , a ne želi da itko to dozna iz obitelji , da ne doznaju da joj je propao brak . Od sramote .
Evo , ukratko to je to .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 09:49   #38
U našoj obitelji muškarci ne kuhaju . Ajme , izjava dana .

Julieta više neće imati mira .
Sad ju punica i budi ujutro .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 09:51   #39
Tko je ovu gospođu naučio slati poruke ?
Tko bi bio normalan uz ovakvu punicu i njezinu majku .

Ana strepi . Juan Pablo se je sjetio nje iz djetinjstva.

Audifaz Izgleda kao strašilo s tom kosom .

Ovaj Tulio mi je stvarno čudan tip .

Ova netrpeljivost između Juliete i Linde je za sada

Ne znam .Meni ovo za sada izgleda predobro .Malo previše predobro . Nisam mislio da će biti ovako .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 16:16   #40
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Ne znam .Meni ovo za sada izgleda predobro .Malo previše predobro . Nisam mislio da će biti ovako .
https://www.youtube.com/watch?v=1kmx7JHLELc

Baš sam znala da će majka i baka poludjeti kada spomenu da ne žele djecu.

I meni ovo izgleda super, ne gledam sve, dosadne likove prebacujem. Čak mi se čini da se sve malo prebrzo događa, samo da ne upropaste...

Koliko ep je planirano?
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.