Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 17:58   #61
Casados... normalan... u LM as in La madrastra?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 19:03   #62
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Casados... normalan... u LM as in La madrastra?
Ma bolji mi je bio tamo negoli kod ijedne druge novele od Mejie ili pa kod ADP .
Ali objektivno govoreći uloga u CME mu je do sada i najbolja . Barem meni .
A vjerojatno i ona u La Jaula de Oro , mada ga se tamo slabo sjećam . Bilo je to davnooooooo.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 10:19   #63
Julieta se vratila u maminu kuću , a tamo sve i dalje isto .
Umjesto da joj olakšaju ovaj period , oni i dalje po svome .

Robert se prisjeća Ane iz djetinjstva . Možda se uskoro sjeti svega .



Prilog sa snimanja

Na onoj ploči se prikazuje da snimaju 123 capitulo , a to znači 62. za nas gledatelje , a vidi se i datum . Mislim da piše : 11 agosto .
Toliko malo imaju nasnimanog materijala unaprijed
Vjerojatno imaju više , pa su tek sada na ovoj lokaciji .
Jer bio je jedan prilog sa Landetom i Violetom Isfel prije 2 tjedna , a to se još nije prikazalo .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 09:44   #64
Konačno se je sjetio Robert .
Ali naravno da će ova to negirati . Baš me zanima kako će to dalje .
Još će Ana i pobjeći s onim svojim ljubavnikom .
A kakvog muža ima , nije ni čudno .

Malo pretjeruju s ovim scenama Daniele i Gabriela .
Slatki jesu , Daniela mi je odlična u tim scenama . Samo da nema Minora . Jednostavno ga ne mogu i ne mogu smisliti .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 10:26   #65
Dočekali smo da je Robert saznao ono što je i sumnjao . I dosta brzo . Iznenađen sam .
Još kad i obitelj sazna .

Jessica Coch mi sve više postaje bolja kako idu epizode. Lik od Marisol je odlično napravljen .

Mada je novela malo opala u radnji , jednostavno se vidi koliko je ovo dosta dobro napravljeno .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 09:45   #66
Noveli su se pridružili još u epizodi od četvrtka Eric del Castillo kao Julietin otac , a u jučerašnjoj i Manuel Landeta kao Gabrielov otac .

Koliko god me Minor iritirao , moram priznati da Gabriel i Daniela izgledaju odlično zajedno .

A ovaj Eugenio bi samo rezao kosu .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 18:22   #67
Godinama nisam pogledala neku meksičku telenovelu i slučajno naletim na ovo na Youtubeu i to na Danielu i Gabriela, odnosno scenu kada ona dolazi sređena u restoran i puf zarazim se totalno!

Nisam gledala ni jedno ni drugo ranije, tako da ne znam kakvi su glumci inače, ali ovdje su mi oboje fantastični...jest da nisam neka tinejdžerica, ali njihova priča mi je toliko slatka, toliko lijepa, komična, zabavna, Minor sa svojim Musi fazonima: "Oso carpinteroso", "Oso furioso", "No metas tu cucharra en mi arroz"...

Očito je da su sjajno "kliknuli" međusobno i valjda su zato toliko zanimljivi i publici jer su, koliko vidim, u rangu popularnosti sa glavnim parom, ako ne čak i popularniji...

Inače, ostale priče sam dosad propratila onako usput, moj dojam je da Zuria kao Julieta odrađuje jako dobar posao, Arenas mi je malo negledljiv, nekako naporan , ali u globalu, mi ovo djeluje kao jedna prilično kvalitetna, porodična telenovela, gdje se u prvi plan stavljaju neke obične stvari, normalni međuljudski odnosi, bez mafije, droge, previše nasilja itd...a s obzirom na to da znam da Televisa nije baš sinonim za kvalitet, onda je ovaj projekat prilično iznenađujući...
Lady chica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 10:43   #68
Pojavila se je i Violeta Isfel kao Clarissa , sestra od Gabriela .
I odmah je dobila dobrodošlicu od Daniele .

Šteta što Violeti daju tako mizerne i sporedne ulogice . Meni je ona tako simpatična .


A Ana i Tulio nam se pretvaraju u prave antagoniste .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 11:05   #69
Konačno se je saznalo u vezi Juan Pablovog nestanka .
A bit će još gore kad sazna stara Imelda .

Ova obitelj Musi .
U što se to Daniela uvlači . Sve neki čudni ljudi .


Fernando Alonso se priključuje noveli :

https://www.youtube.com/watch?v=p823wV0xO9A
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 12:20   #70
Daniela Svi u haljinama , a ona u hlačama na zabavu .
Ovi skoro doživjeli srčani kad su je vidjeli .

Na stranim forumima i općenito se najviše govori kako su Gabriel i Daniela ukrali ovu novelu i zapravo su daleko najpopularniji od svih . A i uspijeva im .
A ovo je valjda novela gdje je glavni par potpuno normalan i moderan i OK .

Ne znam zašto su baš odabrali Erica del Castilla za oca Juliete i braće . Po godinama bi im mogao biti i djed , a nekima i pradjed .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 18:06   #71
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Daniela : lol: :lo l: :l ol: Svi u haljinama , a ona u hlačama na zabavu .
Ovi skoro doživjeli srčani kad su je vidjeli . :r ofl:
I kada je Gabriel rekao da je večera svečana, a ona njemu, pa zato sam obukla crno.

Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Na stranim forumima i općenito se najviše govori kako su Gabriel i Daniela ukrali ovu novelu i zapravo su daleko najpopularniji od svih . A i uspijeva im .
A ovo je valjda novela gdje je glavni par potpuno normalan i moderan i OK . :to p:
Na yt-u su svi poludjeli za njima. Kada su stvarno odlični. I fora mi je kako je on njoj objašnjavao zašto se trebala ljepše obući. Ali ona tupi po svojem. :klap: Meni su svi u seriji ok, osim one dvije babe koje plešu i nešto prodaju u dućanu. O njima ne znam ništa više, eto toliko su mi interesantne. A valjda su morali popuniti seriju s određenim brojem likova, pa su zato njih dvije ugurali. Radije bih manje epizoda i bez njih dvije, da se mene pita.
Nakon dugo vremena na Televisi napokon glavni par s realnom karakterizacijom.


Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto su baš odabrali Erica del Castilla za oca Juliete i braće . Po godinama bi im mogao biti i djed , a nekima i pradjed . :ro fl:
Baš to, kao da nisu mogli izabrati mlađeg tatu.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 12:55   #72
Ovo je stvarno dno dna .
Imelda morala potpisati sinu Tuliu zadužnicu na bolničkom krevetu , a jadnica niti ne zna što potpisuje .
Nema što , Tulio je poseban slučaj .


S druge strane obitelj Musi Stvarno su specijalni . Sad kad počnu s pokušajima rastavljanja Gabriela i Daniele .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 20:37   #73
Išla sam pogledati avance za sutra i naišla na ovaj video, tek sada sam skužila što joj piše na majici...

https://www.youtube.com/watch?v=v26jlTNuPCk na 1:40
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 23:26   #74
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Fernando Alonso se priključuje noveli
On će glumiti bivšeg od Juliete.

Navodno se pridružuje i Marjorie de Sousa. Ne zna se koga će glumiti.

Postoji neki trač da je J. Coch ljubomorna na Lauru Vignatti, jer da je njezin lik trebao biti juvenil, a ispao je da je to lik od Laure. Tako nekako...
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 17:56   #75
Još samo fali da se Gabrielove sestre zaljube u njegova dva pomoćnika.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 18:19   #76
Osorio si je sam kriv za sve što se događa iza seta .
Njegova ljubavna veza sa Laurom Vignatti uništava sve dobro što ova novela ima od samog starta .

Ima odličan i moderan protagonistički par i njega sve više stavlja po strani , a Danielu i Gabriela stavlja u središte .Ima Jessicu Coch koja je u ovoj ulozi stvarno odlična .
A i Yahiru isto daje više prostora negoli Arenasu
Prošle godine je upropastio novelu sa uništavanjem Gilovog lika i stavljanjem Betty Monroe sa strane . A ovaj put tko zna .....
Ova novela ima sve . Mislim da su mnogi ostali začuđeni kako je Osorio uspio ponovno nakon MCET napraviti odličnu obiteljsku novelu .
Sada je dobio odlične likove u članovima obitelji Musi .
A on opet radi budalaštine .

Ja mislim da ljudi koji gledaju novele kao ja , a ne oni zagriženi fanovi ipak nisu zadovoljni na način koji se novela odvija kad je u pitanju protagonistički par .
Ja nisam nikakav fan ni Zurie , ni Arenasa , ali ovdje su me oduševili njihovi likovi .
Dobro je . Nema još puno do kraja .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 18:33   #77
Altairfan - znaš možda koliko Laura ima godina? Nikako ne mogu naći taj podatak. Znam da se čak negdje pisalo da se trebala udati za njega. Kći mu može biti. I da, ona plava kosa joj uopće ne stoji.

Glavni par je odličan. Napokon par s kojim se možemo poistovjetiti. Nema nikakvih nebuloza u njihovom odnosu. I s razlogom su ih razdvojili, a ne kako inače vidimo da se glavni par raziđe jer je protagonist bio pijan i spavao s nekom ženskom.

Što se tiče minutaže jako je loše raspoređena. Uzmi na primjer Lindu i Bruna. Pa oni imaju najmanju minutažu. Najmanje mi je zanimljiva njihova priča, ali skroz su im smanjili minute.

Po meni one dvije plesačice - Blancine sestre uopće nisu trebali staviti. Ili ako su ih već ubacili trebali su napraviti zanimljivije priče.

I još su svi hvalili vjenčanje Juliete i Roberta, kao da u telenovelama nije baš čest slučaj da se protagonisti vjenčaju u seriji, nego se to obično ostavi za kraj.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 19:41   #78
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Altairfan - znaš možda koliko Laura ima godina? Nikako ne mogu naći taj podatak. Znam da se čak negdje pisalo da se trebala udati za njega. Kći mu može biti. I da, ona plava kosa joj uopće ne stoji.
http://telenovela-database.wikia.com...Laura_Vignatti

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 19:54   #79
Hvala Jay. Lako tako kada znaš te tajne stranice.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 07:22   #80
Baš je bilo slatko ovo s prosidbom .

Sestre Musi I opet će Daniela biti kriva za nešto .

Eugenio i seksualna edukacija . Što taj ima svoje provale.Dobro da opet nije počeo rezati kosu nekome .


Prilog sa snimanja
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!

Zadnje uređivanje Altairfan : 09.09.2017. at 07:32.
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:03.