Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2012., 19:58   #81
ledenko

Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...ove su mi krasne



...i da, mislim da je alen ledenko "pravi"

...zar on više nema dućan su splitu
Ja ih kupila!

Jedva čekam ljeto (pa ću onda moći ocijeniti udobnost).

Molim pomoć i prijedloge kakva bi mi torba odgovarala uz njih!
Liba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 10:12   #82
cure, trebam pomoć...
pošto imam broj na pola između 39 i 40, odlučila sam da ču za svadbu pravit sandalice po mjeri...jer do sada nikad u životu nisam mogla nosit neke štikle duže od 2 sata koliko bi me žuljale ili bolile noge od njih...

ja bih nešto skroz jednostavno, i ne previsoko da ne budem višlja od zaručnika, oko 8 cm..i ljubičaste boje...

Pošto sam iz Slavonije, najbliži mi je Ivan Ledenko u Zg-u... Šta mislite koliko bi kod njega tako nešta koštalo i da li bi to odradio kako treba? da mi se ne raspadnu nakon prvog plesa i da mogu biti cijelu noć u njima? Kakva iskustva imate s njegovom radnjom u ZG-u??
silva8188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 21:31   #83
Ledenko cipele sigurno nisu cipele za jednu noć. One su jako kvalitetne i udobne.Ja ih imam nekoliko pari i godinama ih nosim. To je stvarno klasik cipela, tj zavisi kako ju napraviš i koju želiš. Cijene u Zg-u se kreću od 1500-2000, pa na dalje....
Biraš oblik,veličinu,debljinu pete...možeš birat kalupe,na pola broja, naravno i materijale i boje.
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 02:12   #84
ja od ledenka imam potpuno drugacije iskustvo ALI to je onaj koji je preuzeo ocevu radnju, znaci onu najstariju u splitu, iza kina central!
ne znam ime :/

znaci samo njegove imam, i katastrofalno iskustvo! za drugog sam cula puno bolje stvari, i konkretno on sam zuga na brata i sta je napravija od njihovog "imena" al ..
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 05:43   #85
http://www.megapopust.hr/index.php/7...mjesto-1000-kn

ako ko planira ionako kupit,...
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 11:14   #86
Thumbs up

Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
ja od ledenka imam potpuno drugacije iskustvo ALI to je onaj koji je preuzeo ocevu radnju, znaci onu najstariju u splitu, iza kina central!
ne znam ime :/

znaci samo njegove imam, i katastrofalno iskustvo! za drugog sam cula puno bolje stvari, i konkretno on sam zuga na brata i sta je napravija od njihovog "imena" al ..
zbog čega katastrofalno, što se dogodilo?

imam 2 para kupljenih (napravljenih) tamo, kod ivana, iza kina central, prve sam kupila prije pet godina, za maturu, i to su još napravljene od svijetlo roza brušene kože- znači, iznimno su osjetljive. nakon bezbroj nošenja i minimalne brige oko njih, one su kao nove. savršene cipele, udobne, lagane, mogu satima biti u njima (iako nisam baš mjerodavna jer imam puno prakse iza sebe).
druge sam napravila one klasične, reklo bi se za cijeli život blagi špic, bez ikakve platforme (iako je na modelu bila, skrivena, ali ja sam htjela da je maknu), nekih 10cm peta. savršene i te.
sad se spremam kupiti još jedne. u roza boji/boji fuksije

nisu najjeftinije na kugli zemaljskoj, ali vrijede novce, pogotovo ako ih čovjek radi za neku posebnu prigodu ili se odluči počastiti pa odabere univerzalnu boju pudera ili crnu i nosi ih godinama
__________________
"Miss Golightly, I must protest!"
limelight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 01:57   #87
i ja sam ih radila za maturu, isto prije 5 godina
prvo sam nasla model cipela pa sam onda birala haljinu dalje i sve ostalo, eto toliko sam se bila zaljubila u njih

prekrasno su izgledale, platforma, visoka peta, sprijeda dvije trakice i jedna oko noge.. oko noge mi je bio i fjok kao satenski (samo za maturu)

dosla sam u njega dogovorila se sve, debelo na vrime, sve mu objasnila, extra ljubazan je bija naravno..

cipele su kasnile 3 tjedna i na kraju dosle na knap za maturu iako sam pressing stalno vrsila jer sam se bojala da ne ostanem bez njih, placene su unaprid bile

tu satensku traku koju su obecavali u 2 boje nikad nisam dobila nego sama otisla i kupila..

imam maalo siru nogu, tj nemam usko stopalo pa je predlozija da napravimo siri model da me ne "sjeku" , od sireg modela ni s..

cipele su trebale bit zlatne dosle su zlatne al izgrebane, kao noktom.. uzas!! i to ne na jednom mjestu

svi "savovi" lijepljenja su bili vidljivi, jako neuredno napravljeno..
umjesto broja 37, napravio je 36 jer je smatrao da je tako bolje (da opet napomenem imam siru nogu tako da je i to jedna velika greska bila)

na sta cipeel izgledaju nakon jednog nosenja bolje da ne pricam, a nisam bas divljakusa neka, pogotovo ne na maturi

toliko su mi se svidjale da sam ih svejedno uzela (1700kn) al sad zalim svaku lipu.

iako na dnevnoj bazi nosim stikle 10+cm, i imam stvarno sta ti kazes prakse, nijedne me cipele nisu nazuljale ko te. to je prvi i zadnji put da sam ih obukla, a bol stvarno mogu trpit..

tvrdoglava sam i nisam ih citavu noc skinila iako sam mislila da ce mi stopalo otpast- doslovno. iduca 2dana nisam mogla hodat, a tjednima sam lijecila krvave zuljeve... -.-
uzas, uzas


al stvarno mi je drago da su tvoje dobra investicija, moje su ipak samo tuzna uspomena, ili dobra lekcija :/

al sam upilala s dugim postom!
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 16:07   #88
ja imam totalno loše iskustvo s ledenkom(ivanom),dva para cipela što sam tamo uzela nakon jako kratkog vremena su se nešesno raširile,odlijepile,iskrivile,jednostavno sam razočarana jer to nije to za te pare!
dok sestra ima ledenkove(alenove) i ko nove su,a ja sam ih isto nosila par puta,em su udobnije em su modernije!
misscoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2019., 14:59   #89
Bump

Moze li mi netko objasniti koji je "pravi" Ledenko i moze li se doci do njega?
Sjecam se da je prije 15ak god.bio jedan Ledenko oko Prime u gradu (nisam iz Splita pa ne baratam ulicama).
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2019., 20:43   #90
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Bump

Moze li mi netko objasniti koji je "pravi" Ledenko i moze li se doci do njega?
Sjecam se da je prije 15ak god.bio jedan Ledenko oko Prime u gradu (nisam iz Splita pa ne baratam ulicama).

Oba su "prava" Ivan u Splitu, Alen u Zagrebu. Savjet, ako želiš dobre Ledenko postole biraj Alena.
ninanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2019., 23:02   #91
splitskog izbjec ako je ikako moguce...
ja sam se zeznila prije 10 godina a moja prijateljica ima mj dana.. dakle nista se nije promijenilo.
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2019., 12:11   #92
Oba su iz splita ali alen nema više butigu tako mi govori sestra koja radi sa njegovom ženom, i je alen je pravi on je stariji i navodno puno pedantniji. Govori ona da on sad radi neku kolekciju sandala samo pa da ga triba nać na IG i da navodno ima webshop...
Jope.N is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:20.